2018'de Tüp Bebek Yaptıranlar, Yaptıracaklar buraya

Allah hayırlı etsin inşallah. Bu tedavin başarılı olacak ben çok umutluyum söylemiştim önceden de :) ilk sayfaya bak canım kinalikadin tavsiyeleri var

İnşallah canım, yine iğnelere başladım bugün. Buna da şükür bir umudum var en azından doktor imkansız demiyor.

tabiki baslar canim rahime bakar uygunsa baslar. insallah en hayirli gun baslarsin. saglikla pozitif haberi alirsin.
buaradaki arjadaslr pozitif haberi her verdiginde inan ilk gunlerim aklima geliyor. cok seviniyorum
insallah rabbim isteyen emek harcayan maddi manevi herkese nasip etsin
Amin canim amiiiin insalllah. Allahim.kimsenin evini neşesiz birakmasn duvarlar ustume geliyor sanki evde hic ses yok esime diyorum artk uykum bolunsun cocuk aglamasiyla uyanmak istyrm allah kimseyi aratmasn

Kızlar Selam,
CD-56 testi yaptıranınız var mı? Rahimden parça alınacakmış, anestezili mi oluyor bilgisi olan yardımcı olabilirse çok sevinirim

Bugün merkezden aradılar, embriyom gelişmemiş. Tam ne dediğini de anlamadım, eveledi geveledi. Transfer iptal dedi. Doktorun arayıp açıklama yapması gerekmiyor mu? Emekler boşa gitti. 2 yumurta görüp opu yapması saçma degilmiydi. Zaten şansım az biraz daha fazla folikül gördüğü ay denemesi gerekmiyor muydu.

Amin canim amiiiin insalllah. Allahim.kimsenin evini neşesiz birakmasn duvarlar ustume geliyor sanki evde hic ses yok esime diyorum artk uykum bolunsun cocuk aglamasiyla uyanmak istyrm allah kimseyi aratmasn
canim benim seni okadar iyi anliyorumki.
evde ses yok. uyku uyusan tatile gitsen disari ciksan hep aklinda .keske olsaydi soyle yaoardik boyle yapardık falan. eve alinan bir pasta bile tadinda yenmiyor kadin icin. hep akli orda cunku. evin icinde dolas dur bos bos....
komsularin bebek aglama sesleri de ustune tuzu biberi oluyor.. farki bir imtihan
anne olanlar hep der ya allahim evlatla sinama diye. bizimkide ayni aslinda evlatla sinama . ayni cumle ama anlamlar farkli

Kızlar Selam,
CD-56 testi yaptıranınız var mı? Rahimden parça alınacakmış, anestezili mi oluyor bilgisi olan yardımcı olabilirse çok sevinirim
canim gecmis olsun . yaptirmadim ama bildigim kadariyla parca aliniyor rahimden . cok cok onemli bir test diye biliyorum rahim durumu degerlendiriliyor . rahim gebelik olusmasina engel durum var mi hem hucre olarak hem bagisiklik olarak. anestezi kullaniliyormu bilmiyorum.

Merhaba kızlar dünden beri işler yine karıştı bizde, dünden beri hastanedeyim, sancılandim apandisitten şüphe ettiler tetkiklerden bir şey çıkmadı çok şükür sancida iyice azaldı. Yarına kadar takip yapalım dediler sabah çıkabilirim belki. Çok şükür bebekler iyi. Bir kız bir erkek kesinleşti :KK200::KK200: sağlıkla doğarlar inşallah.
Canım benim çok geçmiş olsun inşallah geçici birşeydir ayyy çok sevindim 1 kız 1 erkek maşallah sağlıkla doğsunlar büyüsünler canım

caniiiiimmmmm masallah kuzuyaa. allah korusun prensesimizi
dinoenmek ne kadar onemli degil mi sikildim yatmaktan demeyelim:) cok sukur iyisiniz insallah seker yuklemeside guzel cikacak. sonra test falan kalmiyor zaten rutin kontrole gider gelirsiniz. saglikla kavus insallah :KK200:
Amin cnm bnm çok tskler. :KK200: aynen demekki kendimizi çok yormuycaz. Çok şükür Bugünümuze. İnşallah bundan sonrada sorunsuz geçer hepimiz sağlıkla alalım kucagimiza mis kokulu bebisleri :KK60:

İnşallah canım, yine iğnelere başladım bugün. Buna da şükür bir umudum var en azından doktor imkansız demiyor.
Evet Allah dermansız dert vermesin kimseye .. her daim umut dolu olmak lazım. Allah inşallah niyetini biliyor canim Rabbim gönülden isteyeni geri cevirmeyecektir

Biz geldik prensesimle :anneadayı: Kızımız olucakmış doktorumuz yüzde doksan dedi. Ben bu kontrolde beklemiyodum açıkçası cinsiyetini öğrendiniz mi dedi öğrenmedik daha ama ben kız hissediyorum dedim. Anneler hisseder zaten kızımız geliyor dedi :halay:12+2yiz bugün ama 1 hafta önden gidiyormuş bizim kuzu ondan net konuştu sanırım. İlk defa kiloda söyledi 76grammış :nazar:ultrasona göre bi problem gözükmüyor,kan tahlili sonucumda cumaya çıkacak ona göre net konuşuruz dedi. Kanama alanları içinde bence korkulacak bişey değil bebeği keseyi etkilemiyor o damarlar falan birleşiyor genişliyor o yüzden oluşuyor dedi. İçim biraz olsun rahatladı. Plesanta da biraz aşağıya doğru ama gebeliğin ilerleyen günlerinde yukarı çıkacaktır dedi.

Maşallah canım nasıl sevindim senin adına. Onca zorluğu çeken bilir Allah sağlık huzur versin evlatlarınızla sizlere. Benimde 5.denememde oldu ancak baştan itibaren sorunlar çıktı tam düzeldi demişken şimdi de plesenta previa çıktı sürekli yatıyorum. Allah bizlere de nasip etsin evlatlarımıza kavuşmayı. Dua ediyorum bol bol başka yapacak bir şey yok.
Amin canım sen gönlünü ferah tut kucağına alirsin sağlıcakla insallah. Yatmak hic zor gelmesin sonraki yuksek tempoyu düşününce iyi gunlerin yat yatabildigin kadar :KK66:

Sağol canım ben amin inşallah hepsi sağlıkla gelsin miniklerin. Kızın oğlum diye seviyorum artık :KK68:

Maşallah canım bebeklerine de sana da. Ne kadar güzel bizim safhaları geçip büyütme safhasına gelmişsin. İnşallah biz de sağlıkla kucağımiza alırız bebeklerimizi.
Sağolasın canım, inşallah cekmeyelim kimse çekmesin. Ne zordu saatler ne olacağını bilmemek çok yıkıcı .

Benimde sıkma sen geldin aslında hatırlıyorum böbrek ağrısı çektiğini, bende benzer bir ağrı olabilir mi dedim ama benim Ağrı beni yatırmadı oturamadim çok ani oldu şimdi iyi çok şükür. Usg ile organlara bakıldı iyi dedi gebelikte usg ile apandisit görünmüyormuş galiba emin olamadılar bir de difuzyonlu mr istediler o da iyiymiş dr şaşırdı bir şey yok çok iyi dedi zaten sancı azaldı bazen oluyor böyle ağrılar gebelikte anlaşılamıyor takip edeceğiz dedi hala hastanede yatıyorum sabaha kadar iyi geçerse çıkaracak. Tekrar ederse yine geleceğiz. İnşallah etmez.

Maşallah minige pitir pitir oluyorlar. Dinlen canım bol bol.

Çok şükür çıkmadı ama bizim içimiz dışımızda atti resmen iki gündür. İnşallah sağlıkla doğsun hepimizin minikleri. Rabbim hepimize evlat sahibi olmayı nasip etsin.

Sağol canım, biz de çok sevinçliyiz hem sağlıklı oldukları için hem cinsiyet öğrendiğimiz için. Her durumda kabulümuzdu ama yine de bilmek güzel hayaller kuruyoruz onlarla. İnşallah tez vakitte sağlıkla hayırla size de nasip olacak bu güzel günler.

Güzel düşün canım iyidir, onun gayreti büyümek annesi sen endişe edip onu sıkıntıya sokma. İnşallah güzel sonuçlarla dönersin.
Çok geçmiş olsun canım. İnşallah önemli birşey değildir.

Biz geldik prensesimle :anneadayı: Kızımız olucakmış doktorumuz yüzde doksan dedi. Ben bu kontrolde beklemiyodum açıkçası cinsiyetini öğrendiniz mi dedi öğrenmedik daha ama ben kız hissediyorum dedim. Anneler hisseder zaten kızımız geliyor dedi :halay:12+2yiz bugün ama 1 hafta önden gidiyormuş bizim kuzu ondan net konuştu sanırım. İlk defa kiloda söyledi 76grammış :nazar:ultrasona göre bi problem gözükmüyor,kan tahlili sonucumda cumaya çıkacak ona göre net konuşuruz dedi. Kanama alanları içinde bence korkulacak bişey değil bebeği keseyi etkilemiyor o damarlar falan birleşiyor genişliyor o yüzden oluşuyor dedi. İçim biraz olsun rahatladı. Plesanta da biraz aşağıya doğru ama gebeliğin ilerleyen günlerinde yukarı çıkacaktır dedi.
Maşallah çok güzel devam eder inşallah. Sağlıkla kızını kucağına alırsın

X