2018'de Tüp Bebek Yaptıranlar, Yaptıracaklar buraya

banada dun dosya actilar saglik ocaginda ilk asi ocak ayinda tetenoz asisi dokdoruna sor oyle yapariz dedi

:)) tamam ama 3 hafta da çok ya, dışarıyı özlüyorum. Belki iyi giderse doktora sorup azcık çıkarım
Bişey olmaz 3 haftacıktan sabret biraz bebişler için 1 aydır evdeyim daha 2 hafta daha raporum var sonrasıda belli değil. İğne için bile eve hemşire geliyor alışıyor insan bir süre sonra. Prensesimi görmeye gittiğimde unutuyorum hepsini

Bana da hemşire geliyor :) evet sabredicem başka seçeneğin yok...

tabiki canim ya dinlenmek en guzeli
bebisler saglikli olsun yeterki. az kaldi evet benim cok sukur sikintilar oldu geldiiii gecti cok sukur. rabbim herkese ozelliklede bu yolda maddi manevi emek harcayan herkese bol bol saglikli hamilelik versin
36.haftadayiz hala ben şok gunumuz belli degil .normal dogum dusundugumuz icin.kasim 15 den sonra heran gelebilir dedi. gelisime bagli olarak .normalde kasim sonu gozukuyor kismetse. heyecan dorukta

Bana merhaba dedi diyor yani :) çok tatlı . Rabbim kardeşiyle güzel günler nasip etsin inşallah

cnm tup bebekte sezeryan degilmi dogum

Doktor insiyatifi canım. Benim dün ki muayene de sordum son aylarda karar verecekmiş ama normalde olabilir sezeryande dedi. Hatta bende dermoit kist var sezeryan olsa o da alınsa dedim. Sirf kist için sezeryan oneremem dedi. Yani normalden yana

Maşallah geçmez dediğimiz günler geçiyor sağlıklı bir şekilde dünyaya getirirsin inşallah minnoşu inşallah bizde o günleri görelim daha dün gibi gün sayiyordum sonuç için yarın 10 haftalık oluyoruz çok şükür bugünlere Rabbim sağlıkla kucağımıza alacağımız günleri göstersin inşallah hepimize

Merhabalar, bugün gebelik aşısını yaptılar. 5 gün sonra da transferim var. Ben işlemden çok korktuğum için bugün kendimi biraz kastım. Şimdi lavaboya çıkınca kanamam olmuş biraz. Transfer gibi bir işlem gebelik aşısıda. Normal mi kanaması Arkadaşlar?

him valla ben normal dogumdan korkiyorum ins benim sezeryan olur

Neden yatmıştınız canım 3 ay

Canım daha önce düşük mu yaptınız şimdi ondan mi yatıyorsunuz
Doktorunuz nu dedi yatmanizi.benim de 3 kimyasal düşük oldu acaba yatmadigim içinmi düştü diye dusunuyorm

tercih farkli olabiliyor canim. kimi sezaryen kini normal oluyor. genel olarak kiymetli bebek olarak dusunuldugunden sezaryen ile dunyaya gelmesini savunuyor. ama sezaryende bir cok risk kapsiyor. bizim eger hersey yolunda giderse normal olacak kismetse. tercihler farkli olabiliyor

amin canim bin kere amin. cok cabuk geciyor sikintili gunler atlatsakta. cok sukur rabbim saglikla kavusup dogum sonrasi evimize alip gelmeyi nasip etsin

2500 gr olmuşuz. Boyu da 46.5 cm olmuş. Her şey yolunda çok şükür. Bi terslik olmazsa 19 kasimda doğum olacak.

2500 gr olmuşuz. Boyu da 46.5 cm olmuş. Her şey yolunda çok şükür. Bi terslik olmazsa 19 kasimda doğum olacak.
cok cok masallah 19 unda insallah kucaginda olacak annesi prensesin. bugun haberlerde 3 yada 4 yaslarinda bir kiz. kardesi 3 yada 4 aylik galiba seviyor gibi yapiyor sanki sonrasinda hizlica 5 parmak tokat indiriyor bebisin suratina : ) seninle dun konusunca aklima geldi hemen.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…