2018'de Tüp Bebek Yaptıranlar, Yaptıracaklar buraya

Kızlar belirti aramayayım diyorum da son bi kaç gündür resmen altıma edercesine sulu akıntım oluyor. Bu gün de midem ekşiyor hayır olsun inşallah diyorum ilaçlara bağlıyorum ama içim de bir umutlanmıyor değil :KK43:
Belirti diye bir şey yok diye düşünüyorum bu dönem için. Adet sancıları vs gibi ağrılar gelebiliyor bu gebelerde de olmayanlarda da olan bir durum olduğu için belirti sayılmaz. Çok erken bir durum vücut bu kadar hızlı tepki vermiyor diye düşünüyorum. Kendini başka şeylere ver böyle düşündükçe sonuç günü bir türlü gelmiyor. İnşallah pozitif sonucu hayırla sağlıkla alacaksın.

Kızlar belirti aramayayım diyorum da son bi kaç gündür resmen altıma edercesine sulu akıntım oluyor. Bu gün de midem ekşiyor hayır olsun inşallah diyorum ilaçlara bağlıyorum ama içim de bir umutlanmıyor değil :KK43:
Hormonların etkisiyle akıntı çok oluyor, progesteron fitil kullanıyorsan o da akıntı yapıyor.

Belirti diye bir şey yok diye düşünüyorum bu dönem için. Adet sancıları vs gibi ağrılar gelebiliyor bu gebelerde de olmayanlarda da olan bir durum olduğu için belirti sayılmaz. Çok erken bir durum vücut bu kadar hızlı tepki vermiyor diye düşünüyorum. Kendini başka şeylere ver böyle düşündükçe sonuç günü bir türlü gelmiyor. İnşallah pozitif sonucu hayırla sağlıkla alacaksın.
Ne kadar da doğru söyledin.. Yarın akşam çıkacak zaten ak koyun kara koyun :)

Senin yazdıklarından anladık zaten canım, tabi ki kendi yazar diye beklemen çok normal, bir ara cevap vermedi bende ümitsizliğe kapıldım gibi bir şey yazdın ya bir şey oldu herhalde sanırım diye düşündüm açıkçası inşallah iyidir, Rabbim onun o güzel yüreğine göre versin inşallah.
Sen nasılsın aydan biri ye gidecektin sanırım Sertaç hoca yeterli gelmedi mi, bol bol dinleniyorsun inşallah, genel olarak bende denk geldikçe okudum normal doğum yapamama dışında çok bir sıkıntı yaratan olmamış. Hatta yakın zamanda bir arkadaşımız bebeğini kaybetti onda da varmış dört aylıktı sezeryan ile alındı bebeği ama ölüm sebebi ile alakası yoktu. Sen canını sıkma gönlünü ferah tut

Kahverengi leke dr lari korkutmuyor, dene sakin ol ama progesteron kullanıyorsundur muhtemel ama yine de dr belki artırmak ister bir Danış. İstirahat et.

İnşallah bu sefer sağlıkla hayırla gelir bebeğin canım, Rabbim gönlüne göre versin.
Aydan hocaya da bu hafta içi gidecem randevu alıcam hemen. Sertaç hoca çok iyi bir dr ancak bir dr dan daha fikir almak iyi olur diye düşündüm. Sürekli yatıyorum diyebilirim kokrudan. Ancak buymuş çaresi. Hiç yorulmak yok. Kanama olursa iş zor çok yoğun geliyormuş çünkü. Allah yardım etsin. Netten bende bakıyorum çok zorlu bir süreç genelde hep yatarak atlatmışlar erken doğum riskini göz almamak için. Sezeryan bile çok zor ve riskliymiş. Sanırım benim maceralar hiç bitmeyecek:) Allah sabır güç verdin.İnş daha kötü acılar yaşamam hiçbirimiz yaşamayız beterinden esirgesin.
Dilek bir ara hiç yazmadı bende üzülmüştüm olumsuz mu diye ama şükür pozitif dedi ama sanırım net i yok giremiyor. Yani ben öyle tahmin ediyorum. O da zaten sevinçle verirdi bu haberi. Dua edelim bol bol birbirimize canım inş hepimiz sağlıkla anneliği yaşarız.❤️

Kızlar benim de bugun transferim gerceklesti iki tane embriyo kondu doktor ikisine de cok iyi dedi sizlerden birinin hamile oldugunu ogrenince kendimmis gibi seviniyorum bu zorluklar da gelip gecicek birgun umarım hepimiz icin hayirlisi ne ise o olur ❤
Sımsıkı tutunsunlar sana saglikla canim hayirli haberlerinide duyariz insallah.

Aydan hocaya da bu hafta içi gidecem randevu alıcam hemen. Sertaç hoca çok iyi bir dr ancak bir dr dan daha fikir almak iyi olur diye düşündüm. Sürekli yatıyorum diyebilirim kokrudan. Ancak buymuş çaresi. Hiç yorulmak yok. Kanama olursa iş zor çok yoğun geliyormuş çünkü. Allah yardım etsin. Netten bende bakıyorum çok zorlu bir süreç genelde hep yatarak atlatmışlar erken doğum riskini göz almamak için. Sezeryan bile çok zor ve riskliymiş. Sanırım benim maceralar hiç bitmeyecek:) Allah sabır güç verdin.İnş daha kötü acılar yaşamam hiçbirimiz yaşamayız beterinden esirgesin.
Dilek bir ara hiç yazmadı bende üzülmüştüm olumsuz mu diye ama şükür pozitif dedi ama sanırım net i yok giremiyor. Yani ben öyle tahmin ediyorum. O da zaten sevinçle verirdi bu haberi. Dua edelim bol bol birbirimize canım inş hepimiz sağlıkla anneliği yaşarız.❤️
Amin canım inşallah, bol bol dua ediyoruz tabi hepimiz için. Ne bileyim kendimiz için endişeli geçiriyoruz ya arkadaşlarımız içinde endişelerimiz oluyor işte ne yaparsın.

Bol bol dinlen canım evet maalesef yapacak başka hiç bir şey yok. İnşallah aydan hoca güzel şeyler söyler biraz daha rahatlarsın. Meşakkatli anneler olacağız hepimiz. Rabbim sağlık versin hepimize.

Herkese merhaba. Öncelikle hamile olan arkadaşları canı gönülden tebrik ediyorum ve darısı başımıza diyorum :) Biz de yarın sabah kısmetse ön görüşme için Eurofertil'e gideceğiz. Öğleden sonra da Acıbadem Maslak'ta muayene için randevum var. Adetim henüz bitti. Bu ilk denememiz olacak, bayağı acemiyiz aslında. Çok heyecanlıyım. Bakalım neler olacak.

Herkese merhaba. Öncelikle hamile olan arkadaşları canı gönülden tebrik ediyorum ve darısı başımıza diyorum :) Biz de yarın sabah kısmetse ön görüşme için Eurofertil'e gideceğiz. Öğleden sonra da Acıbadem Maslak'ta muayene için randevum var. Adetim henüz bitti. Bu ilk denememiz olacak, bayağı acemiyiz aslında. Çok heyecanlıyım. Bakalım neler olacak.
Herşey güzel ve yolunda gider inşallah canım. Güzeş haberler verirsin inşallah. Olumlu ol ümitli ol..

Arkadaşlar eylul ayında tüp bebek yaptırdım
12gun138
14gun295
16gun430
18.gun607
Degerlerim bunlar bı anormallik var sanırım yada düzelir mi acaba doktor bekleyip göreceğiz dedi şimdiden teşekkürler

Hepinizin gunu guzel baslasin guzel devam etsin kizlar. Ben 2.deneme icin 3 ay sonra start verdim. Ignelerimin 4.gunu bugun. Bu topige ilk katildigimda herkes ignelerinden tedavi surecinden bahsediyodu. Artik ismine aşina oldugum herkes hamile. Lutfen iyi dileklerinizi dualarinizi esirgemeyin araniza katilayim. (Arzu)
Allah'ım isteyen herkese nasip etsin , bu topikteki herkesin kucağı dolsun , gebeler kolay doğumlar geçirsin , tedavi olanlar pozitifi görsün inşallah :dua::KK200:

Burada bir kere kanama yaşayan arkadaşa anlatmıştım canım hatırlıyor musun bilmiyorum. Annem kardeşime hamileyken 2,5 aylikmis çok yoğun kanama olmuş bacaklarimdan su gibi aktı gitti diyor. Doktora gitmiş plasenta aşağıda resmen dusmus ama kalbi atıyor Allah'ın işi bu dünyada rızkı varsa yaşar git eve yat demiş. Annem hiç yatamamış eskiden iş güç bitmezdi ki.. tam 9 aylıkken kardeşim normal doğumla 4 kilonun üzerinde doğdu :) gerçekten bu dünyada rızkı olan geliyor tamamen Allah'a emanet.

Başta acemi başlıyorsun :) sonra bir kadın doğum doktoru yanında çalışacak kadar bilgi sahibi oluyorsun. Hayat insana neler öğretiyor.. Allah hayırlı etsin inşallah gebelik haberini de okuruz :)

X