2018'de Tüp Bebek Yaptıranlar, Yaptıracaklar buraya

arkadasim hic endiselenme insallah bebegin seninle. Herkes de brlirtiler olacak diye bisey yok benim de 6. Haftaya kadar belirtim yoktu daha yeni yeni basladi. Olmayadabilir zaten bulanti falan. Ben 6. Haftada duymustum kalp atisini cok merak ediyorsan erken gitme sansin varsa git canim. Doktorlar genelde garanti olsun duyulmasi diye gec tarihe veriyorlar randevuyu

tek belirtim suan işten eve gider gıtmez yataga yatıp baygın bı sekılde uyumam öleki sabah işe geliyorum hiç kalkmadan

Kahverengi akıntı artarsa iğneye başlayın dediler.
Arttı ve başladım. Sonra bi gece kanama oldu,
2. iğneyi yaptık ve kesildi. Hep yat dediler, yattım ve akıntı olmadı. Yarın kontrole gidicem, umarım her şey yolundadır. Çoğu insana oluyomuş...
Canım inşallah birşey olmaz rabbim korusun bebeklerimizi bütün gece uyuyamadım hayırlısı olsun tabiki inşallah güzel haberler alırsın buraya da yaz olurmu Allah'a emanet ol

Canım selam benim de Bahçeci fulya dr mutlaka söyler aslında 5.gün ab gibi diye sen Embriyolog ile konuşmuş muydun acaba
SELAM CANIM EVET EMBRİYOLOG BİR BAYAN ARADI 6. GÜN DONDURULDU DİYE BİLGİ VERDİ KALİTESİNİ SORDUĞUMDA BİR KAÇ KEZ KEKELEDİ VE CEVAP VEREMEDİ TEREDDÜT ETTİM DÜN TEKRAR ARADIM VE EMBRİYOLOG 3BB OLDUĞUNU SÖYLEDİ İYİ OLDUĞUNU SÖYLEDİ. SEN NE AŞAMADASIN?

Merhaba arkadaşlar
deneyimli arkadaşlara sormak ıstıyorum
5+6 günlük hamileyim kısmetse
ancak bende hıc belırtı yok
yanı gosulerım agrıyordu gun gectıkce azaldı
mıde bulantısı vs bel agrısı yok
böle yasayan var mı gebelıgını
7+3 te gıdıcektım ama 6+3 de gtsem kalp atısı goroulebılır mı
cnm bende 5+1 bendede hic belirti yok arada kasik agrisi o kadar

Benim mide bulantısı, üşüme, çarpıntı hep beraber dalga gibi gelip yine hep beraber gidiyorlar ve bazı günler çok bazı günler az oluyor. Progesteron jel ve iğneler de arttırıyor. Mesela sabah akşam iğne oluyordum, artık tek akşam oluyorum, sabah bulantılarım azaldı sabah iğnesini kesince.. 7+0 ım.
Bende günde 1 kere iğne oluyorum progestan bide akşam jel var bir kaç gün akşam jeli yapmadım onun etkisi mi bilemiyorum hayırlısı olsun diyorum

teşekkür ederim arkadasım
basımdan bır gebelik gectı benım
6 hafta gıttığımızde kalp atısını gormustuk makıneden dınleyememıstık
8 haftasında gıttıgımızde kalbı durmus demıslerdı ve kurtaj oldum
o zamanda anıden belırtılerım azalmıstı
ondan sebep korkuyorum
ilk gebeliğimde 4-5-6 hafta hep kontrollere gıttım alttan muayene ettıler acaba ultrason yordumu dıye dusundum bebegımı
bu sefer sabretmeye gıtmısken kese bebek kalp atısı almak ıcın dua edıyorum
ama zaman geçmesini istediğimiz zmaan geçmiyor, geçme dediğimizde de cok cabuk akıo
dayanamıyorum galıba 7inci haftaya
tek belirtim suan işten eve gider gıtmez yataga yatıp baygın bı sekılde uyumam öleki sabah işe geliyorum hiç kalkmadan
benim henüz hiç vajinal bakılmadı. sabret o zaman arkadaşım inşallah hayırlı haberlerini alırız dua en güçlü dayanağımız. ben de aynı işten eve geldiğimde hemen atıyorum kendimi yatağa bi gün bi günü tutmuyo zaten. rabbim hakkımızda hayırlısını versin inşallah

SELAM CANIM EVET EMBRİYOLOG BİR BAYAN ARADI 6. GÜN DONDURULDU DİYE BİLGİ VERDİ KALİTESİNİ SORDUĞUMDA BİR KAÇ KEZ KEKELEDİ VE CEVAP VEREMEDİ TEREDDÜT ETTİM DÜN TEKRAR ARADIM VE EMBRİYOLOG 3BB OLDUĞUNU SÖYLEDİ İYİ OLDUĞUNU SÖYLEDİ. SEN NE AŞAMADASIN?

3BB olunca başındaki sayı embriyonun günü oluyor diye biliyorum. Kalitesini söylerken 6bb falan gibi söylemesi gerekmez mi?

Kızlar ben size güzel haberimi vermeyi unuttum çok şükür pozitif aldık nolur dualarınızda unutmayın yine aynı şeyleri yaşamayayım hayırlı sağlıklı bi şekilde kucağımıza alalım İnşâAllah ❤️:dua::anneadayı::anne:
Hayırlı olsun canım maşallah sağlıkla kucaklarsın:dua:inşallah. İsmin nedir. Listeme ekleyim senide

Canım emre tutgut benim dr. 20 ağustosta olmuştum transfer. Embriyolog biraz iç karartabiliyor. Bayram beydi beni arayan Embriyolog. Şimdi 10+5 olduk şükür. 1 tane 5.gün ab kalite transfer edildi bana. İnşallah senin için çok güzel gider süreç.

X