2018'de Tüp Bebek Yaptıranlar, Yaptıracaklar buraya

kuzlar fenalardayım 13+1 deyım kabızlık cekıorum kayısı yedım olmadı duphalac ıctım olmadı ne yapabılırm baska tavsıyesı olan var mı?

kuzlar fenalardayım 13+1 deyım kabızlık cekıorum kayısı yedım olmadı duphalac ıctım olmadı ne yapabılırm baska tavsıyesı olan var mı?
Bende çiğ köfte işe yaramıştı:super: dr un biri pul biber ve bulgur bir arada bağırsak çalıştırmada bire bir demişti. Çiğ köfte türü yemekler çalıştırıyor.

kızlar dedıklerınıznde hepsını denedım suyumuda ıcıyorum kayısı hosafı ıctım kahve ıctım yok yok catlıcam afedersnz o kadar acıokı oturamıyorum cok zor durumdayım

Ay bende tam tersi ishal olmuşum :bicak:
İlk defa sutcuden süt alıp evde yogurt mayaladim , tutturursam yiyeyim iyi gelir ev yapımı yoğurt derler..
Sen de zeytinyağı iç bir kaşık canım iyi gelir insallah

Ay
kızlar dedıklerınıznde hepsını denedım suyumuda ıcıyorum kayısı hosafı ıctım kahve ıctım yok yok catlıcam afedersnz o kadar acıokı oturamıyorum cok zor durumdayım
Ay cnm bende dun oyleydim aglayasim geldi kac gundur hep oyleyim tuvalette otur kalkma zeytin yagini surekli sur ne yazikki biraz ikinmadan olmuyor mevbur ikindim ben napim hayirlisu herseyin

Kizlar birsey soracagim test gunum persembeye hani merkezde vericm kani insallah. Esim calisiyor carsambadan gidip versek olurmu sizce varsa cikar zaten demi yoksa persembemi vereyim illaki bilemedim :işsiz:

Kıyamam :KK43: mide herşeyi kabul etmiyor maalesef. Kayısı suyu içmeye devam olmadi doktora basvur belki bir ilaç verir
duphalac ıc dıo ıctım ıkı saattr beklıom oturamıom artık sabahtan berı cok fenayım agladım en son ıkınamıom da korkuma lavma yapılıyor mu acaba. gunde bn 4-5 kere bıle cıkardm hamıle kalnca bıre dustu sımdı hıc olunca dayanamıom. cok zor bısey:110:

Insallah canim amin. Hepimiz guzel haberler aliriz hayirlisiyla insallah. Drumun nasil agri fln varni bende hic bse olmadi bugune kdr kabizlik sikayeti disinda hic bi agrim olmadi
Bendede kabizlik var onca kayisi invir dutkurusu yememe ragmen. Ayakta biraz gezinince kasiklatim batiyo gibi ama hep yatmaktan vucut hamladi ondanmi acaba bilmiyorum. Bide prolutex igne oluyorum hergun oda uyku yapiyo cok.

Lavman yap. Cunku diski en alt kisma iniyor ve orada susuz kaldigindan sertlesiyor ne kadar onu bunu yesende cozume dair cikis kapali oldugundan diskilama olmaz.

X