2018'de Tüp Bebek Yaptıranlar, Yaptıracaklar buraya

Kızlar bir de çok sorulmuştur ama benim soracağım aklıma gelmemişti; kaç aylık hamile oluyorum şimdi? Yani hesaplama transfer tarihine göre mi oluyor?

Kızlar bir de çok sorulmuştur ama benim soracağım aklıma gelmemişti; kaç aylık hamile oluyorum şimdi? Yani hesaplama transfer tarihine göre mi oluyor?
Normalde transfer tarihinden 15 gün öncesi esas alınmalı ama doktorların çoğu son adet tarihimizi esas alıyor canım.

İğneyi kim yapıyor?
Ben bi süre yatacağım için hemşire gelip yapıyor.
Ama daha da yatacaksam keşke kendim yapabilsem. Karından yapılan yeni bi iğne çıkmış diye duydum, bilgin var mı?
Kan sulandırıcı iğneden bahsetmiyorsun sanırım sen. Ben hibor kullanıyorum clexane gibi o da sulandırcı bir iğne çeşidi. Karından koldan bacaktan yapılabiliyor ben koldan yapıyorum artık. Senin bahsettiğin düşük önleyici iğne sanırım onlar kalçadan yapılıyor genelde

Yaa hala mı belirti hissediyor musun peki? Bende ne göğüs hassasiyeti, ne sıcaklık hiçbişi yok. Sadece ara ara karında gaz şişliği ve hareketliliği

Tabi hissediyorum..transferden beri sağlı sollu kasık karıncalanmam hala devam ediyor. Bulantım var hem sabah hem akşam. Üşüme ve sıcak basma geliyor. Halsizim bi de..

hilal1907 güzel kardeşim naptın aklım da dualarım da sende inşallah bu defa güzel haberini alırım. Tedaviye başlamıştın değil mi

Evet progesteron iğneden bahsetmiştim, tamam anladım

neden yatıyorsun arkadaşım iyisiniz dimi mucizenle

Geçen hafta hemen kesilen bi kanamam oldu, iğneye başlattılar, zaten yapıyodum 2’ye çıktı. Biraz akıntı oldu sonraki günlerde. Kanama kesildiği için iğneyi (progesteron iğne) 1’e düştüler. Cuma kontrole gideceğim. O güne kadar yat dinlen dediler. Şu an bi sorun yok ama yatıyorum nolur nolmaz diye. İkiz gebelik daha hassas oluyor sanırım. Evde hareket etmeye başladım bi kaç gündür neyse ki :)

Yaparım ederim diye konuşuyor ama :) normal doğumda prb olmaz ama sezeryan da emin değilim canım karnımın kesilmiş halini görmek onu nasıl etkiler bilmiyorum. En iyisi kapıda beklemesi galiba o günleri görürsek inşallah :)

hayirlisiyla kavusalim canim.sen ikinci kez oduyguyu yasayacaksin ne guzel. senin daha az kaldi cok heyecanli. gunu bilmek dahada heyecan katiyor degil mi: )
buarada nasilda cabul gecti acisiyla tatlisiyla zman su gibi :))))
Yaaa evet tuttu tutmadı kese kalp atışı derken doğum konuşuyoruz. Iki çocuklu olmak nasıl olacak bilmiyorum kızım kardeş istemiyorum almayalım diyo hala kabul etmedi doğum geldi çattı

hilal1907 güzel kardeşim naptın aklım da dualarım da sende inşallah bu defa güzel haberini alırım. Tedaviye başlamıştın değil mi
Bu gun opu oldum cnm 9 tane toplandi okadar ilaca ramen az cikti. Gogsen hoca yok bu hafta senin doktorun ilgilendi sagolsun. Cok sevdimm onuda. Narkozu atamadim yanina ciktik konusmaya geri -1 e gonderdi beni yatirdi. Kendime gelemedim bisi yiyemedim gozlerim karardi surekli basim dondu. Agrim cok fazlaydi. Hala da var iki buklum yuruyorumm.

20 gün sonraya randevu alın keseyi görmeye dedi hemşire. Bir daha kan testi vermeyin kafanız karışmasın dedi ama erken yaptırdım ya ondan kafam karıştı
Canım eni geç haftaya cuma görürsünüz keseyi. Değerler maşallah yüksek hayirli olsun. 20 gun sonra giderseniz hem kese hem kalp atışı görürsünüz

Canım eni geç haftaya cuma görürsünüz keseyi. Değerler maşallah yüksek hayirli olsun. 20 gun sonra giderseniz hem kese hem kalp atışı görürsünüz
Valla 9. Günüm olduğu için transfer sonrası, hemşire 20 gün sonrasına verdi. Bana da geçgeldi ama ne bilim...doktoru da arayıp ayrıca sorarım belki

Valla 9. Günüm olduğu için transfer sonrası, hemşire 20 gün sonrasına verdi. Bana da geçgeldi ama ne bilim...doktoru da arayıp ayrıca sorarım belki
Bhcg 2 gunde 2ye katlıyor yaklaşık olarak. 5-6 binlere gelince karindan görülebilir. Ki dediğim tarihlerde 8-9bin oluyor senin değerin. Muhtemelen hem kalp atışı hem kese ikisine birden bakacaklar

Bhcg 2 gunde 2ye katlıyor yaklaşık olarak. 5-6 binlere gelince karindan görülebilir. Ki dediğim tarihlerde 8-9bin oluyor senin değerin. Muhtemelen hem kalp atışı hem kese ikisine birden bakacaklar
Açıkçası bu konuda bi fikrim yok ama foktoru aradım o da standart 17-20 gğn sonraya ultrasona çağırıyoruz dedi. Ya dediğin gibi ikisini birden görücem ya da değer olarak bakmıyolar olaya. Bir de benim 2 embriyom vardı koyulan

Canım yat dinlen de iyi ol sonra uyku uyumak bile zor olucak senin için ben pek giremiyorum nete bulanti bütün gün gece ictigim suyu bile çıkarıyorum hergün hastane serum sana bulantim kesildi diye dert yandım bide söylemez olaydım yerde miyim gökte mi çok şükür halimize tabiki ama ne zaman geçecek diye merak ediyorum inşallah sen benim gibi değilsindir

Ah canım benim. Şükürler olsun yine de 9 tane az sayılmaz Allah büyük inşallah güzel ilerler süreç. İyice dinlen bol bol su iç narkozu atmak için. Bir de stres vardır üstünde öyle olunca sanki daha bir ağır geliyor. İki dr da birbirinden iyi saolsunlar. Senin ohss olma riskin de var sanırım bol su iç yumurtanın beyazını ye şimdiden. İyi haberlerini almak nasip olur inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…