2018'de Tüp Bebek Yaptıranlar, Yaptıracaklar buraya

Günaydın arkadaşlar Bugün 10.günüm ve idrar testim 8.günde silik çıkmıştı bugün daha bi koyu çıktı o yüzden gidip kan verdim, rabbim hayırlısıyla, sağlıcakla güzel bir sonuç almamızı nasip etsin inşallah

Eklentiler

• 72B65001-9477-4C81-9596-5E2A18B8A967.jpeg
    148,1 KB · Görüntüleme: 45
kinalikadin canım çok geçmiş olsun. Şimdi nasılsın durdu mu kanama?
Canım yatıyorum leke şeklinde geliyor hala. Proluton vuruldu dün ama sanırım ara ara tekrar yaptırmam gerekecek. Adet ağrısı gibi ağrım oluyor. Yarın dr randevum bakalım ne diyecek. Dün acilde yönlendirdiği dr bebek plesentaya vuruyor oradaki damarlar zedelenip kanama yapıyor dedi bir de previa durumundan dolayı rahimde emilmiyor kanama. Sürekli yat dedi. Erken doğumdan korkuyorum. Allah yardım etsin

Canım sıkma canını beklenen bir şeydi dr un açıklaması uygun geldi bana minik erkek çok kuvvetli demek ki hareketleri neden olmuştur geçicidir. Dinlenmeye devam dualarımız senin için inşallah sorunsuz doğacak minik Rabbim ona da sana da şifa versin güzel ömür versin inşallah.

Allah razı olsun canım arkadaşım benim. İnşallah sağlıkla kavuşuruz tek duam. Sende dualarımdasın hep. İnşallah geçer bu zor günler kuzum saolasın..

Allah razı olsun canım arkadaşım benim. İnşallah sağlıkla kavuşuruz tek duam. Sende dualarımdasın hep. İnşallah geçer bu zor günler kuzum saolasın..
Cnm bnm şimdi okudum. Çok geçmiş olsun Rabbim yavrunu sagsalim kucağına almayi nasip etsin inşallah. Yarın dr dan güzel haberlerle gel. Kanamanda bir an önce dursun kuzum. Senin için Duaciyim....

Cnm bnm şimdi okudum. Çok geçmiş olsun Rabbim yavrunu sagsalim kucağına almayi nasip etsin inşallah. Yarın dr dan güzel haberlerle gel. Kanamanda bir an önce dursun kuzum. Senin için Duaciyim....
Canım kuzum benim sende hep dualarımdasın inan.. inşallah canım Allah ne nasip ettiyse onu yaşıyorum. Rabbim hepimizi korusun dualarımızı kabul etsin..

kinalikadin canim benim inan gececek bu gunler. Allahin izni ile atlatacaksin hem sen bebisin. beklenen durumdu kanama yada leke olmasi. insallah bebege zarari olmayacak allah sifa versin. kucagina saglikla almayi nasip etsin. hic kalkma diyoruz hep evet kalkma. birak yemek is kalsin. uzan yavas hareket et. esin yapsin herseyi. vicdan yapip kalkiyoruz ese yardim etmek icin yada iyiyiz diye ama kalkma lutfen. okuma internetten biseyler. duani et yat. allahim yardim etsin sna gozacip kapatana kadar cabuk gecsin gunlerin su gibi.... saglikla kavus

İnşallah canım arkadaşım benim. Sağlıkla kavuşmak atlatmak nasip olur inşallah. Sürekli yatıyorum artık başka seçeneğim kalmadı. Dualarında beni de unutma. İyi ki varsın. İnşallah sende sağlıkla kolayca kavuşursun evladına..

Allah korusun canım aklına kötü şeyler getirme. Kanamadan sonra kahverengi leklenmeye dönmesi de çok normal. Bir süre haftada bir proluton depot vurulsan çok iyi olur zaten doktorun da yönlendirecektir. Yat dinlen bol bol, kalkma ayağa. Biz de her süreci böyle zor geçiriyoruz işte ne yapalım. Sonunundaki güzelliği düşünelim güzel olsun

Dr a sorayım canım dediğin gibi haftada bir vurulsam iyi olur. Baştan itibaren zorlu bir gebelikti sona doğru da öyle devam edecek sanırım. Allah beterinden esirgesin. Yatıyorum hep. İnşallah atlatırım kuzum.

Kınalıkadın çok geçmiş olsun. Kendimle birlikte sana da dua ediyorum. İnşallah sıkıntılarının karşılığını alırsın ve sağlıcakla bebeğini kucağına alırsın. Stres yapma olumlu düşün dinlen. Allahım yardımcın olsun.

Kuzum saol Allah razı olsun canım benim. Bende dua edecem sana Allah yardımcımız olsun dualarımızı kabul etsin inşallah

Gözün aydın canım hamilesin :)) Rabbim sağlıkla kucağına almayı da nasip etsin inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…