2018'de Tüp Bebek Yaptıranlar, Yaptıracaklar buraya

Normal daha çok ağrıtacak azalmıyor genelde artıyor o kasık ağrısı çünkü Bebek sürekli büyüyor. Gebelik takvimleri var telefona indirilen çok güzel bilgiler verir günlük hangi dönemde nasıl ağrılar ya da değişiklikler olacak konusunda takip et için rahat eder.
sagol cnm simdiden boyleyse ilerisini dusunemiyorum

Sana jel verdiler mi kullandinmi hiç crinone jel
Canım genelde tüp bebekte crinone jel veriyorlar ben ilk tedavimde progestan iğne kullandım ikincide progestan hapı fitil olarak kullandım 3.ve 4. Transferde crinone jel kullandım gebeliğin 12. Haftasına kadar kullanıyosun benim riskli kanama falan oldu Yen'i bıraktım 15. Haftada

Canım genelde tüp bebekte crinone jel veriyorlar ben ilk tedavimde progestan iğne kullandım ikincide progestan hapı fitil olarak kullandım 3.ve 4. Transferde crinone jel kullandım gebeliğin 12. Haftasına kadar kullanıyosun benim riskli kanama falan oldu Yen'i bıraktım 15. Haftada
Anladım canım inşallah tutarda korktuğumuz yere uğramayız hicbirimiz

Cnm ya sayende bende kendimi küçük hamis olarak gorcem galiba :KK70:kiyamam ya ağlayinca dayanamiosun değil mi ? Ah annelik çok şükür Rabbim e bugunleri gösterdi cnm. İnşallah bizlerde sağlıkla alırız kucagimiza . :KK68:yarın da anneveoglusu kavuşacak prensine inşallah. Şimdi dualarimiz onun için. Cnm dudak ucugu için terramycine göz merhem i iyi geliyor . Dene istersen bana faydası olmuştu. Bi an once geçsin de öp kuzuyu doya doya .:KK60:
Evet canim ya hic kiyamiyirsun gaz sancilari hic cekilir gibibdegil ikinmaktam morariyorlar. Ama hemen unutup guluyor cok masumlar butun bebekler allah hakkiyla bakabilmeyi nasip etsin .insallah sizlerde saaglikla alin kucaklarinizada hep beraber buyutelim yine bu topikte :KK66:))

Evet canim ya hic kiyamiyirsun gaz sancilari hic cekilir gibibdegil ikinmaktam morariyorlar. Ama hemen unutup guluyor cok masumlar butun bebekler allah hakkiyla bakabilmeyi nasip etsin .insallah sizlerde saaglikla alin kucaklarinizada hep beraber buyutelim yine bu topikte :KK66:))
Amin cnm inşallah . Hep birlikte o günleri görüp bebekleri büyütürüz :KK200:

Eşim çok inancli yükselecek diyor gözümün icine bakıyor biz bu zamana kadar bu değeri hiç görmedik diyor kendimi geçtim onu öyle gordukce daha fazla üzülüyorm
Bak ne güzel eşin seni motife ediyo ya benim yerimde olsan napardin ben oğlumu kaybettim 2 buçuk aylık bak 3 ay oldu kaybedeli şimdi bu tüp bebek umut oldu bize eşim dioki tutacak yeniden eskisi gibi olacaz dio ben de düşünüyorum tutmazsa napacaz yikilirsam nasıl toparlancam diyorum

X