2018'de Tüp Bebek Yaptıranlar, Yaptıracaklar buraya

Aynen canım çok tehlikeli ,yükselince kullanicagim diyorum,düşünce birden vazgeçiyorum.doktor zararsız diyor asıl zararlı olan şekerdir diyor ama kafama girmiyor bi türlü resmen kendimle savaşıyorum inan.sen ve serra hanım nasillar
Sen doktorunu dinle canm. İyiyiz biz çok şükür. Büyüyoruz hızla. 45 günlük olduk bugün. Yılbaşı kutlamasına bile gidicez :)

Çarşamba günü yumurta toplama olacak bu gece yarısı da çatlatma iğnesini vurduracağım. Merkezden acillerde yaptırabilirsin dediler. Ankara da olanlar ekstrem saatlerde iğnelerini nerde yaptırdılar acaba?

Aynen canım çok tehlikeli ,yükselince kullanicagim diyorum,düşünce birden vazgeçiyorum.doktor zararsız diyor asıl zararlı olan şekerdir diyor ama kafama girmiyor bi türlü resmen kendimle savaşıyorum inan.sen ve serra hanım nasillar
Doktor kullan dediyse bence de aksatma canım, şeker tehlikeli mazallah. Gerekirse bir doktorun daha fikrini al için rahat eder böylelikle ..

Evet canm çabuk geçiyor gerçekten. Hatırlıyorum ben de seni Aralık annelerinden. Ben kasımda erken doğum yaptım. En yakın zamanda sağlıkla sen de bebeğine kavuş inşallah:)
Ben onun üstüne bir de biyokimyasal gebelik geçirdim. İnşallah bu sefer her şey yolunda gider. Bir de Benim rezervim çok düşük çıktı erken menopoz riski varmış.
Sen pgd de yaptırmış mıydın?

Ben onun üstüne bir de biyokimyasal gebelik geçirdim. İnşallah bu sefer her şey yolunda gider. Bir de Benim rezervim çok düşük çıktı erken menopoz riski varmış.
Sen pgd de yaptırmış mıydın?
Bu kez hayırlısı olsun canm inşallah. Ben pgt yaptırmadım. İlk denemede oldu benim. Gerek kalmadı pgt’ye.

Doktor kullan dediyse bence de aksatma canım, şeker tehlikeli mazallah. Gerekirse bir doktorun daha fikrini al için rahat eder böylelikle ..
Aynen canım şeker çok tehlikeli resmen diken üzerindeyim yediğim lokmaları sayıyorum.INŞALLAH sağlıkla huzurla bu dönemleri atlatırız,kuzuları sağlıkla kucaklariz

Ben yapamıyorum eşim de yapamıyor bi de onun stresini yaşamayalım diyoruz. Hastanede de hemşireler de zaten göbeğimi tutamıyorlar neresini sıkacaz bunun diye bi şaşıyorlar
Canım ben kendim sıkıp yapiyordum yavaş bir şekilde , kontrol günleri hemşire vuruyordu . Bir kere farklı bir hemşire geldi o da hamileydi hatta net hatırlıyorum. İğneni yapalım dedi ben tabi bekliyorum oturduğum yerden yapacak sandım. Ben ayaktayken göbeğimi açtı hiç etimi bile sıkıştırmadan yaptı iğneyi alelacele..
Valla ben hemşireye hiç guvenmedim o günden sonra

Bende çok merak ettim ikide bir foruma giriyorum haber var mı diye . Numarası var mı canım sende aradın mı hiç . Gerçi doğuma alinmadiysa bakabilir öteki türlü zor ama
Ah ah sorma benim tel(cihaz)degişti kimsenin no kalmadı bende maalesef. Yoksa bu saate durmazdım çatladım meraktan. İnşallah iyi haberi gelir

Ah ah sorma benim tel(cihaz)degişti kimsenin no kalmadı bende maalesef. Yoksa bu saate durmazdım çatladım meraktan. İnşallah iyi haberi gelir
Muhtemelen doğuma alındı yoksa girerdi o :KK43: inşallah herşey yolunda gitmistir Rabbim yardımcısı olsun . İnsanın elinden birseyde gelmiyor dua etmekten baska

X