2018'de Tüp Bebek Yaptıranlar, Yaptıracaklar buraya

38+1 oluyor canım bu ikinci olacağı için beklemek istemiyor. Ilki 39+1 de almisti

Valla milletimiz malum. Insanı bu konuda da delirtirler :)))

Doktorum erken çıkmış bugün görüşemedim ondan nedir ne değildir bilemedim. Sağolasın canım içim rahatladı
Ne demek canım. Test sonucun güzel. Ultrason görüntüsü daha önemli aslında. Onda da normal dediyse sorun yok inşallah. Yani ense kalınlığı normal ise nazal kemiği (burun kemiği) var ise tamam.

Ne demek canım. Test sonucun güzel. Ultrason görüntüsü daha önemli aslında. Onda da normal dediyse sorun yok inşallah. Yani ense kalınlığı normal ise nazal kemiği (burun kemiği) var ise tamam.
Ultrason sonrası 2-3 sayfalık bişeyler verdi. Onda bütün ölçülerinin karşılağında normal boyutta yazıyor. Ultrason sonrası bir problem gözükmüyor zaten taramalı embriyo ama sen yinede kan da ver demişti.
Senin gibi benimde plesanta aşağıya doğruymuş ama niyeyse doktor gayet sakindi bebek büyüdükçe çıkar yukarı önemli değil dedi.

Senin çıkma ihtimali çok yüksek 20 haftadan önce zaten plesenta previa teşhisi konmazmış yukarı çıkar mantığıyla. Allah yardımcımız olsun sağ salim kavuşalım bebeklerimize inşallah canım benim. Sanırım benim 20.haftada gördüğü için riskli dedi bilemiyorum kuzum. Maşallah bebeğine bu arada. Her şey yolunda gitsin inşallah

İnş canım benim hepimiz için bundan sonraki süreç en iyi şekilde geçer. Sen benden daha tecrübelisin, o yüzden sorun yapmadı demek ki dediğin gibi. Artık doktorların ağzından çıkacak bütün kelimeleri cımbızla çekiyorum napıyim

Estafurullah canım işin içine girince hepimiz öğreniyoruz bir şeyler mecburen. Her dr farklı tepki veriyor bu da bir gerçek. Sen yinede kendini hiç yorma ani eğilip kalkma yükseğe uzanma sıcak suyla değil ılık su ile ayakta duş al. Ağır kesinlikle kaldırma. Bebekler için dayanacaz nelere dayanmadık ki. Dua edip zaman geçirmeye çalışıyorum bende. Hakkımızda hayırlısı

Zaten kanama alanları dolayısıyla yatıştayım biliyosun. 1 hafta önce annemde geldi kasım sonuna kadar kalıcak Allah izin verirse o yüzden hepten yatışa geçtim baya da alıştım valla yan gelip yatmalara.

Zaten kanama alanları dolayısıyla yatıştayım biliyosun. 1 hafta önce annemde geldi kasım sonuna kadar kalıcak Allah izin verirse o yüzden hepten yatışa geçtim baya da alıştım valla yan gelip yatmalara.
Ben hiç sevmiyorum maalesef. Biraz hiperaktiflik var sanırım iş yapmadan hareket etmeden durmak bana çok zor ama buna da dayanacaz. Evet senin durumunu biliyorum. Yakında geçecek merak etme burda aynı durumu yaşayan çok arkadaş vardı biliyorsun. Annenin gelmesi iyi olmuş. Çok ta alışma sonra bebek rahat vermeyince zorlanma sonra

Ay çok güzel ve çok heyecanlı

Ay ne guzel anlatmissin Fulya ablacim,
Allah bize de nasip etsin hayirlisiyla insallah

Niyeyse bilmiyorum durumada alıştım galiba biraz rahatlama geldi bu sıralar üstüme. Annem diyor zaten şimdi ben senin peşinden koşturuyorum sen yat iyi dinlen seneye sen kızının peşinden koşarsın artık diyor düşüncesi bile beni benden alıyor valla Hayırlısıyla sağ salim kucağımıza aldığımız günleri de görürüz inş

Amin canım benim inşallah o günleri de görürüz

Kizlar dun 15 tane yumurtam toplandi. Bugun aradilar. 11 donesi olgunmus. Ve 10 tanesi dollenmis. Yarin tekrar arayip bilgi vericekler. Onceki denememde embriyolari pgt ye gondermemistim ve negatifti. Simdi pgt ye gondersemmi acaba. Doktorlarda bu konuda fikirlerini soyluyolar ama son karar yine bizim. Cok kararsizim kizlar fikirlerinize ihtiyacim var. 36 yasindayim 2.denemem buarada

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…