2018'de Tüp Bebek Yaptıranlar, Yaptıracaklar buraya

neden bukadar stres yapiyo4sun canim. esin dogru soyluyor rahat ol. duani et taktir allahin. acele etsek her gun gitsek ne olacakki o kapidan ciktiktan sonra acabalar basliyor.koru bisey olsa elden ne gelir???? hamillelik zorlu bir surec kese yada kalp atisi ile bitmiyor hicbisey . her hafta her gun kendi icinde bircok sikinti barindiriyor. allah koruusun yavrularimizi. sakin kal. hersey guzel olacak..

Kzlar bugun doktora gttim yarin estrofemle tekrar transfer surecine basliyoruz Allah ın izniyle dualarinisda benide unutmayin.

canım rabbim yüzünü güldürsün sağlıklı ve hayırlı bir gebelik sonucunda sağlıklı hayırlı evlad/evladar nasip etsin inşallah

canım rabbim yüzünü güldürsün sağlıklı ve hayırlı bir gebelik sonucunda sağlıklı hayırlı evlad/evladar nasip etsin inşallah
Amiiiiin canim Allah razi olsun cok korkuyorum ya yine olumsuz olursa diye. Bugun bir arkadas vardi 2 embriyo koyulmusdu negatif olmus yine cok uzuldim kafama takdm olumsuzluklar yakami birakmiyor cumartesi psikolaga gidicem Allahim herseyin once hayirlisini versin insallahhhhhhhh Allah herkeze yardim etsin

Bende de durumlar aynı. Bir gün kasık ağrım oluyor eyvah neden ağrıyor diyorum geçiyor ben yine eyvah simdi niye gecti birsey mi oldu diyorum. Midem bir gun bulanmasa neden gecti simdi bu diye dertleniyorum.Doktoru beklerken kapıda milyon senaryo geçiyor kafamdan görünce yavrumu ohh Elhamdulillah diyorum. Daha arabaya binmeden yeni merak ve stres başlıyor. Icerde kanama alani görüyor doktor birazda o korkutuyor sanırım. Rabbim hepimize sağlıklı evlatlar nasip etsin.

canim lutfen kendini rahat birak boyle olmaz. neden bukadar olumsuza sartliyorsun vucudunu. hep olumlu dusun . demesi kolay diyorsun belki suan ama bende gectim ayni surecten. hic olumsuza kaptirmadim kendimi. hic olmayacak vah tuh demedim. aklima bir an bile soru isareti getirmedim. hem tedavi asamasinda hemde transfer sonucunu beklerken. hatta kani bile acile gidip vermedim. saglik ocaginda verdim. 1 bucuk gun bekledik burdaki arkadaslarla sonucu.. tekrar istemedi bile dr. hcg degerini
cunku katlayip katlamamasida bir yere kadar.kese olusur kalp atar hamilleik baslamis derim artik dedi dr.umuz. zaten baslasada dahada zorlu surec aynen devam
kac kez lekelenmelerim oldu hic kendi icime sindirmeden esime demedim. panik olmanin kime ne yarari var
vucudun yeni bir surece baslarken kendini strese sokup ketvurma. nacizane tavsiye. emin ol cok faydasini goreceksin
aklina her olumsuz bisey geldiginde derin derin nefesler al burnundan al agzindan yavas yavas ver.

A
Allah razi olsun canim ne guzel yazmissin inan bendr istemiyrm hic olumluydum aslinda ama birinin negatif haberi beni uzuyor bugun merkezdede bir aile yi gordum olumsuz olmus agliyordular kari koca cok uzuldum Allah herkese yardim etsn bu cok zor bir intihan. Ama dedigin gibi kndimi boyle uzmemeliyim Allahın takdiri herseyin hayirlisi olsun nasipden otesi yok

Canim suan havuz sistemi yapiyoruz ikinci kez yumurta toplancak ama daha 20 25 gun var ilkinden 1 tane 3. Gun embriyom var ben akintim baya bi artnca hamilelik belirtisi midir diye oylesine düşündum ama heralde zor bir ihtimal

Tebrikler

Her gidişimde aklım çıkardı doktor kalbi durmuş diyecek diye 2 tane pasam var 26 gunluk aglayip duruyolar hareketlerini hissettigin zaman korkmazsin canim bol bol oku
Allah bağışlasın paşaları acılarını da göstermesin inşallah Rabbim bize de o günleri göstersin zaman çabucak geçsin inşallah cnm

Desenize o korkular hepimizde var allahım hicbirimize öyle acılar yaşatmasın Rabbim tüm hamile olanlara zamanında sağlıklı doğumlar nasip etsin zaman su gibi geçse keşke sanırım evde durmaktan kuruyoruz ve korkuyoruz herkes sagsalim kavuşur inşallah minigine

canim benim tabiki her olumsuzda uzulup her olumluda seviniyoruz cunku surecin icindeyiz ne kadar zorlu oldugunu biliyoruz ama bak dikkat et her pozitifi alipta haftalari ilerleyen kizlarin tek soyledigi birsey var negatif alindimi uzulun ama kendinizi harap etmeyin. yilmayin unudunuzu tuketmeyin her zman sanki ilkmis gibi yeniden baslayin . hastaneler de ileri yasta bir cok insan var. tedavi olmaya calisan. yada daha cok genc 20 lerinde . verici mevlam insallah isteyen herkese tez zamanda bekletmeden hayirlisiyla nasip etsin.
vucudunu rahat birak olumlu ol. ben cok inaniyorum olacak. yeterki sorgulama ya olmazsa deme. olacak hayal et o bebis gobusunde diye.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…