2018'de Tüp Bebek Yaptıranlar, Yaptıracaklar buraya

Kizlar opu öncesi "leucostim 30" (beyaz kure) yüklemesi yapılacak yarın rahime..
bu işlemden geçen oldu mu ??
Bana da yapılmıştı işlem öncesi son transferimde aynı şekilde. Değerimin biri düşüktü immünoloji dr da tavsiye etmişti ortak fikirleriydi. İşlemde bir şey yok sadece iğneyi rahim ağzına sıkacak dr

Allah yardımcınız olsun canım benim dualarımızdasın

Cok gecmis olsun canim. Allah acil sifalar versin. Insallah en yakin zaman da prensin ile evinize gecersiniz.

Canımmm dün gece rüyamda seni gördüm, hersey yoluna giriyordu, sağ salim taburcu oluyordunuz. Dualarımız sizinle. Çok geçmiş olsun

Tüp bebek tedavisinde transfer öncesi ve sonrası beslenme konusunda nelere dikkat etmeliyiz? 3 gün önce başladı benim tedavim. Yardımcı olursanız çok sevinirim.

Kızlar bu leocostim ne işe yarıyor acaba
Canım herkese yapılacak diye bir durum yok bağışıklıkla alakalı testlerde bir takım eksiklik görülürse yapılabiliyor keyfi değil. Her merkezin ilaç düzeni faklı leucositim bizim merkezde göbekten transfer sonrası da kullandırılıyor. Rahim içine enjekte edilen hali herkese uygulanmıyor. Yani bize neden yapılmıyor gibi düşünülmesin

Tüp bebek tedavisinde transfer öncesi ve sonrası beslenme konusunda nelere dikkat etmeliyiz? 3 gün önce başladı benim tedavim. Yardımcı olursanız çok sevinirim.
Bu topiğin ilk sayfasında ilk mesajda yazıyor bir takım bilgiler canım bakabilirsin. Transfer öncesi de çok yağlı gıdalardan kabıza sebep olan yiyecek içeceklerden sigaradan alkolden STRES ten uzak dur. Bol su sağlıklı beslenme pozitif olmak yeterli

Çok teşekkür ederim

İlk defa duydum ismini o yüzden merak ettim ,bende bağışıklık testleri yaptırmak istiyorum aslında 4 negatifim var hangi testler yapılıyor bilginiz var mı

Valla canim bende bilmiyorum ne ise yaradigini dr kullqn dedi kullaniyorumm :)
Bikac gun bisiler hissettim batma falan ama bu gun hicbi his yok bilmiyorum nasil olcak insallah tutar
İnşallah tutar rahat olmakta fayda var. Bende Nisan gibi düşünüyorum tekrar bakalım belki normal yolla olur ozmna kadar

Geçmiş olsun , allah yardımcınız olsun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…