2018'de Tüp Bebek Yaptıranlar, Yaptıracaklar buraya

Merhaba arkadaşlar. Ben hamile olduğumu öğreneli 2 hafta oldu ama ara ara kırmızı ve kahverengi leke geliyor. Çok endişeleniyorum. Bu tarz bi sorun yaşayan oldu mu aramızda.
Merhaba yaşayanlar oldu. Doktora başvurman gerekiyor hemen. muayene olursan ona göre kanamayı kesecek ilaç verecektir

Gunaydin kizlaaaar icim icime sigmiyor

Eklentiler

• 59C17EDA-A67A-4831-9EA7-247602E92B85.jpeg
    59C17EDA-A67A-4831-9EA7-247602E92B85.jpeg
    147,5 KB · Görüntüleme: 128
Merhaba arkadaşlar. Ben hamile olduğumu öğreneli 2 hafta oldu ama ara ara kırmızı ve kahverengi leke geliyor. Çok endişeleniyorum. Bu tarz bi sorun yaşayan oldu mu aramızda.
Canım Dr haber verdin mi verdiysen ilaç progesteron vermeli idi vermedi ise Dr tekrar görüş lütfen

iki gun once bende oldu cnm kahverengi kanama bi gece hastanede yattim sende kirmizida oluyomus allah korusun dusukte olabilir biran once doktora git

Bende çok şansa bırakmak istemiyorum zaten canım daha güvendiğim bir yeri tercih edicem. İlki bahçelievler Medicana da oldu cuma negatifi aldım şimdi ikinciyi düşünücem

Canım aret hoca da tedavi olmuşsun? Nasıl bir doktor ve hangi hastanede? Bi arkadaşta onu söyledi iyiymiş diye bi araştırmak istiyorum bir de fiyatı ne kadar tedavinin? İlki Medicana da oldu 2. Yi henüz karar vermedim
Canım eğer özel düşünürsen Şişli memoriali öneririm bütün hastaneleri gezdim ön görüşme yaptım sonunda memoriale karar kıldım çünkü zor bi hasta grubundaydım istersen dosyalarını alıp ücretsiz ön görüşme talep et başlarında semra hoca var ekip doktoru olarakta Yücel bey ikisiyle ortak görüşme talep et İnan ki farkı göreceksin tabi ki için nereye siniyorsa orada başla çünkü güvenmek çok önemli❤️

Histereskopi sonrası vajinit sistit falan yaşayan varmı ? Hayatimda ilk kez gordügum ve perisan oldugum sikintilar.. ve bu ay yine tedaviye baslicam mide bulantisi istahsizlik halsizlik idrarda yanma agrı..dr bi ovül verdi ama onuda zor kullaniyorum dogal bi önerisi olan var mı ?

Bugün sabah haberlerinde izledim devlet çalışan annelere çocuk doğduktan sonra iyi bir miktar para yardımı yapiyor. Bir arkadaşım da aldığını söyledi. Haberlerde 7000₺ gibi rakamlar söylendi. Tüp bebek anneleri zaten masraflı bir yoldan geldik. Çalışmayan için de yine süt parası vs. varmış. Araştırıp başvurmak lazım kızlar.
becidina becidina canım sen çalışıyorsun , ikizler zaten masraflı olacak araştır mutlaka

X