2018'de Tüp Bebek Yaptıranlar, Yaptıracaklar buraya

Cnm bnm Allah yardimcin olsun . Dua etmekten başka bişey yapamiyoruz keşke elimizden daha fazlası gelse. çok küçükler yavrular. Rabbim esirgesin sana bağışlasın cnm ya

İlk defa duydum ismini o yüzden merak ettim ,bende bağışıklık testleri yaptırmak istiyorum aslında 4 negatifim var hangi testler yapılıyor bilginiz var mı
Dr un yönlendirmesi gerek bana bu testleri immünoloji dr u yaptı tüp bebek dr umun yönlendirmesiyle. Bağışlık durumuna bakıldı kanda. İnş nasip olursa son denemenizde hemen hamile kalırsınız

Allahım yardımcın olsun bol bol dua edecez kuzum evet zor ama bugün güçlü ve sakin olmalısın. Artık almaları gerek belli ki. Kiloları da şükür iyi küvezde devam ederler Allahın izniyle. O nasip ettikten sonra her şey mümkün. İnan kalpten hissediyorum korkunu. Bu sınavı eşinle en güzel şekilde atlatırsınız inş. Bu arada tel(cihaz)değişti eğer bir ihtiyacın varsa özelden msj at ya da telden. Allahım sağlık versin üçünüze de habersiz bırakma lütfen

Hazırlık yok derken ne lazım lütfen söyle

Cnm bnm Allah yardimcin olsun . Dua etmekten başka bişey yapamiyoruz keşke elimizden daha fazlası gelse. çok küçükler yavrular. Rabbim esirgesin sana bağışlasın cnm ya
Amin inşallah, elden valla bir şey gelmiyor.
Sağol kuzum inşallah sağlıkla doğarlar endişelyim elinde değil. Olursa yazarım canım sağolasın eşim arkadaşım ilgilenecek.
Hazırlık yok derken ne lazım lütfen söyle
Hazırlık bilmiyorum lazım oldukça alınır artık beklemiyordum böyle pat diye. Sağolasin sağlıklı olsunlar bebekler gerisi hallolur nasılsa kuzum.

Ne gerekirse lütfen söyle Allah için. Hepimiz insanız birbirimize destek olmak zorundayız. Rabbim sana güç versin sağlıkla atlatırsınız inşallah. 500-600 gr bebekler bile artık yaşam destekle büyüyüp gidiyor. Her şey iyi olacak inşallah

Allah yardımcın olsun canım, dualarımız seninle. Rabbim sağlıklı sıhhatli kucağına almak nasip eder inş hakkında hayırlısı neyse o olsun kuzum.

Canım Rabbim yardımcın olsun inşallah güzel haberlerini alıcaz dualarımızdasın

Canm öncelikle çok geçmiş olsun. İnşallah sağlıkla alırsın kucağına. Neye ihtiyacın varsa söyle alır getiririz Ankaradayım ben de. Buarada benm kızımın küçülen çok az giyilmiş prematüre kıyafetleri var lazım olursa ve kullanmaktan çekinmezsen haber et lütfen.

Canim Rabbim ucunuz içinde en hayırlısını nasip etsin inşallah .. korkma bol bol dua et Allah insallah sağlıkla evinize gitmeyi nasip etsin

Allah yardımcınız olsun canım, inşallah sağlıkla doğacak minikler, artık 600 gr bebişleri bile sorunsuz büyütüyorlar yoğun bakımda. İnşallah yürüdükleri zamanları da konuşuyor olucaz canım. Ne lazımsa lütfen yaz, hepimiz bir şey tamamlarız. Hepimiz birbirimize yeri gelir zamanı gelir yardım ederiz

becidina canim allah yardimciniz olsun saglikla dogsun bebisker saglikla atlqt dogumu hayirlisiyla kavusun sakin kotu dusunme .vardir hikmeti herseyin.insallah guzelliklerle don canim
Rabbim size bagislasin yavrularinizi

Kızlar gebelik şekerim var, kontrolsuzce ara ara firlamalarim oluyor ve bebek büyüdükçe anladimki dahada firlamalar fazlalalasti 3aya yakındır diyet yapıyorum meyveyi yok denecek kadar azalttim karbonhidratla çok az besleniyorum yani anlayacağınız insulunsuz bu işin hakkında gelemeyecegime karar verdim.bugün dahiliye doktorum günde bir kerelik insulun yazdimama nedense hiç kullanmak istemiyorum insulun denince bende bi urkme oluyor.genelde doktorların verdiği ilaçları hep kullanırım ama insulun kullanmak istemiyorum.ee kullanmasamda şekerim birden fırlıyor iki arada bir derede kaldım anlayacağınız sizce kullanayayimmi?

Canm gebelikte şeker çok tehlikeli. Preeklambsi denilen gebelik zehirlenmesine sebep oluyor. Erken doğum sebebi. Doktorun verdiyse kullanmalısın.

Canm gebelikte şeker çok tehlikeli. Preeklambsi denilen gebelik zehirlenmesine sebep oluyor. Erken doğum sebebi. Doktorun verdiyse kullanmalısın.
Aynen canım çok tehlikeli ,yükselince kullanicagim diyorum,düşünce birden vazgeçiyorum.doktor zararsız diyor asıl zararlı olan şekerdir diyor ama kafama girmiyor bi türlü resmen kendimle savaşıyorum inan.sen ve serra hanım nasillar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…