2018'de Tüp Bebek Yaptıranlar, Yaptıracaklar buraya

Kızlar bende 4 adet yeni doğan, 8 adet 0-3 ay kısa kollu bady, 1 adet 10 lu hastane çıkışı, 1 adet 5 li süslü hastane çıkışı, 2 adet yeni doğan penye tulum, 3 adet 0-3 ay penye tulum, 2 adet 3 ay kışlık tulum, 5 tane 3 ay alt üst ayrı yelekli takım, 1 polar, 1 örme, 1 kalın battaniye oldu.

Bady leri 3 aylık mı arttırayım? penye tulum daha 3 aylık alayım değil mi? Gece kısa kollu bady, üzerine penye tulum, üzerine uyku tulumu yaparım diye düşünüyorum ne dersiniz? Penye veya müslin battaniye kaç adet alayım?

Ay çok soru oldu ama tecrübe önemli :)

Üçer aylık olanlari arttır canım zaten hediyede geliyor güle güle kullanin canim

Arkadaşlar kafamda soru var tecrübelerinize ve bilginize ihtiyacım var.
Benim 3 emriyom verdı ilk tiransfer de iki tane yaptım 3 günlük çözdürup yüklediler doktorum hepsini çözelim iki tiransfer yapalim kalan birtaneyi 5 güne taşıyalım gelirse tekrar donduralim tmm dedim tiransfer yaptı iki gün sonra aradılar emriyonuz iyi 5 güne geldi dedi neyse hamile kaldım ben onu unuttum kurcalamadim 17 haftalık erken dogdo kaybettim şimdi onu tiransfer yapacam ama çözdürup tekrar dondurduk şimdi cozup yuklicek kalite düşmüş mu acaba

Canım eğer özel düşünürsen Şişli memoriali öneririm bütün hastaneleri gezdim ön görüşme yaptım sonunda memoriale karar kıldım çünkü zor bi hasta grubundaydım istersen dosyalarını alıp ücretsiz ön görüşme talep et başlarında semra hoca var ekip doktoru olarakta Yücel bey ikisiyle ortak görüşme talep et İnan ki farkı göreceksin tabi ki için nereye siniyorsa orada başla çünkü güvenmek çok önemli❤️

Memorial de ücret konusunda bilgin var mı canım? Bir de nerde ki memorial?

Memorial de ücret konusunda bilgin var mı canım? Bir de nerde ki memorial?
Şişlide canım diğer özel merkezlerle çok fiyat farkı yok. Çok araştırıp gitmiştim hepsiyle görüştüm hemen hemen burada her dk muayene ücreti falanda yok laboratuvar İngiltere'de ödül almış Prof dr. Semra kahraman ilk tüp bebek doktorlarından orada yaptırmasan bile ben bi kere görüş derim canım. İçine sinmesi önemli. şimdi şöyle bişeyde var kim nerede pozitif alsa orayı methediyor öyle bişey değil gerçekten para odaklı bi merkez değil emin ol.

Bu arada güncel fiyat nedir bilmiyorum canım 1 sene önce 7-8 bini bulmuştu

Güle güle kullanın canım kirklareline bir kez geldim arkadaşlara yakın zamana kadar bende tekirdagda oturuyordum eşimin tayini nedeniyle yazin evimizi taşıdık
Bende 2 yıldır burdayim cnm öncesinde tekirdagda oturuyorduk. Ama buraya bu türlü alışamadım sevemedim :KK43:
Hayırlısı olsun herseyin ama burdan taşınmayı çok istiyorum. Çok bunaliyorum bazen kızım gelsin bana nefes olsun umut olsun istiyorum :dondurma: Rabbim sağlıkla kavustursun hepimizi arkadasim...

Bende 2 yıldır burdayim cnm öncesinde tekirdagda oturuyorduk. Ama buraya bu türlü alışamadım sevemedim :KK43:
Hayırlısı olsun herseyin ama burdan taşınmayı çok istiyorum. Çok bunaliyorum bazen kızım gelsin bana nefes olsun umut olsun istiyorum :dondurma: Rabbim sağlıkla kavustursun hepimizi arkadasim...

Tekirdağın suyundan içen bir daha başka yeri sevemez ki :) Ben tekirdağlıyım da ondan diyorum :KK66:

Şişlide canım diğer özel merkezlerle çok fiyat farkı yok. Çok araştırıp gitmiştim hepsiyle görüştüm hemen hemen burada her dk muayene ücreti falanda yok laboratuvar İngiltere'de ödül almış Prof dr. Semra kahraman ilk tüp bebek doktorlarından orada yaptırmasan bile ben bi kere görüş derim canım. İçine sinmesi önemli. şimdi şöyle bişeyde var kim nerede pozitif alsa orayı methediyor öyle bişey değil gerçekten para odaklı bi merkez değil emin ol.

Bu arada güncel fiyat nedir bilmiyorum canım 1 sene önce 7-8 bini bulmuştu

Teşekkür ederim canım karar verdiğimde araştırıcam. Medicana da ilaçla 8,5 tuttu birbirlerinden çok farkı yok demek ki merkezlerin sadece güvenilir ve iyi doktoru bulmakta marifet. Bu da çok zor :KK43: hakkımızda hayırlısı

X