2018'de Tüp Bebek Yaptıranlar, Yaptıracaklar buraya

Merhaba kızlar dünden beri işler yine karıştı bizde, dünden beri hastanedeyim, sancılandim apandisitten şüphe ettiler tetkiklerden bir şey çıkmadı çok şükür sancida iyice azaldı. Yarına kadar takip yapalım dediler sabah çıkabilirim belki. Çok şükür bebekler iyi. Bir kız bir erkek kesinleşti :KK200::KK200: sağlıkla doğarlar inşallah.
Cnm geçmiş olsun çok şükür bişey çıkmamış. Maşallah aynı anda iki duyguyu da tadacaksin inş. Bi kız bi erkek :KK9:çok çok sevindim cnm. Sağlıkla kucagimiza alalım inşallah. :-)

Mrb cnm . Bizde bugün dr um uza gittik. Kizimi gördüm elleri ayakları oynuyordu :KK49:teyzesi. Serviks de uzamis tekrar 40 mm olmuş çok sevindim ve şaşırdım. Herşey yolunda çok şükür. Dr um progestan a devam dedi şimdilik. 2 hafta sonra şeker yuklememiz var. İnş onuda sağlıkla atlatiriz. Senin içinde çok sevindim. Hayirlisiyla atlatiriz inşallah. :KK60:
caniiiiimmmmm masallah kuzuyaa. allah korusun prensesimizi
dinoenmek ne kadar onemli degil mi sikildim yatmaktan demeyelim:) cok sukur iyisiniz insallah seker yuklemeside guzel cikacak. sonra test falan kalmiyor zaten rutin kontrole gider gelirsiniz. saglikla kavus insallah :KK200:

Arkadaşlar merhaba, buraya yazmayali o kadar çok olmuski. 3. tup bebek denemesinde ikiz bebeklerine kavuşmuş bir anne olarak hepinizin kaygılarını o kadar iyi anlıyorum ki. Inanin ben şunu gördüm o bitkisiydi,bu meyvesiydi derken ilk iki denemede ucuncude artık hicbisi yapmadim özel olarak sadece drmu dinledim ve cok dua ettim ve Rabbim nasip etti. 3. denemede artik hem psikolojik hem fizyolojik o kadar dipteydimki oluşum var dediginde drum o kadar agladimki hala dun gibi sanki. 8ay boyunca 3kere hastanede yattim ve erken doğum riskim oldugu icin hic ayaga kalkamadim. Allahim dermanim kalmadi dediginiz anda Rabbim elinizden sizinde tutacak inşallah. Rabbim isteyen tüm arkadaslara nasip etsin inşallah
allah bagisslasin . amin insallah herbirimize nasip etsin saglikla kucaklarimiza alalim

Merhaba kızlar dünden beri işler yine karıştı bizde, dünden beri hastanedeyim, sancılandim apandisitten şüphe ettiler tetkiklerden bir şey çıkmadı çok şükür sancida iyice azaldı. Yarına kadar takip yapalım dediler sabah çıkabilirim belki. Çok şükür bebekler iyi. Bir kız bir erkek kesinleşti :KK200::KK200: sağlıkla doğarlar inşallah.
Canim cok gecms olsun allah sifa versin insalalh cnm bebeklrin iyi olmasina sevindim

Arkadaşlar tüp bebek masrafını dusurmek icin devlet hastanesinde yaptırmak gereken neler var tedaviye gitmeden önce

Mrb cnm . Bizde bugün dr um uza gittik. Kizimi gördüm elleri ayakları oynuyordu :KK49:teyzesi. Serviks de uzamis tekrar 40 mm olmuş çok sevindim ve şaşırdım. Herşey yolunda çok şükür. Dr um progestan a devam dedi şimdilik. 2 hafta sonra şeker yuklememiz var. İnş onuda sağlıkla atlatiriz. Senin içinde çok sevindim. Hayirlisiyla atlatiriz inşallah. :KK60:
Gozun aydn cnm cok sukur buda gecdi.

Geçmiş olsun canım Allah tamamına erdirsin inşallah sağlıkla
Sağlıkla gelsin kizçen ve oğlusun canım
Sağol canım ben amin inşallah hepsi sağlıkla gelsin miniklerin. Kızın oğlum diye seviyorum artık :KK68:
Arkadaşlar merhaba, buraya yazmayali o kadar çok olmuski. 3. tup bebek denemesinde ikiz bebeklerine kavuşmuş bir anne olarak hepinizin kaygılarını o kadar iyi anlıyorum ki. Inanin ben şunu gördüm o bitkisiydi,bu meyvesiydi derken ilk iki denemede ucuncude artık hicbisi yapmadim özel olarak sadece drmu dinledim ve cok dua ettim ve Rabbim nasip etti. 3. denemede artik hem psikolojik hem fizyolojik o kadar dipteydimki oluşum var dediginde drum o kadar agladimki hala dun gibi sanki. 8ay boyunca 3kere hastanede yattim ve erken doğum riskim oldugu icin hic ayaga kalkamadim. Allahim dermanim kalmadi dediginiz anda Rabbim elinizden sizinde tutacak inşallah. Rabbim isteyen tüm arkadaslara nasip etsin inşallah

Bende ikiz bebek annesiyim,cok sevindim sağlıcakla kucaginiza alırsınız inşallah
Maşallah canım bebeklerine de sana da. Ne kadar güzel bizim safhaları geçip büyütme safhasına gelmişsin. İnşallah biz de sağlıkla kucağımiza alırız bebeklerimizi.
Çok geçmiş olsun canım neyse ki atlattın inşallah bidaha aynı acıyı ağrıyı çekmezsin çok şükür ki bebişler iyiymiş Rabbim korusun insallah
Sağolasın canım, inşallah cekmeyelim kimse çekmesin. Ne zordu saatler ne olacağını bilmemek çok yıkıcı .
Canm çok geçmiş olsun. Benim de 3.ayda başlayıp 6.aya kadar devam eden ve beni resmen ağlatan bir ağrım vardı. Aynı tarif ettiğin gibiydi. Ama teşhisi koydurmak için doktor doktor gezdim. kimse anlayamamıştı ne olduğunu. Sonra bir doktor böbreğe usg ile bakmayı akıl etti de böbrek büyümesi yani hidronefroz olduğu ortaya çıktı. Gebeliğe bağlıymış. Bebek büyüdükçe böbreğe baskı yapıyor ve şişiriyormuş. Gebelerde çok sık rastlanırmış yüzde 90 da sağ tarafta olurmuş. Sen de böyle anlatınca direkt histonefroz geldi aklıma. Bakıldı mı acaba böbreğine?
Benimde sıkma sen geldin aslında hatırlıyorum böbrek ağrısı çektiğini, bende benzer bir ağrı olabilir mi dedim ama benim Ağrı beni yatırmadı oturamadim çok ani oldu şimdi iyi çok şükür. Usg ile organlara bakıldı iyi dedi gebelikte usg ile apandisit görünmüyormuş galiba emin olamadılar bir de difuzyonlu mr istediler o da iyiymiş dr şaşırdı bir şey yok çok iyi dedi zaten sancı azaldı bazen oluyor böyle ağrılar gebelikte anlaşılamıyor takip edeceğiz dedi hala hastanede yatıyorum sabaha kadar iyi geçerse çıkaracak. Tekrar ederse yine geleceğiz. İnşallah etmez.
Maşallah minige pitir pitir oluyorlar. Dinlen canım bol bol.
Cnm geçmiş olsun çok şükür bişey çıkmamış. Maşallah aynı anda iki duyguyu da tadacaksin inş. Bi kız bi erkek :KK9:çok çok sevindim cnm. Sağlıkla kucagimiza alalım inşallah. :-)
Çok şükür çıkmadı ama bizim içimiz dışımızda atti resmen iki gündür. İnşallah sağlıkla doğsun hepimizin minikleri. Rabbim hepimize evlat sahibi olmayı nasip etsin.
Canim cok gecms olsun allah sifa versin insalalh cnm bebeklrin iyi olmasina sevindim
Sağol canım, biz de çok sevinçliyiz hem sağlıklı oldukları için hem cinsiyet öğrendiğimiz için. Her durumda kabulümuzdu ama yine de bilmek güzel hayaller kuruyoruz onlarla. İnşallah tez vakitte sağlıkla hayırla size de nasip olacak bu güzel günler.
Kızlar yarın 11-14 haftalarda yapılan ayrıntılı ultrason için gidicez. Dualarınızı bekliyorum, umarım kuzu iyidir :dua:
Şimdiden heyecan basmaya başladı beni yine :KK17:
Güzel düşün canım iyidir, onun gayreti büyümek annesi sen endişe edip onu sıkıntıya sokma. İnşallah güzel sonuçlarla dönersin.

Maşallah canım nasıl sevindim senin adına. Onca zorluğu çeken bilir Allah sağlık huzur versin evlatlarınızla sizlere. Benimde 5.denememde oldu ancak baştan itibaren sorunlar çıktı tam düzeldi demişken şimdi de plesenta previa çıktı sürekli yatıyorum. Allah bizlere de nasip etsin evlatlarımıza kavuşmayı. Dua ediyorum bol bol başka yapacak bir şey yok.

Gunaydinn hayirli gunler kizlar adetim 3 gun gecdi :bicak: biraz daha beklim gelmezsse doktora yazicam tedaviye baslamazmi sizce ?

bekleniyorya gelmiyor oyuzden. beklenmese dk sasirmaz o kirmizilar :bicak:
Valla canim ya sorma. Ama histereskopiden dolayo gecikdi bu ayda. Baslamazmi yani transfer surecine oyle bisey demedi bn baslat diye dusunuyrm ama bakalim nolcak birZ daha beklim bki olurum geceb ayda 1 hafta gec olmusdum. Stressiz gun gecmiyor yaaa :işsiz:ne kdr zor kadin olmakkkk:mad:

Valla canim ya sorma. Ama histereskopiden dolayo gecikdi bu ayda. Baslamazmi yani transfer surecine oyle bisey demedi bn baslat diye dusunuyrm ama bakalim nolcak birZ daha beklim bki olurum geceb ayda 1 hafta gec olmusdum. Stressiz gun gecmiyor yaaa :işsiz:ne kdr zor kadin olmakkkk:mad:
hemde nasil zor :kızgın: adetin olmadan baslamaz canim. histeroskopi gecikme yapiyor. hatta dr.um bana mutlaka gecikir diye sokturucu vermisti ama benim kirmizilar yine gununde geldi o zmanda :KK76: aldigim ilaci kullanamamistim :lülülü:

Ama adet olunca sokdurucuylede olsam baslar yani dimi
tabiki baslar canim rahime bakar uygunsa baslar. insallah en hayirli gun baslarsin. saglikla pozitif haberi alirsin.
buaradaki arjadaslr pozitif haberi her verdiginde inan ilk gunlerim aklima geliyor. cok seviniyorum
insallah rabbim isteyen emek harcayan maddi manevi herkese nasip etsin

X