2018'de Tüp Bebek Yaptıranlar, Yaptıracaklar buraya

Maşallah pasama zaman geçtikçe düzeni oturur Paşa'nın

Daha iyiyim canım dinleniyorum

Amin canım hepimiz için sonu mutlu ve güzel olsun. Rabbime emanetiz hepimiz biz kendi kendimize ancak kötülük ederiz, kurup duruyoruz işte. Ağzın bal yesin inşallah
Çok doğru canım insan tek başına kalınca kurdukça kuruyor en güzeli sakin olup akışına bırakmakıp anı yaşamak ❤
Seneye bu zamanlar hamileydik diye düşünmektense şimdi varlıkları için mutlu olma zamanı
Çokta severim
Ayy maşallah yaradana kurban ne çabuk geçti 2 hafta dün gibi
Yarı kırkın yaklaşmış
Emiyor ya sütünün yetip yetmediğini anlayabiliyor musun
Peki canım çocuk iğneyi bırakmadan gelmeye kalkarsa ne olur biliyomusun
Bu kontrole gidince bir konuşayım değerlendireyim :)
Çok sağol canım Allah razı olaun güzel duan için
Bende normalden yanayım bakalım doktorumuz ne dicek

Cnm insallah bekler oğluşun hayirlisiyla zamanında kucaklarsin . Bol bol dinlen artık bebis geliyorum anne diyor . Ağrıların olmasi normal heralde cnm bnm bile şimdiden belim kopuyor bu aksam nedense rahime doğru kasilmam fazla sürdü. Geçince rahatladım. İnş sağlıkla kavusalim...

Lucrin in 6. Günüydü bugün zaten normal adet sürecim bgn yada yrn..henüz olmadım..Evet uzun protokol zaten 3 aydır kontrol altındayım sonuna yaklaştık inş sabr göstermeye çalışıyorum..bir-çok kişi adetim kesildi yazmış ta ondan merak ettim bende..umarım herşey yolunda gider..

Kesin çıkıyor demek ki size rapor evraklar şunlar değillerse giderken goturun genelde merkezin yakınında bir eczane ile anlasmış olurlar ordan alırsın sonra raporu götürürsün ya da parasını alır geri verirler. Günü gelip gittiğinde ilacı alacağın zaman rapor çıkacaktı ilacı nasıl alacağız dersin söylerler. Genelde böyle olur.
İnşallah canım inşallah öyle olur yoksa böyle yattığın yerde kur dur başka işim yok gibi. İnşallah çabucak geçer vakit zamanında gelirler. Senin gibi bizde koklayalim yavruları inşallah
İnşallah güzel günlerimizi konuşmakta nasip olur vakti zamanı geldiğinde.
Rabbim isteyen bekleyen bütün kardeşlerimizi bizle beraber evlatlarına sağlıkla hayırla kavuştursun inşallah.

Amin canım inşallah inşallah
Rabbim o güzel günleride görmemizi nasip eder ❤

Günü yaklaştı ya artık doğum haberi bekleme modundayız
Sen nasılsın canım oğlun nasıl son kontrolün ne zamandı
İyiyim canım benim kontrole var baya aylık çağırıyor ya . Klasik gebelik şikayetleri dışında bir sorun yok çok şükür . Gözümde kocaman bir arpacık cikti, evde baya ugrasim var dün geceden beri kombi bozuldu gece farketmesem evi su basacakti bir rezillik cektik ama hayırlısı bakalım..

Sen nasılsın :) senin minnoş en son kız olduğunu belli etmişti. Ayrintiliyada girmişsin okudum çok şükür iyi geçmiş.

Arkadaslar merhaba nasilsiniz :) biz sali gunu kesemizi gormeye gidiyoruz hayirlisiyla bir heyecanliyim bir heyecanliyim anlatamam hala inanmiyorum şaka gibi geliyor :)
Ay keseyi gördükten sonra zaman hem çok hızlı geçiyor, hemde sanki yavaş :) bazen hiç doğum yapmayacaksın o çocuk hep içeride kalacak gibi geliyor bazen de sağ salim doğsa artık diyorsun. Gebelik takvimine bakıyorum ne çabuk bir hafta daha geçmiş diyorum. Ama günler uzuyor sanki.. neyse uzatmayayim Allah hayırlı sağlıklı bir gebelik süreci nasip etsin canım :) tüm isteyenlere de nasip etsin Rabbim

Canım sen dikkatli bir annesin, onlar içeride daha kalacaklar annesi öyle hemen sürpriz yapmayacaklar ben inanıyorum. Ama mümkün olduğunca bebeklere kilo yapacak besinlerden tüketmeye çalış, kilo ne kadar az olursa sarılık riski de artıyormuş. Ayrıca arkadaşımın bebekler 2 kilo doğmuştu hiç kuveze almadılar erken doğum olmasına rağmen.
Kuruyemişini , meyveni eksik etme şifa olsun insallah

Günaydın hanımlar hayırlı cumalar

begonyas geçmiş olsun gözünde arpacık çıkmış sarımsağı ikiye böl bör dikkatlice geçiriyor canım

melike222 sen nasılsın canım

becidina nasılsınız kuzulara Allah'ın izniyle 30lu haftalari göreceksiniz canım sen güzel düşün 2019 o ak annelerinde ikiz annemiz 35. Haftada biri 1800 Gr diğeri 2000 Gr kızlarımızı doğurdu kuveze girmediler darısı sağlıkla sana olsun

kinalikadin sen nasılsın canım lekelenme oluyor mu

Saol canım Allah razı olsun senden. Arada geliyor sürekli yatarak geçiriyorum inşallah sağlıkla gelsin de razıyım. Senin de az kaldı çok şükür dualarımdasın Rabbim sağlıkla doğumumun gerçekleşmesini nasip etsin inşallah

A anneveoglusu Sağol canım , maalesef göz kapağının içinde kocaman bir şişlik sarımsak sürecek yerde değil yani sıcak su ile yumuşatmaya çalışıyorum dışarıdan , olmadı doktora gideceğim artık..

Sen nasıl oldun sancı vs. yok değil mi dinlenme modundasin

Ayy simdiden zaman gecmiyor canim :) Hergün dua ediyorum saglikla gecsin bir an once gelsin ve tabiki Rabbim herkese nasip etsin diye tahmini dogum tarihimde belli :) cok ilginc geliyor :) guzel dileklerin icin cok tesekkur ederim canim benim :)

Çok şükür canım iyiymişsin
Aylık çağırmasalar çok güzel olcak insan özlüyor yahu :))
Gözün alerjiden olmuştur canım büyük ihtimal bendede vardı o sorun hamile kalmadan önce kaç defa damla kullandım,doktora görünmende fayda olur insanı rahatsız ediyor gerçekten
Kötü gelmiş iyi geçmiş bide bu halde temizlik zor kolay gelsin canım şimdiden

Şükür iyiyim canım bende,minnoş kızımda iyidir inşallah ❤
Ayrıntılımızda Allahın izniyle güzel geçti
Darısı girecek arkadaşların başına olsun inşallah

A anneveoglusu çok şükür iyiyim canım güzel geçiyor günlerimiz
Yolu yarıladık mutlu sona doğru gün sayıyoruz ❤
Rabbim inşallah mutlu sona ulaştırır hayırlısıyla sağ salim kavuşuruz evlatlarımıza

Sen nasılsın canım kasılman var mı
Az kaldı günün hepimiz dört gözle mutlu haberini bekliyoruz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…