2018'de Tüp Bebek Yaptıranlar, Yaptıracaklar buraya

ben okadar cok inaniyorumki senon sorunsuz gecirecegini bu donemi rabbim yardim edecek .8nsallah alacaksin kucagina saglikla
bizim kasim topiginde cok cok sorunsuz hamilleik geciren cogu arkadasin bebisi kuvezde . gununu tamamlamasina ragmen. artik kimisi kasim bebisleri annelerini cok uzdu falan yaziyor dusun artik. insallah rabbim dermansiz dert vermesin. cok acilar cektik ama saglikla kucaginiza alacagimiza inaniyorum ben. duani et yat. bizlerde hep dualarimizda sana bol bol yer veriyoruz
valla gece tuvalet icin bile gozumu acar acmaz dualarimdasiniz.
Allah razı olsun canım yaa çok teşekkür ederim. Nasip işte her şey tam olsa bile sorun olabiliyor. Hayırlısı diyorum

R

Rabbim şafi adiyla mubarek cuma gunu sifa versin. Yasin okudum hepinize isminiyle dua ettim hergun ediyrm Allah hayirlisinu versin insallah. 3 hafta sonra kac aylik oluyor peki canim ?
28 haftalık oluyor canım. 7 . Ay içi oluyor sanırım. Yine de çok erken ama yapacak bir şey yok maalesef. Bende hergün hepimiz için isim isim ediyorum hamilelerin ismi ayrı tedavi olanların ayrı. Dualarımız kabul olsun inşallah

Canım çok geçmiş olsun, tez geçsin inşallah. Ben de eminim iyi atlatacaksın bu dönemi, 3 hafta değil 13 hafta duracak o. Sadece önlem olsun kaşar peyniri, süt, muz, mercimek... bebişe kilo yapacak şeyler ye. Zor ama bol bol uyumaya çalış zaman sana birazcık daha çabuk ve daha az stresli geçer. Dualarımdasın :dua:
Saol kuzum Allah razı olsun. Sende dualarımdasın. Dediklerini yemeye çalışıyorum hep. İnşallah zamanında gelir inşallah:KK200:

28 haftalık oluyor canım. 7 . Ay içi oluyor sanırım. Yine de çok erken ama yapacak bir şey yok maalesef. Bende hergün hepimiz için isim isim ediyorum hamilelerin ismi ayrı tedavi olanların ayrı. Dualarımız kabul olsun inşallah
Insallah canim. Biz elimizden geleni yapiyoruz tedbir bizden Takdir Allahdan o ne derse o olur insallah hayirlisi olur.

Evde dinlenecem sürekli. 3 hafta daha durması lazım bebeğin dedi. Kanama çok olursa almamız gerekir dedi. Allah yardım etsin canım saol..
sen rahat ol benim bir arkadaşım 9 ay kanamalı yatarak geçirdi gebeliği şükür bir sıkıntı olmadan kucağına aldı kuzusunu darısı sana olsun inşallah güzel düşün güzel olsun

kinalikadin kinalikadin Rabbim ne zaman hayırlıysa o zaman doğum nasip etsin canım. Biz bilemeyiz Allah bilir her şerde bir hayır vardır diyelim. Stres yapmamaya çalış , dinlen bol bol. Bu dönemde yanına gelebilecek birileri var mı hem yardımcı olur du hem arkadaş olurdu sana

kinalikadin kinalikadin Rabbim ne zaman hayırlıysa o zaman doğum nasip etsin canım. Biz bilemeyiz Allah bilir her şerde bir hayır vardır diyelim. Stres yapmamaya çalış , dinlen bol bol. Bu dönemde yanına gelebilecek birileri var mı hem yardımcı olur du hem arkadaş olurdu sana
Saol canım hakkımızda hayırlısı. Artık elden gelen dua etmek. Şimdiye kadar uğraştım elimden geleni yaptım taktir Allahın. Annem ya da ablam gelecek inşallah. Dinlenerek zaman geçirecem hep bakalım zaman ne gösterecek..

kafa yapıları aynı ikisininde ultrason görüntülerinde
allah razı olsun hepimizin yavrusunun bahtı güzel olsun canım
vallahi o yılları düşünmek bile istemiyorum canım yaa

seninde dr girmene az kaldı hadi bakılım gör paşanı sağlıkla
canim benim ciktik kontrolden cok sukur hersey yolunda
artik evde temizlik yap supur sil yuruyus yap gelsin bebisin dedi. vitamini 2 gunde 1 e dusurdu. cok kilo almasinin zorlanmasinin anlami yok diye zaten kafa asagida olaan bebeklerin kilo olcumu dahada fark ediyormus hesaplamada.magnezyumu biraktirdi
sabah
5 kg bir bebek dogurtmus normalde ultrason olcumunde 4300 falan cikarken :))) normal dogum ve epizyotomisiz masallah kocaman bende gordum instagramda:)))

Evde dinlenecem sürekli. 3 hafta daha durması lazım bebeğin dedi. Kanama çok olursa almamız gerekir dedi. Allah yardım etsin canım saol..
Allah yar ve yardımcın olsun canım
Bak gör Allahın izniyle kaç 3 haftayı atlatıcaksın
Kucağına aldığın gün bugün gerçek mi oldu diye düşünüceksin Allahın izniyle:KK200:

artik evde temizlik yap supur sil yuruyus yap gelsin bebisin dedi. vitamini 2 gunde 1 e dusurdu. cok kilo almasinin zorlanmasinin anlami yok diye zaten kafa asagida olaan bebeklerin kilo olcumu dahada fark ediyormus hesaplamada.magnezyumu biraktirdi
sabah
5 kg bir bebek dogurtmus normalde ultrason olcumunde 4300 falan cikarken :))) normal dogum ve epizyotomisiz masallah kocaman bende gordum instagramda:)))
Ayy geliyo bebiş hayırlısıyla heyecanım okurken tavan yaptı :KK73:
Rabbim sağ salim kucağına almayı nasip etsin canım mutlu sona doğru ilerliyorsun :KK200:

tugken tugken canım sağlıkla gelsin minik. Doktorun maşallah çok iyiymis. İnşallah sende sağlıkla doğuracaksin.

@kinalikadin kuzum güzel düşün dr en kötüsunu söylüyor seni hazır tutmak için inşallah daha duracak büyüyecek en hayırlı zamanda annesine merhaba diyecek. Rabbim büyük bugunlere getirdi bizleri inşallah sağlıklı hayırlı evlatlar olduklarını da gösterecek.

sabah
yaa ben o videoyu izledim ve inanamadım, 4980 gram bebek nasıl doğar normal doğumla dedim o_O hatta bizim aralık annelerinde de paylaştım :) doktorun çok başarılı gerçekten canım, seni de sağlıkla, suni sancısız, epiduralsiz, epizyotomisiz doğurtsun inşallah :KK200:

sabah
Ya ben seni okudukça kalbim çarpıyo vallahi, çok güzel çok maşallah. O videoyu ben de seyrettim. Senin oğluş kaç çıktı?

tugken tugken canım sağlıkla gelsin minik. Doktorun maşallah çok iyiymis. İnşallah sende sağlıkla doğuracaksin.

@kinalikadin kuzum güzel düşün dr en kötüsunu söylüyor seni hazır tutmak için inşallah daha duracak büyüyecek en hayırlı zamanda annesine merhaba diyecek. Rabbim büyük bugunlere getirdi bizleri inşallah sağlıklı hayırlı evlatlar olduklarını da gösterecek.
İnşallah canım ya inşallah. Allah güç versin. Saol kardeşim benim

X