2018'de Tüp Bebek Yaptıranlar, Yaptıracaklar buraya

Canim hangi merkezde kontrollerini yaptiriyosun. Dogumda ins orda mi olacak. Dualarim seninle. Rabbim yar ve yardimcin olsun
Saolasın canım Allah razı olsun. Polat Dursun a gidiyorum doğumu da koruda yaptırıyor. Riskli durumum olmasaydı başkent ünv de olacaktı doğum. Her şey nasip hakkımızda hayırlısı hepimizin yardımcısı olsun Rabbim

Kızlar merhaba nasılsınız? Bebekten sonra giremiyorum pek. Ama girdiğimde hepsini topluca okuyorum. Biz iyiyiz hızla büyüyoruz. Bugün 23 günlük olduk bile. Ne çabuk geçiyor zaman :) bende uykusuzluk had safhada. Bebeğim sürekli uyuyor ama 2 saatte bir besleme rutinimiz olduğu için ben uyumuyorum. Hayatımda hiç bu kadar uykusuz kalmamıştım. Allah sabrını, gücünü veriyor bir şekilde. Umarım sizler de iyisinizdir :KK200:

Maşallah yarı kirkiniz çıkmış canım uykusuzluk bebisler ile önemini yitiriyor annelik böyle bir sey.
Ben iyiyim canım Dr 3 Ocak için sezeryan günü verdi arık bekliyoruz haftalık kontrolum oluyor ona gidiyoruz

canim gecmis olsun insallah bebisler biraz daha kalabilir icerde. Dualarimizdasin Rabbim en dogru zamanda saglicakla yavrularini kucagina almayi nasip etsin:KK200:
Sağol canım inşallah zamanında doğarlar en azından 30lu haftalara gelirler. Allah razı olsun.

becidina becidina canım naptın aklım sende. Dr un geldi mi. Bende bu halde olmasam inan eşime diyecem yanına gelmek için. Tüm dualarım seninle inşallah iyi gider her şey
Sağol kuzum duan yeter zaten doğumhane de yatıyorum kimseyi almıyorlar kadın erkek farketmiyor. Eşim geldi kadının dışında iki dk gördüm oturmak ayakta kalmak yasak o yüzden bir şey yapamıyorum yatıyorum öylece soluma. Allah razı olsun burda yazarken yeterince desteğinizi görüyorum :KK200:
Daha iyiyim kasılma azaldı biraz daha inşallah hepten kesilir. Dr ile eşim görüştü benide görecekmis hastaları bitince. Daha iyi geldiğine göre durumu demiş inşallah 32. Haftaya kadar tutabiliriz tabi daha erken olma ihtimalide var ikiz olunca epey riskli oluyor bu demiş. İğneler devam edecekmiş belli aralıklarla. Bakalım işte her gün doğabilir durumu bizde de başladı kuzum inşallah sağlıkla gelir bütün miniklerimiz.
Sen kendine dikkat et senin durumun benden daha önce başladı hem bak kritik ilk seviye 27 hafta senin geçti inşallah 38lere geleceksin. Bu gidişle önümdeki arkadaşların önüne geçeceğim :deli:

Canim endise etme inanki en guzel haftada dogacak. Genelde erken dogum riski olanlarin hepsi gec doguyorlar
İnşallah canım valla ne düşünsem bilemiyorum bazen.
Senin oğlan direniyor uykuya ha. Uykusu gelip uyuysmayinca bas bas bağırıyorlar genelde.

İnşallah canım valla ne düşünsem bilemiyorum bazen.
Senin oğlan direniyor uykuya ha. Uykusu gelip uyuysmayinca bas bas bağırıyorlar genelde.
Hic uyumuyr canim 10 gundur annem bizimle idi. Bugun gidiyor
Nqpacagim bilmiyrm oturup hungur hungur aglayasim var cok zor bebek bakimi
Her dk memede durmak istyr uyumuyirda hep gozler acik. Allah yrdim etsin herbirimize

Maşallah cnm bebise :nazar: zaman gecmiyor gibi geliyor suan bana ama aslında geçiyor. Hemoroid oluştu çok zor agrisi oturamiosun. :110:ilac da bitkisel verdi dr um ama hiç bi faydası olmadı sadece kanaması durdu. :bicak: olmadı genel cerrah a gideyim diyorum ama ilaç verse de nasıl kullanıcam bebis için çok tedirgin oluyorum. Rabbim şu zamanları hayirlisiyla bitirseydik. Hepimiz farklı farkli geçiyoruz bu sınavdan.:KK61: Tek duam hepimizin bebeklerine sağ salim kavuşması...
Canm sana da çok geçmiş olsun. Hemoroid zordur bende de vardı bir kaç sene önce. Hamileyken İlaç da kullanamıyorsun tabi Allah yardımcın olsun. Kabız olmamaya özen göster bolca kayısı suyu hoşafı falan iç.

İnşallah canım benim inşallah. Ciğer geliştirici iğne yapıldı. Yatıyoruz bekleyeceğiz. Rabbim sabır versin, sağlık versin hepimize. Evlatlarımıza sağlıkla kavuşalim diken üstünden bir inebilsek.

Yatıyorum canım benim yapacak bir şey yok bol bol su içip serum yiyince ne kadar yatılırsa artık. Dr ile yarın esim görüşür belki beni görmeye de gelir.
Bilmiyorum arada oturup hüngür hüngür aglayasim geliyor. Rabbim yardım etsin.

Maşallah Serra kıza biz de bu günleri görürüz inşallah.
Kuzum moralini yüksek tut. Kötü şeyler düşünme. Hepimiz farklı zorluklardan geçtik. İnşallah sağlıkla alacaksın miniklerini kucağına.

Amin Allah razı olsun kuzum inşallah sağlıkla alırım bende kucağıma. Ben senin gibi 35 lere gelsem daha ne isterim. Dr 30 da ciğer geliştiriciyi yapacaz artık dedi. Her gece yoğun kanama geçirebilirim telaşıyla uyuyorum sürekli tetikteyim plesenta erken ayrılırsa yetişemezsek vs vs hep korkular. Bakalım nasipte ne varsa onu yaşayacaz kuzum. Allah size ve bebeğinize sağlık evinize huzur versin maşallah size canım arkadaşım.:KK200::nazar:
Kanamayı düşünmemeye çalış canm. Bak bu riskle kaç hafta geçti bile. Olmayacak inşallah sağlıkla tamamlayacaksın gebeliği.

Maşallah yarı kirkiniz çıkmış canım uykusuzluk bebisler ile önemini yitiriyor annelik böyle bir sey.
Ben iyiyim canım Dr 3 Ocak için sezeryan günü verdi arık bekliyoruz haftalık kontrolum oluyor ona gidiyoruz
Ah az kalmış senin de. Hayırlısı olsun inşallah canm, güzel haberlerini bekliyoruz.

ruhum_mavi ruhum_mavi canim ne guzel bebisin uyuyirmus benimki gozlerini kapatmamak icin kaslarini oyle bir yukari kaldiriyorki hic uyumuyor hic
Canm sürekli uyuyor. Günde 20 saatten fazla uyuyordur. Böyle de beslemek zor oluyor. Uyandırmak gerek. Bir şekilde düzene girecek bebişlerimiz inşallah

Sağol kuzum duan yeter zaten doğumhane de yatıyorum kimseyi almıyorlar kadın erkek farketmiyor. Eşim geldi kadının dışında iki dk gördüm oturmak ayakta kalmak yasak o yüzden bir şey yapamıyorum yatıyorum öylece soluma. Allah razı olsun burda yazarken yeterince desteğinizi görüyorum :KK200:
Daha iyiyim kasılma azaldı biraz daha inşallah hepten kesilir. Dr ile eşim görüştü benide görecekmis hastaları bitince. Daha iyi geldiğine göre durumu demiş inşallah 32. Haftaya kadar tutabiliriz tabi daha erken olma ihtimalide var ikiz olunca epey riskli oluyor bu demiş. İğneler devam edecekmiş belli aralıklarla. Bakalım işte her gün doğabilir durumu bizde de başladı kuzum inşallah sağlıkla gelir bütün miniklerimiz.
Sen kendine dikkat et senin durumun benden daha önce başladı hem bak kritik ilk seviye 27 hafta senin geçti inşallah 38lere geleceksin. Bu gidişle önümdeki arkadaşların önüne geçeceğim :deli:
Çok şükür sevindim en azından dr un söyledikleri olumlu. İnşallah düzelerek çıkacaksın. Çıkmasan da yeter ki iyi gitsin süreç zaten göze aldık bu sıkıntıları. Kasılma azaldıysa kısalma da düzelecek inşallah. Zaman su gibi geçsin gitsin sağlıkla kucağımıza alalım dualarla geçecek bugünler ne yapalım.
Benim dr o kadar bekletmeyecek 34-35 almak lazım gibi konuşmuş eşime. Sanırım sonrası tehlikeliymiş benim için. Bakalım Allah ne gösterecek

Hic uyumuyr canim 10 gundur annem bizimle idi. Bugun gidiyor
Nqpacagim bilmiyrm oturup hungur hungur aglayasim var cok zor bebek bakimi
Her dk memede durmak istyr uyumuyirda hep gozler acik. Allah yrdim etsin herbirimize
Oyy minik erkek fena şimdiden başladı anneye çektirmeye. Kuzucuk uyumak istemiyor sizinle takılmak istiyor herhalde annesi napsın sıkıldı içeride:)
Çok şükür yeter ki iyi olun canım biraz daha zaman geçsin düzene girecek inşallah

Sağolun kızlar Allah razı olsun hepinizden. İnşallah sorunsuz devam eder. Asistan dr dışardan hasta getirmeye çalışıyorlar Yenidoğan yoğun bakımında bir kişilik yer varmış sanırım 25 haftalık ikiz gebemiz var o yüzden başka hasta alamayiz diyor dışardan hasta almadı. Kan idrar alındı sonuçları gelmedi sanırım daha. Serum bagladılar yatıyorum bilmiyorum nolacak.
Canim cok buyuk gecmis olsun bubuda atlatacaksin insallah saglikla kucagina alicaksin yavrularini

Durumunun daha iyi olmasına sevindim inşallah kuzular biraz daha bekleyecek annesi 32. Haftayı bir görseniz ondan sonrası daha rahat geçecek

Canm sana da çok geçmiş olsun. Hemoroid zordur bende de vardı bir kaç sene önce. Hamileyken İlaç da kullanamıyorsun tabi Allah yardımcın olsun. Kabız olmamaya özen göster bolca kayısı suyu hoşafı falan iç.

Kuzum moralini yüksek tut. Kötü şeyler düşünme. Hepimiz farklı zorluklardan geçtik. İnşallah sağlıkla alacaksın miniklerini kucağına.

Kanamayı düşünmemeye çalış canm. Bak bu riskle kaç hafta geçti bile. Olmayacak inşallah sağlıkla tamamlayacaksın gebeliği.

Ah az kalmış senin de. Hayırlısı olsun inşallah canm, güzel haberlerini bekliyoruz.

Canm sürekli uyuyor. Günde 20 saatten fazla uyuyordur. Böyle de beslemek zor oluyor. Uyandırmak gerek. Bir şekilde düzene girecek bebişlerimiz inşallah
Oda ayri bir zor uyandirmak insanin ici gidiyor duzelirler insallah giderek buyuyorlar

X