2018'de Tüp Bebek Yaptıranlar, Yaptıracaklar buraya

Lucrin kullanan var mı? Kaçıncı gün adet oldunuz gecikme yapıyor mu?
Bende lucrinle yani uzun protokolle tedavi görmüştüm ilacın 10.günü adet olmuştum ve adetin 2.günü diğer iğneye yani yumurta geliştirici iğneye başlamıştım aynı zamanda lucrinin dozu düşürülmüştü onu da kullanmıştım. Eğer gelmezse adetin söktürücü verir. Uzun protokol tedavisi daha iyi olabiliyor yumurtalar daha kontrollü büyüyor sayıca fazla oluyor

Canım artık her an gelebilir duruma geldin sende hayırla sağlıkla gelsin inşallah yavrun. Çok iyi yine de maşallah haftası inşallah bize de nasip olur bu haftaları görmek.
Birkaç hafta daha kalıp büyürse tabiki çok daha iyi olur evvel Allah'ın izniyle kalır inşallah.

Kabızlık arttırdı demekki canım
Gebelikten sonra geçer gibime geliyor genelde hamilelikte sık oluyormuş bu sorun çünkü
Bende afedersin düzenli çıkamıyorum tuvalete
İlerleyen aylarda hemoroid oluşmaz inşallah
Amin kuzum inşallah inşallah ❤

Yazını okurken canım ortasına gelince biran doğum oldu sandım :))
Rabbim hayırlısıyla sağ salim kucağına almayı nasip etsin inşallah
Canım geçmiş olsun dikkat et kendine
Benimde ilk olduğundan acaba anlayamam mı diye panik oluyorum bazen

Yalnız değilmişim :) bende doğum yaptı bebiş geldi sandım

becidina canim gecmis olsun eve gecmissiniz rabbim yasatmasin bir daha.
A anneveoglusu canim sanada gecmis olsun zmaninda gelsin pasa. Bol bol yat dinlen serumlar cok rahatlatmistir suyunu ihmal etme
Avalon80 canim artik yavastan yalanci kasilmalari hissetmen normal. Buarada dogum baslasa anlamamak imkansiz. Ilk dogum da olsa
Sizlerin adina cok heyecanliyim ne hikayaler duyacagiz. Insallah herbiriniz en guzel dogum anini yasayip saglikla evinize donersiniz.
Ilk gunker cok zorlayici geciyor . Benim bebisin sarilik riski yoktu cok sukur. Ama 3 gun boyunca gece gunduz memede kaldi sifir uyku ikimizdede. Sonra sinra dakikalik duzelmeye basladi cok sukur. Ani anini tutmuyor ama sukurlelr olsun saglikliya yeterli. Cok cok yorucu bir hayat sizleri bekliyor varliklarina bin sukur

Canım seni gördüğüm çok iyi oldu :)
Oğlun nasıl kaç günlük oldu paşa
Doğumdan önce kan sulandırıcı iğne veya aspirin kullanıyomuydun
Bende normal doğum yapmak istiyorum doktorumla bu zamana kadar hiç konuşmadım neder bilmiyorum

Düzelmeye başlamış bak maşallah kuzuya sağlıklı olsunlar da gerisi gelir geçer canım benim.
Evet eve geldik haftaya cuma kontrol var tuvalet ve yemek dışında Yataktan çıkmıyorum. Acaba kısalma devam ediyor mu diye de içim içimi yiyor istemesemde bugünümuze şükür benden biraz daha geride başka bir ikiz arkadaşın 8mm olmuş serklaji var endişem daha da arttı tabi Rabbim yardım etsin inşallah yoksa biz siyircaz.

Kuzum hiç korkma Allahın izniyle kısalmamıştır
Tüp bebek olduğu için evhamlıyız senin iki tane olduğu için bize göre daha çok korkuyorsun
Rabbim korktuğunu yaşatmasın sağ salim gününde gelsin miniklerin inşallah ❤

Selam kızlar Hamile kardeşlerim Allah kucaklarina almayı nasip etsin benim gibi mücadele edenlere de Allah tez zamanda hayırlı bir şekilde nasip etsin .Aklımı kurcalayan bi soru var benim ilk tüp bebek denemem ocak ayında başlıyacak.Doktor a en son gittiğin de karar verdiğinizde evraklarıni alıp gelirsin rapor cıkartırız dedi.Ama anladigim kadarıyla reglin 2 .Günü gel dedi ve iğnelere başlanıyor ilaçları iğneleri nasıl raporlu alacağım bilen varsa beni aydınlatır mi

İnşallah canım benim ama dr da korktu biraz ben daha çok endişe ettim tabi. Önce 28 haftayı görsek dedi sonra 32 dedi o da üzüldü. İkizlerde çok görünce iyice korktuk. Rabbim ne derse o olur sonuçta biz üzüldüğümüzle kalırız inşallah sağlıkla doğar kuzular.
Rabbim hepimize sağlık sıhhat versin korusun.
Merkezinizin ayarlayacagi işler bunlar gel başlayalım diye olur mu öyle. Merkezi ara onlardan öğren ve ne istediklerini sor bazı durumlarda zaman gerekir bazen gerekmez erkek infertilitesi olunca birkaç kez spermiogram alınıyor mesela. Yani merkezinizine sorun ve direk tüp bebeğe başlayalım dedilerse biraz düşünün doğru yer mi. Allah yardım etsin inşallah.

Senin inancın ve ikizlerinin azmiyle 34ü göreceksin inşallah kuzum
Biraz zorluklu ve endişeli geçiyor günlerin Allah yardım etsin sonu mutlu ve güzel olsun canım

Senin inancın ve ikizlerinin azmiyle 34ü göreceksin inşallah kuzum
Biraz zorluklu ve endişeli geçiyor günlerin Allah yardım etsin sonu mutlu ve güzel olsun canım
Amin canım hepimiz için sonu mutlu ve güzel olsun. Rabbime emanetiz hepimiz biz kendi kendimize ancak kötülük ederiz, kurup duruyoruz işte. Ağzın bal yesin inşallah

Merhaba canim :) 14 gunluk olduk 7.haftada test yapmistik yatkinlik yoktu biraktrmisti dr.um kan sulandirici igneyi. Gebelik boyunca kullananlar tanidim 24 saat onceden birakilmasi yeterli diye biliyrrm. Yinede dr una danis. Hic konusmadysaniz dogum seklini muhtemelen normal dusunuyordur sana insallah en kolayindan dogumun olur. Ben cok memnun kaldim normal dogum yaptigima.sartlar uygundu tabi en onemlisi o . Zatem en kucuk bir riskte hemen sezaryene doneceklerdi hersey hazirdi.

Canim benim hic korkma azalma olmamistir.adalat kullandim 7 hafta okadara ki taaa 40 a goturdu beni biraktigim halde 37 de:)))) sende guzelce tamamlayacaksin inan bana allah yardim edecek minnoslar duracak.hic kalkma dedgiin gibi su gibi akip gecsin zaman herbirinize

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…