2018'de Tüp Bebek Yaptıranlar, Yaptıracaklar buraya

Allah hepimizin yardımcısı olsun kuzum. İnşallah seninde bu defa olacak dualarımdasın Rabbim kabul etsin dualarımızı inşallah. Benim göz sorunu geçtik plesenta previa çıktı şimdi de. Sürekli yatıyorum doğumum maalesef riskli. Allah bu sınavları sabırla atlatmamızı nasip etsin. Güzel haberini alırız inşallahhh

kinalikadin nasilsin canim sesin cikmiyor hic ?
Canım arkadaşım ben aynı işte Allah beterinden esirgesin..
Çok üzüldüm inan ki ama ümidini yitirme asla. Bak burada 8. De olan var. Ben 4 aşılma 5 tüp tedavisi gördüm. Bizleri düşün. Bana zor hastasın dedi dr um yumurta sayım azdı. Çok yüksek doz ilaç kullandım. İnan her şey nasip. Bekle sabret stres yasak bize. Allah mutlaka mükafatını verir..

Oyle oldu : ) valla elimden geleni yapiorum yuruyus plates sicak uygulama . Cok cok asagidada hissediyrm . Bugun bakmadi acikliga ama c.tesiye kadar uygulamalar devam dedi
Belkide kendiliginden bir anda baslar insallaaaahhhhhh
Senin bebiş içeriyi sevdi annesi hava soğuk ne işim var dışarda burası sıcacık ohh ne güzel diyor

A anidefteri bende merak ediyorum inşallah iyidir.
Benim annemler geldi de onlarla vakit geçirdim biraz işler birikmişti. Pek giremedim. Sende iyisindir umarım senin için her şey yolunda gider canım benim

Evet aldım haberini. İyi ol da yeter. İnsan merak ediyor göremiyince. Ben şükür iyiyim, bikaç kere kanamam olmuştu tek seferlik hatırlarsan, 10. Haftadan sonra o da kesildi. 14. Haftadayım, 2 hafta sonra cinsiyetleri belli olcak umarım. Sevgiler..
not: anidefterinden keşke bi haber alabilsek.

İnşallah yazar bize.
Saol ilgin için canım. Kanama kesilmiş çok şükür bir daha hiç gelmesin inşallah. Kan sulandırıcı kullanıyor musun. Dr um tetikliyor diye bana da bıraktırdı. Kanama yerleşme sırasında damarlarda oluşan çatlama sebebiyle olabiliyor. Bebekler yer açıyor bir de ikiz gebelik diye normal.
Hadi ilk tahmin benden biri kız biri erkek diyorum senin küççüklere:))

:)) sen ikiz olacaklarını da tahmin etmiştin. Coraspini 6. Haftada bıraktım ve hiç kullanmadım. Bana da senin gibi tetikler diye bıraktırdı. 2. Kere kan ve idrar tahlillerimi de yaptırdım, şükür hiç sorun yok. Şimdilik böyle :)

Maşallah hep böyle sağlıkla devam etsin inşallah canım cinsiyet konusunda da başarılı olabilecek miyim bakalım ne çabuk geçmiş haftana baktım da maşallah

Amin canim benim dualarimdasin insallah Rabbim cumlemizin yardimcisi olsun hayirla yavrunu kucagina alirsin insallah bende senin guzel haberlerini bekliyorum

Amin canim benim dualarimdasin insallah Rabbim cumlemizin yardimcisi olsun hayirla yavrunu kucagina alirsin insallah bende senin guzel haberlerini bekliyorum

Turkuazvesari bende iki kiz diyorum tahmin :)))))))

İyi aksamlar benim pazartesi gunu 2 tane 5. Gun embriyom transfer edildi ve o gunden beri adet sancisi gibi sancilarim oluyor. İlk denemem oldugu icin tedirginim acikcasi bu agrilar normalmidir ? Asiri rahatsiz edici degil ama ilk gunden beri olmasida korkuttu beni bu konuda fikirlerinizle tecrubelerinizle yardimci olabilirseniz cok sevinirim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…