2018'de Tüp Bebek Yaptıranlar, Yaptıracaklar buraya

Kızlar bnmde dondurulmuş 5.gun embriyosu 2tane transfer edildi. 9.gun 181 10.gun 289 degerm sizce nasıl
Hayirli olsun saglikla kucaginiza alirsiniz insallah degerinizde guzel :) benim 8. Gun 186 11. Gün 673tü canim pazartesi tekrarlayacagim 1000lerde olmadi gerekiyormus sonrada kese icin gun verecekler bu arada benimde dondurulmus 5. Gun embriyosu 2 tane transfer edildi

Kızlar bnmde dondurulmuş 5.gun embriyosu 2tane transfer edildi. 9.gun 181 10.gun 289 degerm sizce nasıl
Canım değerin çok güzel daha bir gün geçmış ve çok güzel artmış maşallah:) Gözünaydın canım Allah tamamını edersin Allah sağlıkla devam etsin inşallllaaaaahhhh ...

merhabaa arkadaslar Ben de araniza yeni katildim transferimin 3. gunundeyim ilk denemem cook karmasik duygular icindeyim belirtiler be zamann baslar nelerdir kendimii dinlemekten yoruldum tecrubeli arkadaslarr Bilgi verirse cook sevinirim
Allah hayırlı etsin inşallah gebelik haberini de okuruz. Belirtiler kişiden kişiye değişiyor . Zaten şu an vücudun da hala kullandığın ilaçlarında etkisi devam ediyordur . Ben 11.gun test yaptım tek hissettiğim adet sancisiydi. Kafanı dağıtmaya çalış, dinlen ağır kaldırma fazla ayakta durma

cevabin icin cok tesekkur ederim transferden beri yatarak dinleniyorum bugun 3. gununmdeyim ama ilk giunden bu yana sag kasik ya da yumutlLigim cokk hassas ve hareketli sanki bisey saplanmis kalmis gibi cook dinliyorum kendimi sanirimm beklemek cook zormus Allah hepimizin yardimcisi Olsun ins

Hadi seninde gözün aydın canım ben 10 gun sonra kontrole gıdıcm bakalm

Yumurtalıkların büyümesi için ilaçlar kullandın sancılar normal , zor bir süreç beklemekte zor Allah hepimizin yardımcısı olsun. Sonucu öğren sonrada gebelik telaşesi başlıyor :) hiç bitmiyor yani..

Günaydınlar kızlar
Adetimin 16. Ve 17. Günü aşırı kasık ağrım oldu ama sağ ve sol değil tam orta kısmı ve aşağıya doğru Bugün adetimin 20.günü bu arada
Öyle ağrıdıki işe gidemedim acile gittim
İdrar ve kan tahlili verdim ama bişi çıkmadı
Her ihtimale karşı bhcg de baktı doktor onda 0
Ama olsa bile çok erken kanda çıkmaz dedi
Ya Kızlar bu ay tedaviye başlıyorum
Adetin 21. Günü yani yarın başlamam gereken ilacım var.
3 yıldır olmadı bu ay mı olacak diyorum kendi kendime ama gögüslerim yumurtlamadan sonra dolgunlaşıp acımaya başladı
Hala acıyor ve şiş
Bişi varsa kullanacağım ilacın bi etkisi olur mu diyorum
Anlayacağınız çok karıştı kafam
2 gün çektiğim ağrı göğüslerimin erkenden şişip acıması sizce gebelik olabilir mi
Kanda henüz çıkmadı
Sizce ne yapayım

İlaçlara başlayın bence, derler ki gebeliği bileceğin bir durum yoksa henüz yaptıklarının zararı olmaz. Yani henüz çok erken ise bunu bilmek için ona zarar verecek bir şey yapamazsın. Yumurtlama olsa bile bunun dölleneceğini bilemezsin. Yani evham gibi göründü bana biraz kendini fazla dinliyor olabilirsin çoğumuz yaşadık bunları, acaba bu ay oldu mu diye.

İlaçlar adetin 2 yada 3 .günü başlıyor canım, sen şimdi ne kullanmaya baslayacaksin ilaç olarak

Cyclopragyncvcı gibi bi ilaç (henüz almadığımdan reçeteden anca bu kadar okuyabildim)
Beyaz ve kahverengi olarak haplar var içinde
Adetime kadar beyazları kullanıcam
Adetimde gidip normal iğneler başlayacak
Bu arada anatolia Hakan hocaya gidiyorum

Adetin duzenli olsn die vermis bu ilaci bnde kullanmsdim ama adetliyken baslamisdim bn kullanmaya.

Gebeliği etkilemez bu ilaç adet düzenlesin diye veriliyor canım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…