2018'de Tüp Bebek Yaptıranlar, Yaptıracaklar buraya

Sevindim canim cok sukur iyi olsunlrda dinlen

Sevindim canim cok sukur iyi olsunlarda dinln

çok şükür benim iki kanamada da tam olarak şundan diyemediler canım
rahat ol allahın izniyle birşey olmayacak
yaa bizim bir sayfa var 2017 eylül ayında tüp bebek yapanlar sayfası orda floronsa17 arkadaş var sizin gibi bebişe embriyo diyor hatta bu gün ona da yazdım artık o embriyo değil bebiş bebiş diye :)) sizede aynısı yazmak geldi içimden bebişlerine maşallah evde dinlen güzelce allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin

Amin canı yürekten diliyorum rabbim isteyen herkese sağlıkla ve hayırlısı ile nasip etsin inşallah
o tekmeleri ikinci kez yaşıyoruz eşimle ikimizinde çok hoşuna gidiyor abimiz bile aa bana merhaba dedi diyor kardeşi için

Maşallah cnm ikinci olunca deneyim oluyor tabi. Bizlerde sizden öğreniyoruz bu durumda sansliyiz sanırım . İnşallah arkadaşım sağlıkla kavusalim meleklerimize .

ayy cok tatli bizimki ayrintilida babasiydi tipki ama simdi simdi bana benziyor gibi yuvarlak yuzlu burnu falan :)))))
hayirlisi olsun saglikli olsunlarda randevu ayda 1 olsun daha guzel

ayyy cok sevindim muthis bir duygu. daha bir zaman gecsin bak babanin sesini duyunca nasil kipir kipir oluyor. bizim babamiz cok konusuyor bebisimizle .isten gelince sesini duyunca zipliyor resmen . amin canim saglikla alalim.diger kizlarda insallah saglikla hamile kalsinlar en yakin zmanda rabbim bekletmesin

ohh cok sukur yat kuzum sende keyfine bak. inan ilk zamnlar off yatacakmiyim derdim sikilirdim ama simdi yatamiyorsun bile . saga yatsan sola donemiyorsun sola yatsan saga:))) keyfine bak ohhhh miss evi supuruyum falan deme.

yaa evet yaa. bebisim canim yavrummmm o embriyo degil :)))))

kinalikadin cnm nasilsin ? Merak ettim. Herşey yolundadir umarım. Bu mübarek günde senin içinde dua ettim. Rabbim zorunu kolay eylesin. Herşey iyi olacak arkadaşım.
Güzel kardeşim Allah razı olsun çok teşekkür ederim. Ben de her sabah namazımla ediyorum ayrı ayrı hepinize. Bu günleri atlatıp sağlıkla kavuşalım inşallah. Sürekli uzanıyorum canım ne yapayım zaman geçirmeye çalışıyorum. Allah yardım etsin

Kim bilir nasıl bi heyecandır, maşallah ona

Evet öyle demek lazım bebişlere, doktor terimi kullandım, ilk defa duyduğum bişi, önce kese sonra kalp atışı sonra da aktif embriyo hareketi izleniyomuş :)

ohh cok sukur yat kuzum sende keyfine bak. inan ilk zamnlar off yatacakmiyim derdim sikilirdim ama simdi yatamiyorsun bile . saga yatsan sola donemiyorsun sola yatsan saga:))) keyfine bak ohhhh miss evi supuruyum falan deme.
:)) tamam ama 3 hafta da çok ya, dışarıyı özlüyorum. Belki iyi giderse doktora sorup azcık çıkarım

Kızlar dün sağlık ocağına gittim tahlil yaptılar dosya açtılar gebelik var diye tahlil sonuçları iyi temiz çıktı ancak hepatit B ye.karşı bağışıklık yokmuş druna sor onaylarsa aşı yapılacak kimi Dr onaylıyor kimisi de onaylamıyormuş haftaya kontrol var bakalım ne diyecek

:)) tamam ama 3 hafta da çok ya, dışarıyı özlüyorum. Belki iyi giderse doktora sorup azcık çıkarım
cok mu 3 hafta :))))) ilk 3 ay yemek harici kalkmadim . sonrs iyiydim sukur hopla zipla oyle gecirdim. ama 30 dan sonra bak yine yatiyorum . bu arada yalnizim. esim harici kimse yok. o isten gelsinde iki sohbet muhabbet edelim diye bekliyorum. sikiliyordum ilk 3 ay yatarken ama artik sikilmiyirum cunku cok agirlasiyirsun gece uyku yok heryerim agriyor. oglus durmuyor guclu guclu tekme tokat daliyor:)) taklalar atiyor resmen. gunduz sersem gibi o koltuk bu koltuk bi oraya bi buraya yatiyorum. oyuzden yat dinlen. dr cik derse gidip temiz hava oksijen iyi gelir. oda ayri tabiki.

5 eylülden beridir hastane harici çıkmadım eşim 1 ay daha geçsin öyle diyor napıyım bende sıkıla sıkıla oturuyorum evde sağlıkla dogsunlar inşallah bu günlerin acısını çıkarırız minnoşlarla dolasiriz inşallah
Bu arada sen kaç haftalık oldun doğum kısmetse ne zaman sanırım çok yok dimi inşallah sağlıkla kucağında görmek nasip olurr

Amanın ben napıcam acaba 2 bebişle :))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…