2018'de Tüp Bebek Yaptıranlar, Yaptıracaklar buraya

Allah rahmet eylesin canim cok zor Allah sana sabirlarin en büyüğünü versin o sizin diğer dünyadaki şefaatçiniz canim rabbim böyle bir acıyla kimseyi sınamasin evlat acısı ne anne gibi ne baba gibi der annem annemde aynı aciyi yaşadı seni çok iyi anlıyorum cnmmm inşallah bu bebegin sana sıkı siki tutunup sana Bir ömür boyu hayırlı evlat olur inşallah

Inşallah canim hepimizin ki tutsun inşallah yarın mutlaka yaz sonucu olurmu

Kizlar A anneveoglusu topigimize yazdimi bilmiyorum ama dun mesajlastik. Dogumda sikinti olmus kanama vs
Bebis strese girmis. Kuvoze alinmis dualarinizi bekliyor .hemen kavusurlar insalllah
Yazmadi cnm bnde çok merak ediyordum. Ayy insallah en kisa zamanda kavusurlar. Allah im yardımcısı olsun.

Kizlar A anneveoglusu topigimize yazdimi bilmiyorum ama dun mesajlastik. Dogumda sikinti olmus kanama vs
Bebis strese girmis. Kuvoze alinmis dualarinizi bekliyor .hemen kavusurlar insalllah
Haber verdiğin için sağol canım, bende merak etmiştim Allah yardımcısi olsun sağ salim hastaneden evlerine dönerler insallah

Çok merak ettim ben de. Allahın izniyle bir an önce düzelsin durum da kavuşsunlar inşallah ya, inşallah çok önemli bir durum değildir.

Ben de çok merak ediyordum. Hep dua ediyorum onlar için. Bir an önce kavuşurlar inşallah

Canım çok geçmiş olsun,Rabbim sağ salim anne babasına kavuştursun inşallah.
Neden olnuş tam olarak sezeryandada bu gibi sorunlar olabiliyor mu?
Konuşunca yeni gelişmelerden haberdar et kuzum ❤

Allah yardımcıları olsun canlarım ya inşallah sağlıkla dönerler evlerine

Canım çok geçmiş olsun,Rabbim sağ salim anne babasına kavuştursun inşallah.
Neden olnuş tam olarak sezeryandada bu gibi sorunlar olabiliyor mu?
Konuşunca yeni gelişmelerden haberdar et kuzum ❤
Bende şaşırdım sezeryan olunca sanki daha az riskli kolay gibi geliyor insana. Demek ki her zaman aynı olmuyor Allah hakkımızda hayırlı olan doğum şeklini nasip etsin insallah

Canım valla yazmadı biz de burda epey korktuk. İyi ki yazdin.
@anneveoglusu canım tez vakitte sağlıkla bir araya gelirsiniz inşallah üzülme daha büyük sorunlardan iyidir diyelim yapacak bir şey yok. atlatacak kuzun kucağında yatacak. Dualarımızdasın.

Bende şaşırdım sezeryan olunca sanki daha az riskli kolay gibi geliyor insana. Demek ki her zaman aynı olmuyor Allah hakkımızda hayırlı olan doğum şeklini nasip etsin insallah
Aynen canım sezeyan olunca sanki daha sorunsuz sıkıntısız olacak gibi geliyor insana.
Doğum yaklaştıkca sezeryandanda normaldende korkmaya başladım.
Benim kız içimde kalsa nasıl olur

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…