2018'de Tüp Bebek Yaptıranlar, Yaptıracaklar buraya

Canım tarifini yaptığın gibi aynı o şekilde oluyor ben ne olduğunuda anlamadığım için tarif edemedim :)
Allaha çok şükür canım geriye dönüp bakınca dün gibi hakketende
Yatak istirati verdim kendime
Sağol canım Allah razı olsun bilgilendirme için
Sağlık ocağına yakında gitmedim canım
Ebeye sormakta hiç aklıma gelmemişti

Allah razı olsun canım. Yaşayacak ömrü varsa kim engel olabilir. Allah nasip ettikten sonra.. inşallah beterinden esirgesin. Sağlıkla kavuşalım inşallah hepimiz..

Tesiri bir hafta sürüyor mu demek acaba. Dr bana da yaptırır sanırım artık
canım çok gecmıs olsun Rabbım yardımcınız olsun saglıkla kucagına alacaksın Allahın ıznıyle ınsaallah. bnde de kanama alanı var dıye verdı doktor 3 gunde 1 vuruluyorum yaglı ve yogun depo ılac oldugu ıcın o sekılde dıye bılıyorm bnde

kızlar bnde hastaneye geldım sımdı bagısıklık serumum takılacak bu ayki ama hastanenın kokusu aşırı mıdemı bulandırıyor tek basımayım ne yapacam bılmıom zor tutuom kendımı 6. aya kadar ayda 1 takılacakmıs. hepımız saglıkla kucagımıza alalım ınsaallah

Canımın içi Rabbim sizi korusun Rabbim sana bu acıyı yaşatmasın dualarım seninle

aynen oyle ohhh yat dinlen : )

Arkadaşlar 10.gün betahcg değerim 306 çıktı Allah’a şükürler olsun, çok mutluyum inşallah güzelce artar ve sağlıklı bir şekilde gelişir hepimizinki
Gözünüz aydın inşallah sağlıkla hayırla devam eder. Rabbim isteyen tüm kardeşlerimize de nasip etsin tez vakitte.
Canım bebeğin o aslında sertleşiyor arada hareket ettiğinden ama hareket gibi hissetmiyorsun onu. Benim ikiz olduğu için sadece aşağı yukarı hareket edebiliyorlar biri sağda biri solda. O şekilde sertlesince biraz yukarı aşağı hareket etmiş oluyor genelde ben öyle takip ettim. Gönlünü ferah tut, kasılmalar tüm rahmin buzusmesi gibi bir his yaptığım ilaçlı düşükten hatırladığım bu. Top gibi olduğu yerleri seviyorum ben konuşuyorum geçiyor.

slm kizlar bu topigi uzun zamandır takip ediyorum...@kinalikadin çok geçmiş olsun.sakin sıkıntı yapma çoğu gebelerde olan bişey, plesanta previa olan gul arkadaş sağlıkla oğlunu kucağına aldi darisi sana ve hepimize olsun inşallah) bildiğim kadarıyla oda progestan, prolotun ve hep yatarak geçirdi sürecini onunda lekelemeleri oldu sürekli olarak.onunla konusursan daha aydınlatıcı olur.

Bilen arkadaşlara soruyorum, şuan 28+2 gunluk olduk çok şükür..26 ocak olan tahmini doğum tarigim 30ocak oldu daha sonra 2subat ve bir hafta önceki kontrolumde 1 şubat oldu.5gun geriledi ve canim çok sıkıldı. 34-37santim olması gerekirken 28santim çıktı doktorum her şey iyi dedi.ama benimle aynı haftada olan arkadaşlara bakınca moralim epeyce bozuldu. fl boyu ile nasil carpilyor hiç bi fikrim yok bileniniz varsa bana yardımcı olabilirlermi? bide gebelik şekerim çıktı ve diyetteyim bu kadar az beslenmeyle bu çocuk nasıl büyüyecek diye düşünüp duruyorum.İNŞALLAH hepimiz sağlıkla sihatle kucagimiza almak nasip olur darisi bekleyen kardeşlerimize olsun insaAllah

Cabu
Canim bence takilma sonuucda her bebek ayni boyda kiloda olmak zorunda degil. Mesela bazen anne baba uzundur bebekde uzun olur ama bazen kisadir kisa olur. Kuzenimin bebekleri dogdu bende memlekete gttimde ziyarete gttm kucagima aldm o kdr uzunki 3 aylik oldumu dedim herkez guldu daha kirki cikmadi diye yani boyu baya uzundu. Ama eltimin dogdu minivcik omunda boyu ayni ayda olan bebeklere gore kisaymis insallah saglikla dogar doktor bsey olsa soylerdi diye dusunuyorum. Diyet konusuna gelince bence diyete uymalisin cok yemek yiyince beslenmiyorki bebek saglikli beslendikden sonra az yemende bsey olmz sıksık ye ac kalma o kdri yeter tecrubem yok ama bircok kisinin hamileligine sahit ommus biri olarak yazdm ksura bakma. Endiseni anliyrm Allah yardimcin olsn hayirlisiyla dogur insallah

ALLAH razo olsun cnim, amin inşaAllah))
eger hamile degil sen darisi başına hamileysende sende sağ salim kucağına al insaAllah)))
Canım doktorum çok titiz böyle konularda cok da güveniyorum ama nedense üzüldüm.cvp içinde çok sağol 7yildan sonra olunca üzerine çok düşüyorum galiba cvp içinde çok teşekkür ederim.

kinalikadin Canım prulotonun etkisi ne kadar sürüyor bilmiyorum ama ben transferden önce başladım hala da 3 güne 1 vuruluyorum. Doktorun duruma göre sıklığını ayarlar sanırım sanada.
Saol canım teşekkürler. Bende merak ediyordum ne sıklıkla yapılabilir diye. İçim rahat etmez vurdururum artık kuzum

Son düzenleme:
Saol kuzum benim inşallah inşallah hepimiz sağlıkla kavuşuruz. Sanırım bana da o şekilde verir. Kanama durumu devam ediyor diye. Allah hepimizin yardımcısı olsun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…