2018'de Tüp Bebek Yaptıranlar, Yaptıracaklar buraya

Ben olsam gönderirdim..

Hayirli sabahlar kizlar. Sabah karsi ruya gordum transferim olmus hatta test gunumde gelmis bile merkeze gidiyoruz esime ve doktorada bir yandan 12 gun nasil hizli gecdi hic birsey anlamadim falan diyorim sonra kan verdim ama o kdr cok agliyorumki doktorun odasina gttik kapida beklim gelmim diyorum feryat figan agliyorum doktorda sonucu nerden biliyirsun nieye agliyorsun diyor bilmiyorum diyorum hala agliyorum. Sonucu ogrenemeden birden uyandim saat 5 dahada uyuyamadm gozumu kapatyrm aklimdan cikmiyor. Allah hayirlara vesile etsin insallah cok agladim

ahhh canim benim. hayirdir insallah. insallah tedavinde pozitif haberi alacaksin.

Sayı çok iyi maşallah inşallah hepsi sağlıkla devam eder. Ben pgt yaptırdım daha önce down sendromlu düşüğüm var. iyi ki yaptırmistim 4 gönderildi biri genetik sorunlu geldi biri de o arada gelişimi yavaşladı kalan iki tane 5. Gün transfer yapıldı. Durumun müsait ise iyi olur. 35 yaş üstünde genetik sorunlar çoğalıyor maalesef embriyo da. Benimde 35.
Hiç bunlara takılma anlam da yükleme çok düşündüğün için rüyanda görmünüşsün güzel düşün pozitif ol bunlar çok önemli inşallah hayırla gelecek minikler.

Allah hayıra çıkarsın. Çok takıyorsun biliyorum ama inan stres büyük düşman. İnşallah olumlu sonuç alacaksın inşallah.. dualarımdasın canım

Hayırlara çıksın cnm. İnşallah sevineceksin. Rabbim bu defa yüzünü guldurur inşallah.

Rüyada ağlamak tam tersi sevinmek anlamına gelir. Çok ağlamışsın, demek ki çok sevineceksin. Ben de son transferimden önce rüyamda görmüştüm...

Kızlar birşey danisacagim;
Kontrole gittiğimde 1 ay sonra ayrıntılı ultrason olacak dedi. Ama gittiğim özel hastanede olmuyor onun baska bir şubesinde yaptirabilirim yada farklı bir hastanede de yapılabilir dedi doktor.
Özelde masraflı olacak tabi , devlete gitsem kabul ederler mi yapmayı . Baştan beri devlete gitmedigim için sorun çıkarırlar mı? Yada hic uğraşmadan özele gidip yaptirsam mı karar veremedim.

randevu alabilirsin devletten perinatologdan . kayitlarda zaten suan kac gunluk hamile oldugun vs. yaziyor zaten. devlet te sorun cikmaz.bazi topiklerde cok yalan yanlis bilgi sunuyorlar ortaya ki zaten sirf buyuzden forumdalar diye dusunuyorum bir kisim insanlarin.. yok kabul edilmez yok falan diye ama ole bisey yok. al randevunu git. ozeldede yaptirabilirsin. ben bizim hastane disinda ki perinatologa yaptirdim.oda zaten hastanenin sahibi olan kadin.

Perinatolog için ayrı bir bölüm mu var canım yoksa kadın doguma mı randevu aliyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…