2018'de Tüp Bebek Yaptıranlar, Yaptıracaklar buraya

Merhaba kızlar dünden beri işler yine karıştı bizde, dünden beri hastanedeyim, sancılandim apandisitten şüphe ettiler tetkiklerden bir şey çıkmadı çok şükür sancida iyice azaldı. Yarına kadar takip yapalım dediler sabah çıkabilirim belki. Çok şükür bebekler iyi. Bir kız bir erkek kesinleşti sağlıkla doğarlar inşallah.

Geçmiş olsun canım. Sancı bende de oluyor özellikle 3 gündür sol kasikta arttı. Hayırdır inşallah diyorum bekliyorum elimizden başka birşey gelmiyor.
Cinsiyet tahminim tuttu :) bir seferde hem kızın hem oğlusun olacak ne güzel Rabbim tüm isteyenlere nasip etsin inşallah.

Sağol canım, benim sancı biraz farklı bir durumu vardı. Sabah ağrıya uyandım sağ taraf bel kısmında bir ağrı kalktım gittikçe şiddetlendi saat sabah 7de başladı 15e kadar neredeyse aralıksız sürdü. Bel bölgesinden kıvrılıp karından kasıga vuruyor ordan bacağıma iniyordu. Sancısı duramıyordum, yatamıyordum hatta halim kalırsa ayakta duruyorum öyle fena bir şey. Doktorlar doğum sancısı gibi dedi bağırıyorum Ağrı kesici için yalvarıyorum öyle fena vermediler ameliyat gerekir diye aç bıraktılar sancınin şiddetinden sürekli safra çıkarıyordum. B Rabbim kimseye yasatmasın. Ne kötü bir gündü dün, defalarca usg yapıldı alttan üstten, organlar için usg yapıldı en son çare difüzyonlu mr yapıldı çok şükür bir şey çıkmadı, o arada rahatlama başladı sakinledim. O arada giren kasık ağrısı falan cennetten çıkma imiş onu anladım
Amin canım herkese nasip etsin inşallah evlatlarına kavuşmayı, bize de sağlıkla hayırla nasip etsin Rabbim. Tahminin tuttu en az istediğim seçenekti ama hiç mühim değil benim kaygılarım başkaydi şimdi hepsi geçti. Saklıkli olsunlar başka derdim yok.

Ayy alttan da mı muayene ettiler ben tedavi sürecinden beri iyice usandım alttan muayene diyince korku basıyor psikolojik sanırım.

Çok geçmiş olsun, bir daha olmasın inşallah. Hepimiz sürekli değişik değişik heyecanlar yaşıyoruz, şöyle gözümüzü kapasak da doğumhane de açsak :)

Çok geçmiş olsun, bir daha olmasın inşallah. Hepimiz sürekli değişik değişik heyecanlar yaşıyoruz, şöyle gözümüzü kapasak da doğumhane de açsak :)
Sağolasın valla keşke öyle olsa ben bebeklerin gelişeceğini bilsem uyutun beni diyecektim

Çok geçmiş olsun canım. Allah bir daha yaşatmasin. Bu sürecin her kısmı meşakatli.
Her kısmında emek var. Hemen hamile kalanlar çok şanslı olduklarını bilmiyorlar.

Beşinci denememdi canım benim. Rabbim sağlıkla kavuşmayı da nasip etsin inşallah

Maşallah canım benim çok güzel haber bu herşey yolunda gidecek inşallah

Amin ama hemşire moralimi bozdu. Erken yapmışsınız önemli olan artış şuan bişey diyemeyiz dedi
2 gün sonra tekrarla ikiye katlanırsa tamamdır ya da en az %60 artış olması yeterli. Moralini bozma canım gayet iyi

Öğrenmiş oldum bende. Önemli olan sağlıklı olsun hamile olimm tekiz ikizzz hiiç önemli değil değerim düşecek diye korkmaya başladım şimdi de
O korkular hiç bitmiyor canım doğurana kadarda bitmeyecek :) tedirgin olma Allah'a dua et elinden geleni yapıyorsun zaten gerisi ona kalmiş

Çok çok geçmiş olsun canım dualarımız korusun Allahım esirgesin seni de yavrularını da inşallah. Doğuma kadar oh demek yok bize sanırım ama bugünümüze de şükür dayanırız. Maşallah küçük erkekle küçük meleğe

Çok geçmiş olsun canım. Allah bir daha yaşatmasin. Bu sürecin her kısmı meşakatli.
Her kısmında emek var. Hemen hamile kalanlar çok şanslı olduklarını bilmiyorlar.
Sağol canım, amin Rabbim böylesini kimseye yasatmasın ne olduğunu da anlayamadılar telaşa kapılıyor insan ya bana bir şey olursa, ya onlara bir şey olursa ya da bana olmasın diye onlara bir şey olursa diye. Ne sacma düşünceler geçiyor insanın kafasından.
Rabbim hepimize sağlıklı hayırlı evlatlarıni zahmetsizce nasip etsin inşallah.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…