2018'de Tüp Bebek Yaptıranlar, Yaptıracaklar buraya

Dediğin şey şurup mu canım?
yok hap kokusuda yok bırtane ıcebılırsn dedı bıtkısel ıcerıklıymıs baktım hamileyken kullanan arkadaslar var bende kullandım ıkı doktorda soyleyınce. benimde kanama alanım vardı cunku o yüzden ıkınmaktan çok korktum gazda olunca ağtı yaptı içtim onu iki saat sonra çıktım çok şükür

C Cinar1453 canım bnm transferdn sonra ucuncu gun mu neydi kanamam olmustu hemsıre bıle sasırdı hıc belırtım olmadı esime zaten kanamada oldu kesin tutmadı bu dedım transfer olmamıs gıbı hıssedıyordum ama cok sukur ılki benmde kımyasaldı bu pozıtıf oldu Rabbım aynı mutlulugu sanada yasatsın mutluluğunuda daim etsin inşaallah
Ay arkadasim insallah insallah insallah duanizi eksik.etmeyin ne olur cok korkuyrm hemde cok merak ediyrm Allahim hayirlara vesil etsin sizler boyle yzdikca umutlaniyrm yokdan var eden Rabbim benimde canlarima nefes olur insallah

bnde ıkınmaktansa bır kere ıctım doktor ıc dedı Allaha emanet. cok rahat cıktım doktoruna sor bıtane iç verırse cunku gazda yapıyor kasılıyor ınsan Rabbıme sukur rahatladım.
Dediğin şey şurup mu canım?
kızlar bendede kabızlık sorunu olmuştu.doktorum prebiyotik şurup alıp yemeğinin içine katip yememi söylemişti.tabi ben kendim çareyi buldu limonlu su içerek kansızlıktan kurtulmuştum.

yok hap kokusuda yok bırtane ıcebılırsn dedı bıtkısel ıcerıklıymıs baktım hamileyken kullanan arkadaslar var bende kullandım ıkı doktorda soyleyınce. benimde kanama alanım vardı cunku o yüzden ıkınmaktan çok korktum gazda olunca ağtı yaptı içtim onu iki saat sonra çıktım çok şükür
Anladım canım benimde hala kahve siyah geliyor bişeyler jel kalıntısı falan korkuyorum geçen hafta bildiğin kanama yaşadım çok korktum İnşâAllah bebeğim iyidir

Anladım canım benimde hala kahve siyah geliyor bişeyler jel kalıntısı falan korkuyorum geçen hafta bildiğin kanama yaşadım çok korktum İnşâAllah bebeğim iyidir
inşaallah canım benımde kanamam olmustu bır aya yakın yattım ınsaallah saglıkla gecırırız bu donemıde saglıkla kucagımıza alırız yavruları. benımde yarın kontrolum var cok heycanlanıyorm bı taraftanda hep korkuyorum bnde. Allaha emanet ol. ınsaallah kabızlık gecer senınde kısa surede.

tugken tugken sen yaznayinca korkuyorum ben:KK43:
Iyiyim canim gecen hafta 1cm aciklik vardi plates yuruyus sicak masaj vs. Yapiyorum. Carsamba kontrol var yine. Muhtemelen iyice asagiya da indi bugun 39+3um ilk dogum olacagindan dr. 40 i rahat gecebilir dedi. Bekliyoruz bakalim sen nasilsin

inşaallah canım benımde kanamam olmustu bır aya yakın yattım ınsaallah saglıkla gecırırız bu donemıde saglıkla kucagımıza alırız yavruları. benımde yarın kontrolum var cok heycanlanıyorm bı taraftanda hep korkuyorum bnde. Allaha emanet ol. ınsaallah kabızlık gecer senınde kısa surede.
Sağol canım geçmiş olsun sizede bugün gittik kontrole pıhtılar rahim ağzına inmiş şükür bugün yine bi iğne yaptıracam İnşâAllah onlarda sıkıntısız gider siz kaç haftalık oldunuz? Sizde Allah'a emanet olun İnşâAllah hayırlı haberlerle gelin

tugken tugken canım valla arada sırf doğurdun mu diye bakıyorum bende, sağlıkla gelsin yavrun sen de hiç zorlanma inşallah.
: ) amin canim allah razi olsun. Bekliyoruz bakalim hayirla saglikla gelsin butun bebisler .iyiyiz cok sukur . Bendede oglustada sikinti yok . Bebek kendi secer gununu diyor dr. Sikinti olmasi halinde mudahale ederiz diyor. Ilk dogumlar 41 42 ye kadar bile gidenler oluyormus. Bir andada baslayabilir kismet hangi bakalim
Sen nasilsin ikizler nasil

: ) amin canim allah razi olsun. Bekliyoruz bakalim hayirla saglikla gelsin butun bebisler .iyiyiz cok sukur . Bendede oglustada sikinti yok . Bebek kendi secer gununu diyor dr. Sikinti olmasi halinde mudahale ederiz diyor. Ilk dogumlar 41 42 ye kadar bile gidenler oluyormus. Bir andada baslayabilir kismet hangi bakalim
Sen nasilsin ikizler nasil
Doğru diyor dr sorun olmasında az daha sıcacık anne karnında dursun işi bırakmak zor geliyordur.
Çok şükür iyiyiz biz de yatip yuvarlanma durumu devam rapor yenilendi ben gebeliği yatarak geçiriyorum netten bir şeyler alıyorum indirim vs bakıyorum. Bebeklere battaniye örmeye çalışıyorum oturabildikce öyle geçiyor işte. Bugünümuze çok şükür hareket ediyorlar ya iyi olduklarını biliyorum bütün dünya benim oluyor.
Açılmayı kendin takip edebiliyor musun

Doğru diyor dr sorun olmasında az daha sıcacık anne karnında dursun işi bırakmak zor geliyordur.
Çok şükür iyiyiz biz de yatip yuvarlanma durumu devam rapor yenilendi ben gebeliği yatarak geçiriyorum netten bir şeyler alıyorum indirim vs bakıyorum. Bebeklere battaniye örmeye çalışıyorum oturabildikce öyle geçiyor işte. Bugünümuze çok şükür hareket ediyorlar ya iyi olduklarını biliyorum bütün dünya benim oluyor.
Açılmayı kendin takip edebiliyor musun
Varsin saglikla kavus da yatarak gecir .bosver sonrasi zaten cok cok hareketli olacak :KK49: C.tesi gunu 1 cm idi aciklik .duzenli kasilmada vardi . Carsambaya kadar dogum baslamaz ise ogun goruselim dedi. Dr kendi bakiyor.. bende plates perineye bele sicak su torbasi koyuyorum. Perine masaji yapiyor esim. Comeliyorum falan . Artarsa artar bakalim. Ogun muayenede kafasina degiyor parmaklarim dedi dr :KK48::KK48: Ama hayirlisi.gecen gun bir arkadasin duzenli sancisida vardi ama yavru 3 kat dolamis kordonu boynuna inemedi kanala. Sezaryene dondu .kismet tamamen hangisi sagliklica kavusturacaksa onu nasip etsin rabbim :KK200:

Fenayım yahu :KK43: ishal geçmiyor . Bir iki lokma birşey yiyorum başlıyor bağırsaklarımdan ses gelmeye.. patates haşladim , ev yoğurdu yedim , muz vs.. geçer inşallah Çarşamba ayrıntılı ultrason var bu şekilde devam ederse dışarı çıkamam

Sağol canım geçmiş olsun sizede bugün gittik kontrole pıhtılar rahim ağzına inmiş şükür bugün yine bi iğne yaptıracam İnşâAllah onlarda sıkıntısız gider siz kaç haftalık oldunuz? Sizde Allah'a emanet olun İnşâAllah hayırlı haberlerle gelin
çok şükür sağlıkla ılerlesin inşaallah. 14 haftalık olduk inşaallah sağlıklada ilerler hepimizin birbirimize dua edelim bol bol.

X