2018'de Tüp Bebek Yaptıranlar, Yaptıracaklar buraya

Amin canım, Allah razı olsun bakalım kendimi tam anlamıyla toparlayınca en azından yaz tatiline kadar tüp bebeği erteledik. Sende kendine çok dikkat et İnan aklımdasın seni merak ettiğim için özellikle girip bakıyorum. Çok emek verdin Allah Emeklerinin karşılığını en güzel şekilde verecek, sağlıkla yavrunu kucağına alacaksın Bana ve benim gibilere de bol bol dua et hamişlerin duası kabul olur

Bende doldum inan bazen her şey bitmiş gibi geliyor kötü bir şeyler olmasına o kadar alışmışım ki güç kalmadı. İçimde bir taş oturmuş gitmiyor gibi.. Allaha yalvarmaktan başka çaremiz yok bugünler geçecek zaman akıp gidiyor..inşallah o hastaneden mutlu ve sağlıklı şekilde evinize dönersiniz inşallah

Her gün ediyorum Allah kabul etsin inşallah. Ne zor olduğunu çok çok iyi bilirim Allah kimseyi bu dertle sınamasın. Saol ilgin dostluğun için. Hep diyorum benim olması zordu dr da söylüyordu ama nasip diyorum yeter ki Allah nasip etsin.. Kuzum benim inşallah bir gün buraya yazacaksın o güzel zamanları ve bebeğini..

Canım benim de 20’li haftalarda 35 mm’ydi 35.haftada biranda 10 mm’ye kısaldı ve suyum geldi doğum oldu. Ama ben çalışıyordum sürekli koşturmaca halindeydim. Rahim ağzı yetmezliğinde hep yatmak gerek. Sakın kalkma. Bir de progestan fitil kullanmak gerekiyor ama doktorun yönlendirir zaten. İnşallah sorunsuzca atlatırsın.

Kızlar merhaba nasılsınız? Bebekten sonra giremiyorum pek. Ama girdiğimde hepsini topluca okuyorum. Biz iyiyiz hızla büyüyoruz. Bugün 23 günlük olduk bile. Ne çabuk geçiyor zaman :) bende uykusuzluk had safhada. Bebeğim sürekli uyuyor ama 2 saatte bir besleme rutinimiz olduğu için ben uyumuyorum. Hayatımda hiç bu kadar uykusuz kalmamıştım. Allah sabrını, gücünü veriyor bir şekilde. Umarım sizler de iyisinizdir

Maşallah canım benim Allahım sağlıklı huzurlu bir ömür nasip etsin. Ne zaman oldu 23 günlük maşallah minik fıstığa. Sana uyku yok artık bir süre böyle annesi:) yeter ki iyi olsun kuzucuk uykusuzluğa da dayanılır

Sorma valla kuzum çok hızlı geçiyor zaman. Daha dün gibi ödüm kopmuştu erken doğum yapıyorum diye:) minnak kuzum iyi olsun da değer uykusuzluğa dediğin gibi. Sen nasılsın maşallah 29.haftaya gelmişsin. Allah zamanında, hayırlı, sağlıklı bir doğum nasibetsin inşallah

Maşallah cnm bebise zaman gecmiyor gibi geliyor suan bana ama aslında geçiyor. Hemoroid oluştu çok zor agrisi oturamiosun. ilac da bitkisel verdi dr um ama hiç bi faydası olmadı sadece kanaması durdu. olmadı genel cerrah a gideyim diyorum ama ilaç verse de nasıl kullanıcam bebis için çok tedirgin oluyorum. Rabbim şu zamanları hayirlisiyla bitirseydik. Hepimiz farklı farkli geçiyoruz bu sınavdan. Tek duam hepimizin bebeklerine sağ salim kavuşması...

İnşallah canım benim inşallah. Ciğer geliştirici iğne yapıldı. Yatıyoruz bekleyeceğiz. Rabbim sabır versin, sağlık versin hepimize. Evlatlarımıza sağlıkla kavuşalim diken üstünden bir inebilsek.
Yatıyorum canım benim yapacak bir şey yok bol bol su içip serum yiyince ne kadar yatılırsa artık. Dr ile yarın esim görüşür belki beni görmeye de gelir.
Bilmiyorum arada oturup hüngür hüngür aglayasim geliyor. Rabbim yardım etsin.

Maşallah Serra kıza biz de bu günleri görürüz inşallah.

@kinalikadin kizlar msjlarinizi okudum da benimde sizden farkım yok,dün akşamdan beri şekerim sürekli yüksek seyrediyor bugün artık dayanamayip saatlerce ağladım Rabbim beterinden korusun ne biliyim biran çok kötü şeyler gözümün önünden geçti.anladimki stres sekeri çok fazla tetikliyir çünkü genelde şekerim yükseldiğinde sonra kendiliğinden düşerdi ama bugün hiç düşmedi ne yapacağımı şaşırdım insülin kullanmaya korkuyirum acaba bi zarari olurmu diye.becidina cnim eskiden erken doğumdan çok korkardım ama nedense bu sekerden dolayi acaba biraz daha erken olursa daha iyi olmaz mi diyorum kendi kendime..cnim lekeler için üzülme eltim aylarca gördü hatta doğuma kadar. inşa küçükler vaktinde gelir.
Kızlar her uzuldugumde veya umutsuzlandigimda tovbemi çekip Rabbime siginiyirum ınşaAllah vakti zamanında sağlıcakla yavrularimizi kucaklariz❤❤❤bebislerimiz Allah'a emanet

cnim yeni okudum durumunu çok geçmiş olsun seni çok iyi anlıyorum Rabbim kimseyi korktuguna ugratmasin ınşaAllah.

Amin Allah razı olsun kuzum inşallah sağlıkla alırım bende kucağıma. Ben senin gibi 35 lere gelsem daha ne isterim. Dr 30 da ciğer geliştiriciyi yapacaz artık dedi. Her gece yoğun kanama geçirebilirim telaşıyla uyuyorum sürekli tetikteyim plesenta erken ayrılırsa yetişemezsek vs vs hep korkular. Bakalım nasipte ne varsa onu yaşayacaz kuzum. Allah size ve bebeğinize sağlık evinize huzur versin maşallah size canım arkadaşım.

Ne kadar da üzülsek kafamıza taksak bir şey değişmeyecek ama yine de stresi aşamıyoruz. Sakin kalmamız çok önemli ama elde değil. Şeker stresle değişebiliyor sanıyorum. İnşallah her şey yolunda gider. Bende kan sulandırıcıyı bırakmak zorunda kaldığım günden beri korku yaşıyorum ya pıhtı olursa diye. Yani şöyle oh be diyemedim Rabbim beterinden esirgesin yardımcımız olsun. Hepimiz bu zorlukları aşalım inşallah kuzum benim

Âmin canım âmin insaAllh❤

cnim yeni okudum durumunu çok geçmiş olsun seni çok iyi anlıyorum Rabbim kimseyi korktuguna ugratmasin ınşaAllah.
Hayırlısını dileyelim bazen bende erken olsa daha mi iyi olur diye düşünüyorum ama sonra Rabbim en güzel yeri yapmış onlara büyümeleri gerek sağlıklı olmaları için belli bir süre geçmeli 25. Hafta bitti bizim ama hala çok erken en azından 30 olsa diyorum. Rabbim bilir doğrusunu belki de boya üzülüyoruz 38lere kadar sağlıkla devam edeceğiz ama anı yaşıyoruz çoğunlukla.
Şekeri stres sinir çok tetikler sakin olmaya iyi beslenmeye dikkat et bir şey olmaz inşallah.
Kuzum kendine etme bu kadar zaten annelik böyle bir şey sen uyanmim desende uyanırsın öyle bir durumda ama Allah göstermesin olmaz inşallah. Darlama kendini, dün bende biraz yaptım kendime ama olacağına varacak teslimiyet iyi gelir ikimize de Rabbime sığınip hakkımızda hayırlı olanı dileyelim.

canim gecmis olsun insallah bebisler biraz daha kalabilir icerde. Dualarimizdasin Rabbim en dogru zamanda saglicakla yavrularini kucagina almayi nasip etsin

Canim hangi merkezde kontrollerini yaptiriyosun. Dogumda ins orda mi olacak. Dualarim seninle. Rabbim yar ve yardimcin olsun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…