2018'de Tüp Bebek Yaptıranlar, Yaptıracaklar buraya

Kızlar banada dua edin 2.tup bebek denemem 5 ocakta sonuç alacam inşallah sağlıklı bi evlâdım olur birinciside tutmuştu ama böbrek yetmezliği yüzünden 2 buçuk aylıkken öldü öleli 3 ay oldu kendimi toparlamak için yeniden denemeye karar verdim inşallah sağlıklı bi evlâdım olur allah hepimize annelik duygusunu yaşatır insallah

hangi doktora gittin canım

Başın sağ olsun kuzum benim. Allah yardımcın olsun bir daha yaşatmasın evlat acısı inşallah bu defa gönlünden geçen nasip olur sağlıkla hamile kalır ve sağlıkla evladına kavuşursun inşallah..

Canim benim insallah isinize yarar. Karisik yaziyorum zmansizliktan ama idare edin siz anliyorsunuz beni. Insallh saglikla kavus canim yavruna
Amin kuzum inşallah inşallah cümlemiz sağ salim kavuşalım evlatlarımıza ❤
Yaramaz mı canım ne kadar güzel açıklayarak anlatıyorsun maşallah :)
Senin sayende beynime sütüm bol olucak bebeğimi emzirebilicem sinyali bol bol gönderdim.
20.haftadan beri falan göğsümde ıslaklık hissediyodum,bu hafta 1 kaşık kadar akmış maşallah işe yaradı
hangi merkezde yaptrdn.cnm
Medicalpark Ahmet Zeki Işıkta yaptırdım canım

ne kadar ucret cnm

ne kadar ucret cnm
Canım 2017 yılında ilk deneme için gittiğimizde 6500 dediler ilaçlar hariç.
O tedavimde transfer aşamasına geçemedik ödemenin yarısından fazlasını iade ettiler.
2.denememizde indirim yaptılar 2 farklı yöntem uyguladılar 4500 gibi bir ödeme yaptık.

anladm cnm. bende ege unv yaptrayi dusunuyorum.

Benim eşimde de vardı varikosel ameliyatı oldu tüp bebeğe basladim doktor kilo vereceksin dedi 15 kilo verdim pco olduğu için çok yumurtam oldu 22 yumurta topladılar 8 tane 5.gün embriyosu olmuştu 1 ini koydular 7 kalmıştı şimdi 1 tane daha.koydular biride bozulmuş 5 tane embriyom kaldi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…