2018'de Tüp Bebek Yaptıranlar, Yaptıracaklar buraya

Hiç moralini bozma ... doktorun la konuşup sorabilirsin herşeyi... bildiğim kadarıyla az yumurta olması durumunda havuz uygulaması yapılabiliyor ... her doktor her merkez yapar mı bilmen ama böyle bir yöntem var . Doktoruna danışın tekrar deneyebilirsiniz. ..

Hoşgeldiniz prensesle bizde 9 +4 olduk 6 Kasıma randevu verdi bakalım bizimki o güne belli olacak mı ben de kız hissediyorum ama bakalım hayırlısı ile Dr ne diyecek kız da olsa oğlan da olsa binlerce kez şükürler olsun sağlıklı olsun da hepsi sağlıkla dogsunlar inşallah

Hoşbulduk canım benim 6 kasım gittiğinde erken sanki biraz belki bir sonraki gittiğinde ya da ikili yaptıracaksan onda da belli olabilir.
Dediğin gibi erkek kız hiç farketmez nelerle elde ettik biz bu bebişleri şükürler olsun ki. Sağlıklı hayırlı evlat olsun yeter

Hayırlı olsun canım :) bize de ilk 10+2’de kız demişti doktorumuz sonra 12+0’da yine kız dedi. Netleşmiş oldu. Kızlar daha erken belli ediyor galiba. Sağlıkla al kucağına inşallah.

Hayırlı olsun canım :) bize de ilk 10+2’de kız demişti doktorumuz sonra 12+0’da yine kız dedi. Netleşmiş oldu. Kızlar daha erken belli ediyor galiba. Sağlıkla al kucağına inşallah.
Çok teşekkür ederim canım benim. Doktora bikaç kere yanılma payı var mı dedim yüzde doksan dedi değişmez heralde. Alışveriş için bakınmaya isim düşünmeye başlıcam ona göre

Tesekkur ederim canim. Biliyorum havuz yöntemini o merkezde de var.
Ama bu kişiler profesyonel yumurtan az bu yöntem var tercih eder mısınız deseydi. Ama hiç böyle açıklama yok direkt başlıyoruz dedi. Muayenelerde iki yumurta gördü, bu az biraz daha fazla olmalı ya da az ama havuz yapalım vs. Demedi. Sonuçta yumurtası az tek vaka değilimdir, gerekli uyarıları yapmalıydı. Ya da olmaz şansımız düşük vs deseydi baştan. Zaten kalabalık muayene 5 dakikayı geçmiyordu. O da 3 dakikası giyinme soyunma. Bende fazla bilmiş gibi soru sorsam bu sefer doktorlar huylanıyor. Ne bileyim çok canım sıkıldı. Hafif hafif kanama da var hala.

Kizlar hayirli akşamlar
10 gundur crinone jel kullaniyorum bugu. Transferimin 6.güňü
Bugün wcde bi baktın jel parça parça geri gelmiş acik pembe ve kahverengi tortu seklinde neden boyle oldu normal mi acaba
Cevap verirseniz sevinirim

Sen bekledikçe gelmez canım beklemeyi bırak pat kapıda maalesef bizim hormonlar bizi sıkıntıya sokuyor.
Stres yükleme vücuduna sonuçta bebeğin için hazırlanıyorsun hormonlar çabucak düzene girmez o yüzden stres yapma sakin ol lütfen hem kendin hem bebeğin için. İnan şimdiden hazırlaman gerek vücudunu. Pozitif oluyoruz hadi bakalım.
Canım benim çok geçmiş olsun inşallah geçici birşeydir ayyy çok sevindim 1 kız 1 erkek maşallah sağlıkla doğsunlar büyüsünler canım
Sağolasın canım benim, iyiyiz çok şükür ebe geldik. Sağlıkla gelsin bütün minikler. Hepimize sağlıklı hayırlı evlatlar nasip etsin Rabbim.
kizlar bugun kasiklarim cok agriyor 6 haftadayim
Çok sık kasik ağrısı oluyor canım o dönemde, alışırsın. Rahimde sızı halinde uzun süreli bir şey olmazsa endişe etme. Doktorlar buna bir de kanama eklenmesi gerek der korkmak için. Endişe etme.
Oyyy maşallah minik kıza sağlıkla gelsin inşallah. Gramı arttıkça ne çok seviyor insan, bizimkilere biri 230 diğeri 240 civarında yazıyor kâğıtta. Bizim hoca foto çıktı vermiyor dosyası bizde kağıt oluyor sürekli kafa karın vs ölçümleri var. İnşallah plasenta yerine çıkar sakin olmak lazım olacağına varıyor sürekli kontrol altındayız sonuçta.
Çok geçmiş olsun canım. İnşallah önemli birşey değildir.
Sağol canım iyiyiz, eve geldik. Sen nasılsın.
Cinsiyeti uzun süre hiç düşünmedim desem yeridir ama bir süre sonra hayallerde cinsiyet ariyor insan. Sağlıklı olsun canım yakında öğrenirsin biz daha dün öğrendik. İki hafta önce belki demişti dr.

Ay kızlar korkuyorum yarın 9. Gün , ikinci kez kan vericem. 7. Gün 170 çıkmıştı, çok korkuyorum kimyasal olcak diye hemşire de çok gaza getirici konuşmayınca..
Hiç takılma bunlara değerin gayet iyi hemşire dediğin damar yolu açan iğne yapan biri. İnşallah güzel artış devam edecek, stres düşman bu bir şaka değil pozitif ol vücudunu yanlış yönlendirme.

becidina evet canim cok haklsin ama gelde iste bilinc altima soz gecir ya bu tedavi insanin aklindan hicmi cikmaz her saniye uykuya dalarken uyaninca biraz rahatlamak dusunmemek istiyorum ama yine kndimi dusunurken buluyorum ufff
Biliyorum canım zor ama aklına geldikçe güzel şeyler düşün kendini yönlendir. Kitap oku bir şeyler ile aklını meşgul et. Yoksa bu süreç çok uzun bitmiyor. Kendini yipratiyorsun.

Biliyorum canım zor ama aklına geldikçe güzel şeyler düşün kendini yönlendir. Kitap oku bir şeyler ile aklını meşgul et. Yoksa bu süreç çok uzun bitmiyor. Kendini yipratiyorsun.
Insallah bende hayirlisiyla snn gibi ikiz haberiyle mutlu olurum gonlumden gecen ama tabi Allah birini versinde saglikla fark etmiyor ama iste hep insallah ikizim olur derdim tedaviden oncede. Is yerine gelen biri oldu gecen evlimsnn dedi evet dedim cocik varmi dedi yok dedim. Rabbim sana ikiz versn bunuda unutma dedi dersin dedi icim boyle degisik oldu tedavi oldumu da bilemez ya kadincagiz Allahm dedim bana isaretmi bunlar. Kimi gorsem Allah sana cift evlat versn diyor bazen dusunuyrm bazende tedavi surecinde oldugum icin denk geliyor duymak istediklerim diyprum herseyin hayirlisi olsun insallah. Allah kimseyi evlat hasretiyle acisiyla sinamasn Annelik duygusu yasayalim hepimiz hayirla. Amiiiiiiiiiin

Amin canım inşallah sağlıkla verecek Rabbim.
Hayırlı sağlıklı olsun da tek olsun çift olsun önemli değil. Ama ikiz olunca anlıyor ki insan gerçekten riski daha fazla tabi tutma ihtimali de daha fazla oluyor. Rabbim hayırlı olanı sağlık ile tez vakitte sana da nasip etsin inşallah duamizi güzel edelim Rabbimden bekleyelim.
İçine doğmuş belki de kadının neden olmasın. Rabbim her şeye kadirdir.

becidina Doktor kilo söyleyince bi duygulandım zaten Bide üstüne cinsiyeti öğrenince ballı kaymak oldu valla Sadece sağlıklı olduğunu duyuyim diye gittim neler neler öğrendim. Bizim doktorumuz hem kağıt çıktı hem fotoğraf veriyor bide her gittiğimizde videoya çekiyoruz. Allahım sağ salim kucağımıza almayı nasip etsin.

Amin canım inşallah.
Bizim dr Hacettepe de özel de gitsek aynı hiç fark etmiyor yani. İyi olsunlar varsın foto falan olmasın. Beklemeyince daha güzel oluyor sürpriz biz artık söyler herhalde modunda olduğumuz için sürpriz olmadı. Hele şükür dedik

Amin canim once hayirlisi olsun herzaman hakkimizda.

becidina evet canim cok haklsin ama gelde iste bilinc altima soz gecir ya bu tedavi insanin aklindan hicmi cikmaz her saniye uykuya dalarken uyaninca biraz rahatlamak dusunmemek istiyorum ama yine kndimi dusunurken buluyorum ufff
sen benim eski halim gibisin böyle olmaz. Kafanı dağıtman laxım bi tatile çık, hoşuna gidicek bişiler yap. Ve hazır olunca başla tedaviye

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…