2018'de Tüp Bebek Yaptıranlar, Yaptıracaklar buraya

Oyy maşallah canım minik paşana kocaman adam olma yolunda
Bilgilerin her zamanki gibi çok güzel ve açıklayıcı çok sağol Allah razı olsun
Canim benim insallah isinize yarar. Karisik yaziyorum zmansizliktan ama idare edin siz anliyorsunuz beni. Insallh saglikla kavus canim yavruna

Avokadoyu deneyeceğim mutlaka yoksa yağlı gibi olduğundan yiyemiyorum :) tabi ki halimen
bende kendime diyorum çok karamsarım umutsuzum diye ama beni sonuç çok korkutuyor ya olmazsa düşüncesi beynimi yedi
Karamsar oldukça kötü sonuç alıyoruz galiba dicem de ikinci tedavimde karamsar da başlamadım

Sen de zor süreç yaşamışsın canım inşallah sağlıkla gelsin bebeğin rabbim isteyen herkese sağlıklı hayırlı evlat versin peki genetik test yaptırdın mı kendine benden istedi doktor

amin canım Allah razı olsun inşallah.karşılık veriyorum bu defa da karşılık veren gelin oluyorum ama içimde kalmıyor en azından :)

Kendi doktoruna git canım doktora ısınmak da çok önemli

Zaman olmasın yatmim canım valla bezdim ben 9 yıldır zaten yatıyorum yeter bana. Bebeklerin sağlıkla doğsun yoksa psikoloji falan alt üst durumda dokunulsa aglıyorum o haldeyim.mide kalmadı bende azıcık yesem tikaniyorum ikiz olunca mide nerede bilmiyorum artık.
Bilgiler çok güzel canım teşekkür ederiz. İnşallah çabucak geçer Paşa'nın gaz sorunu.
Ne diyelim canım valla sevmiyorum insanoğlunu hayvanlar daha sempatik geliyor artık :)
İnşallah sağlıkla evlatlarımızı hepimiz kucağımiza alırız.
Canimm sizleri takip ediyorum oyle pek yazmiyorum sizlerin konular farkli hepiniz hamilesinizz :) insallah size katilirim bende. Dun transfer oldumm dinleniyorum cnm. Cok sukur iyi gecti hersey. Sen nasilsinn
Canım inşallah sağlıkla hayırla pozitifi görürsün Rabbim ol derse olacak inşallah.

Sen başkasına sormuşsun ben de sana sorayım :)) nasıl gidiyo canım? Hersey yolundadır inşallah.
İyiyim canım seni bahçeci grubunda takip ediyorum yarın sabah Allah'ın izniyle doğum olacak senide listenin başında doğum öncesi duamdasin inşallah seninde güzel haberlerini alırız yakında haber var mı embriyolardan

Harikasın canım saolasın verdiğin bilgiler için:) dediğim gibi tam da iyi bir anne oldun maşallah size

Canimm sizleri takip ediyorum oyle pek yazmiyorum sizlerin konular farkli hepiniz hamilesinizz :) insallah size katilirim bende. Dun transfer oldumm dinleniyorum cnm. Cok sukur iyi gecti hersey. Sen nasilsinn
Vay maşallah sanainşallah sağlıkla gebe kalırsın inşallah sende gel burada takılan gebe kalıyor şaşırtıcı şekilde
Demek dün oldu transfer şükürler olsun kuzum hadi güzel haberi alırsın inşallah. Bende yatışlardayım bir koltuktan bir koltuğa yer değiştirerek:) dr dikkatli ol dedi bende elimden geleni yapıyorum bakalım hakkımızda hayırlısı

Sen de zor süreç yaşamışsın canım inşallah sağlıkla gelsin bebeğin rabbim isteyen herkese sağlıklı hayırlı evlat versin peki genetik test yaptırdın mı kendine benden istedi doktor
Amin canım İnşâAllah Bizim genetikler temiz çıktı yumurtalarım da kaliteliydi ama işte 10000 de bir görülen sendrom bulmuş bizi bu sefer de down riski çıktı İnşâAllah sağlıklıdır bebeğim bundan sonra test falan yaptırmicam hayırlısı ile sağlıkla nasip etsin Rabbim isteyen herkese

Ah canım arkadaşım benim sabır biraz daha sabır geçecek bu günler. Ne kadar sıkıldın bıktın tahmin edebiliyorum. Hastanede yatmak zor evet. Bebeklerin sağlıkla doğsun hepsi geçecek unutacaksın inşallah. Eşinle bebeklerinizle yuvanızda geçecek güzel günleri düşün. Zaman su gibi geçsin Rabbim yardımcın olsun. Hacettepede hasta yoğunluğu fazla ve maalesef her türden insanla karşılaşıyorsun. İnsanlar anlayışsız cahilce davranabiliyor. Eşin kalabilseydi yanında çok iyi olurdu ama izin yok işte.
Baktığın zaman 28 hafta geçmiş gitmiş e bir de tüp bebek süreçleri. Yani şurda az kaldı bugünlerde geçecek:)

Aaa ne diyosuunn :))) çok sevindim canım, sağlıkla kucağına al inşallah valla çok mutlu olurum dua edebilirsen
Yok canım ngs çıkmamış henüz, cd56 çıkmış, sonucu normal dediler.

hilal1907 canım günde bir bardak taze sıkılmış havuç suyu iç mutlaka çok faydası var. Somon,palamut balık tüketsen iyi olur. İnşallah tüm yediğin içtiğin şifa olsun güzel haberini alırım inşallah..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…