2018'de Tüp Bebek Yaptıranlar, Yaptıracaklar buraya

Nette çok bir şey araştırma canım valla adamı öldürüp diriltir bunlar öyle saçma sapan yazılar. Hepimiz yaşıyoruz işte ilk olduğu için ve zor olduğu için evham yapıyoruz aslında biraz salmak lazım ipin ucunu çok sıkiyoruz kendimizi. Rahat ol Sende
Evet canım çok haklısın internet adamı araştırdığına daha pişman ediyor
Aslında rahatım canım ama neden olduğunu bilmeyince birde ilk olunca neden oluyor acaba diye merak ediyorum

Günaydınlarr hanımlar hayırlı cumalar

kinalikadin kinalikadin nasılsın arkadaşım kanama kesildi mi
gunaydin hayirli cumalar canim
uzum gozlu pasamiz nasil keyfi yerimdemi alistimi yozgata okula vs.
bizimde kontrolumuz var bugun 14.00 da. guzel haberlerle donelim insallah. herkese sifalar diliyorum allah yardimcimiz olsun

YOKMU ANLAYAN
BUGUN TRANSFERIN 5. GUNU DR E2 PROGESTERON ISTEDI
E2 1000 PROGESTERON 40
ANLAYAN VARMI BISY IFADE EDIOMU
bu değerler kişiden kişiye değişiyormuş canım bi de bu test sonucun daha önceki sonuçlarınla karşılaştırılıp öyle yorumlanıyo. tek sonucun bişey ifeade etmez canım en iyi yorumu doktorun yapar. ben çok araştırıp kendimi üzmüştüm hiç gereği yokmuş sen de kafana takma hayırlısıyla güzel sonuçlar alırsın inşallah :KK200:

bu değerler kişiden kişiye değişiyormuş canım bi de bu test sonucun daha önceki sonuçlarınla karşılaştırılıp öyle yorumlanıyo. tek sonucun bişey ifeade etmez canım en iyi yorumu doktorun yapar. ben çok araştırıp kendimi üzmüştüm hiç gereği yokmuş sen de kafana takma hayırlısıyla güzel sonuçlar alırsın inşallah :KK200:
dr um guzel aynen devam demıs :)
yumurta toplamadan 2gun önce e2 2137 progesteron 0,7 ımıs

gunaydin hayirli cumalar canim
uzum gozlu pasamiz nasil keyfi yerimdemi alistimi yozgata okula vs.
bizimde kontrolumuz var bugun 14.00 da. guzel haberlerle donelim insallah. herkese sifalar diliyorum allah yardimcimiz olsun
iyi canım Yozgata alıştı 5. sınıf oldu ortaokullu ergen takılıyor bu aralar
Bİr an üzüm gözlü yazınca sen yüzümde gülümseme oldu oğluşa ben üzüm gözlüm derim çounlukla

ayy ne güzel sağlıkla güzel haberler ile gel inşallah bende çok özledim küçük paşayı ama daha var benim kontrole

iyi canım Yozgata alıştı 5. sınıf oldu ortaokullu ergen takılıyor bu aralar
Bİr an üzüm gözlü yazınca sen yüzümde gülümseme oldu oğluşa ben üzüm gözlüm derim çounlukla

ayy ne güzel sağlıkla güzel haberler ile gel inşallah bende çok özledim küçük paşayı ama daha var benim kontrole
ergen abimiz :KK68:
ama gercekten gozler uzum gibi masallah cok cok az nadir kisilerde vardir belki masallah. bahtida guzel olsun.
insallah canim guzel haberlerle donelim. saglikli olsunda zaman onrmli degil. 19 unada az kaldi .
buarada iki erkek ,kucuk pasada abiye benziyor diyordun cekecegin var kizlardan :KK48:
banyo hic bos kalmaz ikisinin suslenmelerinden :21:

Hayirli cumalar canlar. Rabbim dualarımızi kabul etsin. Hayırlı doğumlar nasip etsin hepimize. Bekleyen herkese muradıni versin inşallah...:KK54:
amin amin canim nasilsin. sen hep bana topigimizin minicik kucucuk hamisi olarak geliyorsun :))))) gecen gun 7 yil bekledim yazmistin yanlis hatirlamiyorsam sasirmistim.

Azar azar geliyor. Dr a gittim çıktım şimdi. Kanama yoğun şekilde gelebilir dedi plesentanın kenarında görünüyor.
canim gecer gider insallah cuma hurmetine rabbim yardimcin sifan olsun.
ne olacakmis peki hastanede yatis mi olacak dinlenme a nlaminda yoksa evde mi dinlenmeye devam edeceksin

canim gecer gider insallah cuma hurmetine rabbim yardimcin sifan olsun.
ne olacakmis peki hastanede yatis mi olacak dinlenme a nlaminda yoksa evde mi dinlenmeye devam edeceksin
Evde dinlenecem sürekli. 3 hafta daha durması lazım bebeğin dedi. Kanama çok olursa almamız gerekir dedi. Allah yardım etsin canım saol..

Evde dinlenecem sürekli. 3 hafta daha durması lazım bebeğin dedi. Kanama çok olursa almamız gerekir dedi. Allah yardım etsin canım saol..
ben okadar cok inaniyorumki senon sorunsuz gecirecegini bu donemi rabbim yardim edecek .8nsallah alacaksin kucagina saglikla
bizim kasim topiginde cok cok sorunsuz hamilleik geciren cogu arkadasin bebisi kuvezde . gununu tamamlamasina ragmen. artik kimisi kasim bebisleri annelerini cok uzdu falan yaziyor dusun artik. insallah rabbim dermansiz dert vermesin. cok acilar cektik ama saglikla kucaginiza alacagimiza inaniyorum ben. duani et yat. bizlerde hep dualarimizda sana bol bol yer veriyoruz
valla gece tuvalet icin bile gozumu acar acmaz dualarimdasiniz.

R
Rabbim şafi adiyla mubarek cuma gunu sifa versin. Yasin okudum hepinize isminiyle dua ettim hergun ediyrm Allah hayirlisinu versin insallah. 3 hafta sonra kac aylik oluyor peki canim ?

ergen abimiz :KK68:
ama gercekten gozler uzum gibi masallah cok cok az nadir kisilerde vardir belki masallah. bahtida guzel olsun.
insallah canim guzel haberlerle donelim. saglikli olsunda zaman onrmli degil. 19 unada az kaldi .
buarada iki erkek ,kucuk pasada abiye benziyor diyordun cekecegin var kizlardan :KK48:
banyo hic bos kalmaz ikisinin suslenmelerinden :21:
kafa yapıları aynı ikisininde ultrason görüntülerinde
allah razı olsun hepimizin yavrusunun bahtı güzel olsun canım
vallahi o yılları düşünmek bile istemiyorum canım yaa

seninde dr girmene az kaldı hadi bakılım gör paşanı sağlıkla

Canım çok geçmiş olsun, tez geçsin inşallah. Ben de eminim iyi atlatacaksın bu dönemi, 3 hafta değil 13 hafta duracak o. Sadece önlem olsun kaşar peyniri, süt, muz, mercimek... bebişe kilo yapacak şeyler ye. Zor ama bol bol uyumaya çalış zaman sana birazcık daha çabuk ve daha az stresli geçer. Dualarımdasın :dua:

X