2018'de Tüp Bebek Yaptıranlar, Yaptıracaklar buraya

Burada bir kere kanama yaşayan arkadaşa anlatmıştım canım hatırlıyor musun bilmiyorum. Annem kardeşime hamileyken 2,5 aylikmis çok yoğun kanama olmuş bacaklarimdan su gibi aktı gitti diyor. Doktora gitmiş plasenta aşağıda resmen dusmus ama kalbi atıyor Allah'ın işi bu dünyada rızkı varsa yaşar git eve yat demiş. Annem hiç yatamamış eskiden iş güç bitmezdi ki.. tam 9 aylıkken kardeşim normal doğumla 4 kilonun üzerinde doğdu :) gerçekten bu dünyada rızkı olan geliyor tamamen Allah'a emanet.
Ne yapsak ne desek boş Rabbim neyi nasip ettiyse onu yaşıyoruz ve yaşayacağız hayırlısı diyorum. Beterin beterinden korusun. Maşallah canım kilosu da baya varmış. Demek ki ömrü varmış kardeşinin. Sağlıkla bizlerde yaşarız inş o günleri:dua:

Selam kızlar bahçeci fulya da tedavi gören var mı?
1tane 5.gün embriyosu donduruldu kalitesini sorduğumda gebelil vaat eden embriyo dendi bu çok yuvarlak bir cevap bana gööre
Cnm merhaba bende fulya bahcecideyim 2 deneme negatif oldu.bende de çok bilgi verilmedi ama ıyi dendi olmadi ıyi olmayanların tuttu.benim tutmadı sans..ins seninki tutar cnm.

Cnm merhaba bende fulya bahcecideyim 2 deneme negatif oldu.bende de çok bilgi verilmedi ama ıyi dendi olmadi ıyi olmayanların tuttu.benim tutmadı sans..ins seninki tutar cnm.
ben tekrar aradım embiryolojiyi ve bana detaylı bilgi vermediler , ve ben kalitesini öğrenmek istiyorum dedim tabiki dedi 3 bb dedi açıklamaları yaptılar. illaki peşine düşçeksin yani

ben tekrar aradım embiryolojiyi ve bana detaylı bilgi vermediler , ve ben kalitesini öğrenmek istiyorum dedim tabiki dedi 3 bb dedi açıklamaları yaptılar. illaki peşine düşçeksin yani
Benimkilerde 4bb 4bc 4cc di heralde. 4bb transferle kimyasal gebelik yasadim 6 ay once suan ikinci tedavi yolundayim. Bahceci cem celik in hastasiym bende. Hakkinda hayirlusu olsn canim yokdan var eden Rabbim nasipde varsa onada can verir.

Merhaba arkadaşlar

Dün benim de kontrolüm vardı. Maşallah merkez dün aşırı kalabalıktı ilk defa bu kadar kalabalık gördüm. Kış dönemi herkes tedaviye başladı galiba.

Muayene oldum 3 gün daha ıgneler devam edecek. Sağda 2 yumurta gördü, sola hiç bakmadı bile. Ilk muayene de diğer doktor sağda gördüğü için mi bilmiyorum. Hemşireye endometrium ince yazdırdı. Yumurtalara 12.5 yazdırdı. 2 yumurta az değil mi? 2 yumurtayı da yumurta toplama yapıcaklar mi? Herkes burda 6 7 yumurtadan bahsedip birkaç tane dolleniyor sonra 5.güne giden olmuyor deniyor. Benim 2 yumurtayla şansım pek yok gibi. Kafam karmakarışık.

Iyi akşamlar kızlar birşey sormak istiyorum aranizda kahve akıntı ve kasık ağrısı yaşayan var mı yarın dr gidicem inşallah sıkıntı yoktur

Çok sağol canim. Bende de bel daralması var henüz bir etkisini görmedim ama ilerde bir zararı olur mu bilmiyorum. Dikkat et sende çok ayakta kalma yorulma dinlendir belini ayaklarını. Bebeğin iyidir canım inşallah yarısını geçtin çok şükür.

Sağol canım iyiyim çok şükür, bende hepimiz için dua ediyorum bunca zorluk çeken bütün kardeşlerimiz için Rabbim hepimize sağlıklı hayırlı evlatlarıni tez vakitte nasip eder inşallah.
Göz açıp kapatana kadar 40 hafta geçsin diye bekliyorum.

İyi canım çok şükür bak sorunsuz geçmiş. Benim rahim için de çok küçük demişti dr hatta demişti ki 9 yaşındaki bir çocuğun rahmi kadar demişti beni çok korkutmustu. Rahimde perde vardı açmışlardi, çok şükür bir sorun yok şu anda olsa dr söylerdi herhalde. Çizik atma nadaslama diyorlardı bebeğin tutunmasını kolaylaştırıyor. İnşallah bu sefer sağlıkla pozitifi görürsün canım.
Küçük olması dışında :KK66: bir problem yok şükür birde doku örneği alındı umarım oda iyi çıkar..işte çizik yapıp koyacaklar..insallah hayırlısı olur

Canım ne zamandan beri var benim de iki kese gözüktü korkuyorum bu sütlü kahve akıntı sadece bugün başladı az geliyor birde miğde bulantim 3 gündür yoğundu bir anda bugün kesildi tedirgin oldum neler yaptın anlatirmisin lütfen
Korkma canım Allah'ın izin ile hiç bişey olmaz ben nerdeyse 3 aya kadar yaşadım kahverengi akıntı ve bazen kanamam oluyordu .ve çok şükür şuan iyiyiz

Korkma canım Allah'ın izin ile hiç bişey olmaz ben nerdeyse 3 aya kadar yaşadım kahverengi akıntı ve bazen kanamam oluyordu .ve çok şükür şuan iyiyiz
Canım sevindim iyi olmana inşallah sağ sağlim kucağına almayı nasip etsin rabbim aslında aynı gün miğde bulantim da kesilince tedirgin oldum o yüzden sormak istedim yaşayan var mı diye

Merhaba arkadaşlar

Dün benim de kontrolüm vardı. Maşallah merkez dün aşırı kalabalıktı ilk defa bu kadar kalabalık gördüm. Kış dönemi herkes tedaviye başladı galiba.

Muayene oldum 3 gün daha ıgneler devam edecek. Sağda 2 yumurta gördü, sola hiç bakmadı bile. Ilk muayene de diğer doktor sağda gördüğü için mi bilmiyorum. Hemşireye endometrium ince yazdırdı. Yumurtalara 12.5 yazdırdı. 2 yumurta az değil mi? 2 yumurtayı da yumurta toplama yapıcaklar mi? Herkes burda 6 7 yumurtadan bahsedip birkaç tane dolleniyor sonra 5.güne giden olmuyor deniyor. Benim 2 yumurtayla şansım pek yok gibi. Kafam karmakarışık.
Yok canim sakin boyle dusunme benim de 2 yumurtam alindi cok kuruntu yapmistim ikisi de dollenmezse ne olucak diye ama nasip isleri bunlar benim ikisi de dollendi cok sukur ve gelisimlerini tamamladilar cok sukur bugun de transferim oldu sakin canini boyle seyler icin sıkma yoksa o yumurtalarin da bundan etkilenir

Iyi aksamlar kizlar ben size isim olarak dua etmek istiyorum burdaki isimleriniz aklimda kalmiyor cok isteyen adini yazarsa sevinirim. :KK51:
canim benim adim tuğba. sende bana adini yaz. bende istedim aslinda isteyenler yazabilir diye ama bir kac kisi yazdi sadece. doguma giderken ve hergece isimlerle etmek isterim

Yok canim sakin boyle dusunme benim de 2 yumurtam alindi cok kuruntu yapmistim ikisi de dollenmezse ne olucak diye ama nasip isleri bunlar benim ikisi de dollendi cok sukur ve gelisimlerini tamamladilar cok sukur bugun de transferim oldu sakin canini boyle seyler icin sıkma yoksa o yumurtalarin da bundan etkilenir

Sağol canım desteğin için. Allah verirse her türlü olacak zaten. Ama insan ister istemez etkileniyor.
Süreci de ilk yaşadığım için belirsizlik kafamı karıştırıyor. Yumurtalarım etkilenir mi? Bunu hic bilmiyordum. O zaman hemen kendimi pozitif edip yumurtalarımi eglendireyim. :) üzdüm bugün onları. Iyi ki varsiniz, burasi iyi ki var.

Canım ne zamandan beri var benim de iki kese gözüktü korkuyorum bu sütlü kahve akıntı sadece bugün başladı az geliyor birde miğde bulantim 3 gündür yoğundu bir anda bugün kesildi tedirgin oldum neler yaptın anlatirmisin lütfen
Kahverengi akıntı artarsa iğneye başlayın dediler.
Arttı ve başladım. Sonra bi gece kanama oldu,
2. iğneyi yaptık ve kesildi. Hep yat dediler, yattım ve akıntı olmadı. Yarın kontrole gidicem, umarım her şey yolundadır. Çoğu insana oluyomuş...

canim benim adim tuğba. sende bana adini yaz. bende istedim aslinda isteyenler yazabilir diye ama bir kac kisi yazdi sadece. doguma giderken ve hergece isimlerle etmek isterim
Bende isminle edicem canim isimleri yazicam smdi her namazdan sonra dua edicem. Rabbim belki birbirimizin duasini kabul eder. Benim adimda hülya canim.

X