2018'de Tüp Bebek Yaptıranlar, Yaptıracaklar buraya

Merhaba canlar. Malum bu ay transfer olacaktım. Disyrbakırdaki doktorum beni hazırlayıp Acıbadem’e gönderdi. 27sinde transfer olacaksın demişti doktorum. Dbakırsaki en son muayenede rahim kalınlığımın iyi olduğunu 8mm kadar olduğunu söyledi. Bugün Acıbadem’de muayene oldum. Rahim kalınlığının 6.4 mm ve inçe olduğunu söyledi doktor. Yanlış Mı ölçtü acaba Diyarbakır’daki doktorum ? Estrofemi günde 2şer tane sabah öğle akşam ağızdan iki tane de sabah akşam vajinadan almamı söylediler. 26sına tekrar randevu verdiler. Transfere uygun olursam gebelik aşısı yaptıracaklar bana transferde 31 Ekim’e ertelediler tabi rahim İstenilen kalınlığına ulaşırsa. Açıkcası moralim bozuldu. Geçen transferimde hersey iyi gidiyordu. Hiç böyle sorunlar yaşamadım. Kürtajdan sonra olmuş olabilir mi acaba 5 ayı geçti gerçi kürtaj olalı. Birde bu benim şansımı düşürür mü Canlar??

Merhaba kızlar, bir şey soracağım. Tedaviye başlarken ilk muayenede adetin ikinci günü gelin deniyor ya, bugün öğleden sonra olduk diyelim yarın sabah mı gideceğiz, ertesi gün mü?

Bugün sabah olduysam bugün 1 yarın 2 diye sayıp gittim, öğleden sonra veya akşam olduysam yarın bir öbür gün 2 diye gittim. Sonuncuda Dr 2. gün yoktu 3. günde gittim.

Merhaba kızlar, bir şey soracağım. Tedaviye başlarken ilk muayenede adetin ikinci günü gelin deniyor ya, bugün öğleden sonra olduk diyelim yarın sabah mı gideceğiz, ertesi gün mü?
Merhaba canım leke bile olsa o ilk gün sayılıyor . Sonrasında ikinci gün yada üçüncü gün başlıyorsun . Ben üçüncü gün baslamistim

Kızlar Selam, yarın yumurta toplama sürecine başlayacağım tekrar. Bu dönemde kefirden başka ne iyi geliyordu? O kadar zaman geçti ki unuttum ben de.

Yaaa inanmıyorum hamile kalmışsın çooook tebrik ederim canımmmm konuyu sen açmıştın ve maşallah hamile de kldın sonunda. Allah bizlere de nasip eder inşallah
Saol canım sen yazıyordun arada görmemiş miydin şaşırdım. Allah razı olsun herkese nasip etsin inşallah. Baştan itibaren zor bir gebelik oldu hala da öyle riskli durumlar. Allah yardımcımız olsun. En kısa zamanda seninde iyi haberini alırız inşallah

Ben yazıyorum canım genelde soru soruyorum cevaba bakıp çıkıyorum. Hele en son negatifimden sonra son 2 gün dışında hiç buralara bakmadım senin kaçıncıdenemendi canımmm allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inş

kizlar merhaba. ozellikle hamileligini yatarak , serviks uzunlugunu kafaya takan arkadaslar icin yaziyorum. biliyorsunuz benim 1 ay once kasilmalarim oldugunda rahim agzinda incelme yumusama yoktu
ama rahim boyu 2 haftada 3.5 cm den o gun 3 e dusmustu.hatta 2.8 e.. ogun bugundur yatarak geecirdigim icin (tabiki islerim oluyor yalniz oldugum icin o isleride oturarak yapiyorum) serviks uzunlugu 3.5 olmus tekrar.vajinal olcum . lutfen kafaniza takmayin yatip dinlenin :) artip azalan birsey.

maşallah çok sevindim arkadaşım gözün aydın vaktinde sağlıkla gelsin paşam

Kızlar Selam, yarın yumurta toplama sürecine başlayacağım tekrar. Bu dönemde kefirden başka ne iyi geliyordu? O kadar zaman geçti ki unuttum ben de.
Allah hayırlı etsin inşallah. Bu tedavin başarılı olacak ben çok umutluyum söylemiştim önceden de :) ilk sayfaya bak canım kinalikadin tavsiyeleri var

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…