2018'de Tüp Bebek Yaptıranlar, Yaptıracaklar buraya

Damla nasılsın cnm? İnşallah sende sagsalim kavusacaksin oglusuna. Bu mübarek günde dua ediyorum arkadaşım. Rabbim bizlerede o sevinci , mucizeyi yaşamayı nasip eder inşallah. :KK200:
Kuzum saol Allah razı olsun canım benim. Yatıyorum sürekli. İş yapmıyorum hiç. Allah sağlıkla kucağımıza almamızı nasip etsin. Dualarımdasın sende canım hep. İnşallah bizlere de nasip olur canım:KK200:

Günaydın kızlar ben doguma gidiyorum. Hakkınızı helal edin. Rabbim isteyen herkese önce pozitif haberleri sonra hepimize sağlıkla kucagimiza almayı nasip etsin insallah
Hayırlısı olsun canım Bu mübarek günde sağlıkla kucağına alırsın kuzunu ne kadar güzel bir günde dünyaya gözlerini açıyor şansı da bahtı da güzel olur inşallah. :KK200::KK200:

Kuzum saol Allah razı olsun canım benim. Yatıyorum sürekli. İş yapmıyorum hiç. Allah sağlıkla kucağımıza almamızı nasip etsin. Dualarımdasın sende canım hep. İnşallah bizlere de nasip olur canım:KK200:
Senden de Allah razı olsun cnm ne demek. Bebisten sonra bol bol is yaparız kostururuz inşallah arkadaşım. Ben de yemek bulaşık çamaşır başka bişey yapmıyorum. Az kaldı Allahın izniyle bunlarda geçecek. Bol bol dua edelim birbirimize :KK200::KK60:

Senden de Allah razı olsun cnm ne demek. Bebisten sonra bol bol is yaparız kostururuz inşallah arkadaşım. Ben de yemek bulaşık çamaşır başka bişey yapmıyorum. Az kaldı Allahın izniyle bunlarda geçecek. Bol bol dua edelim birbirimize :KK200::KK60:
Etmez miyim kuzum benim hep ediyorum. Allah kabul etsin dualarımızı. İnşallah mutlu günler gelir sağlıkla:KK200::KK200:

Canm seninkiler kaç kilo doğmuştu kaç gün kaldılar kaç kiloyken sana teslim ettiler? Kilo dışında sıkıntıları var mıydı? Kusura bakma çok soru sordum ama ne zaman verirler bana da hiç bilmiyorum. Benim 1970 doğmuştu ama 2 günde 1870’e düştü. Kilo kaybı çok normal dediler. Başka bir sıkıntısı yok şükür. Sütüm baya arttı sürekli sağıp gönderiyorum. İnşallah şifa olur minnak prensesime.
Canım 37+ 4 doğurdum 1.bebek 2 235 2. Bebek 2565 doğdu sütüm gelmedi ilk 3 gün benim idrar enfeksiyonum bebeklere gecmis cigerleri sikintiliydi mamayida kusmuslar aç kaldılar anlayacagin cumartesi beni taburcu etiler cikarken herseye hazirlikli olun dediler persembe 5 de dogum yaptim cumartesi gece 20.cc geldi hemen götürdü eşim süt le düzeldi yani canım sütun sifa olur inşallah biz çıktığımızda 2100 2400 le çıktık 8.günü

Günaydın herkese , sağlık ocağında sıra bekledim epey kan verdim, tetenoz aşısı oldum. Bebeğin kalp atışlarını dinletti ebe. Baya ilgilendi sağolsun böyle sağlık çalışanlarını görünce insan mutlu oluyor . Keşke hepsi aynı olsa

Arkadaşlar fotoğraf yukleyemedim kan pihtilasma sonuclarim çıktı pai 4g/ 5g çıktı bu çok kötü bir mutasyon mu lütfen bilgisi olan yazabilir mi

Okuldayim iki kere denedim olmuyor resim. 4G/5G yazıyor heterezigot demekmiş doktorum riskli değil ama ilaç konusuna perinatolog karar versin dedi. Ayrıntılı ultrason da 24 aralıkta 16+1im. Okulda hiç ağlamak istemem ama sonuçları öyle görünce tutamadım kendimi allah hepimizin yardımcısı olsun

Okuldayim iki kere denedim olmuyor resim. 4G/5G yazıyor heterezigot demekmiş doktorum riskli değil ama ilaç konusuna perinatolog karar versin dedi. Ayrıntılı ultrason da 24 aralıkta 16+1im. Okulda hiç ağlamak istemem ama sonuçları öyle görünce tutamadım kendimi allah hepimizin yardımcısı olsun
Sen suan hamilemsn cnm. Aglama bendede var gobekden igne vuruyorum hergun transferimin 3 gunu bugun kan pihtilasmasi var biraz demekki

Günaydın herkese , sağlık ocağında sıra bekledim epey kan verdim, tetenoz aşısı oldum. Bebeğin kalp atışlarını dinletti ebe. Baya ilgilendi sağolsun böyle sağlık çalışanlarını görünce insan mutlu oluyor . Keşke hepsi aynı olsa
benimde ocak ayinda tetenoz asim allahtan burdaki hemsireler ebelerde cok iyi sansima allah herkezi iyilerle karsilastirsin

Iyiyiz canim çok sağol hiç ummadigim kadar iyiyim çok şükür. Taburcu olduk evimize geldik artık. Allah ısteyen herkese nasip etsin. Her doğum böyle kolay olsun
İyi olmanıza çok sevindim maşallah size. :nazar::nazar:
Evinize de geldiniz başlasin minikli geceler gündüzler:KK200::KK200:
Amin herkes kolay sağlıklı hayırlı doğumlar yapsın inşallah.:dua:
Arada haberdar et bizi vaktin oldukça minigi çok severken bizi unutma moral ver bize:KK19:

X