2018'de Tüp Bebek Yaptıranlar, Yaptıracaklar buraya

FatMahmut merhaba nasılsın tedavinde bir gelişme varmı bekliyor musun ?

Cnm ben aralıkta basliycm inşallah sen ne zman basliycaktn ? Benm eşim pazartesi günü hormon ve sperm testi yapacak kaan hoca istedi bakalım. Sonuçlar ne cikacak kürler ve ilaçlar ise yaramis mi benim bide aklıma birsey takıldı bu devlet hastanelerinde sperm.testi verilince morfolijiyede bakiliyormu aceba ya onu ogrenebilecekmiyz

Bana dediler yukarda eczanemiz var die ta en basinda tedavijin bizde hep ordan aldik ugrssmadik

Sizdme
Sizdemi bahceciye gidiyorsnz ilk denememi,?

Ben pzt histereskopi olucam sonra immünoloji kontrolleri var..kasımda genetik analizler çıkacak sanırım benimde aralıkta olur..
Sperm tahlillerini biz hep özelde vermiştik morfoloji cıkıyordu devlette nasıl bilemiyorum..

Ayy demek beraber süreci geçirecek hayrlisi olsun hakkımızda kuzum. Anladm.peki bende eşime derim özelde yaptrsn oda morfoloji ogrenmemz lazm

Ayy demek beraber süreci geçirecek hayrlisi olsun hakkımızda kuzum. Anladm.peki bende eşime derim özelde yaptrsn oda morfoloji ogrenmemz lazm
Evet hayrlisi olsun hepimiz icin zamanlar gecmiyor valla..Devlet hast laboratuvarlarini ara öğren bence ücretsiz yapılıyorsa orda verirsiniz sonucu geç verebilirler belki ama onu da sorar ayarlarsın

Evet hayrlisi olsun hepimiz icin zamanlar gecmiyor valla..Devlet hast laboratuvarlarini ara öğren bence ücretsiz yapılıyorsa orda verirsiniz sonucu geç verebilirler belki ama onu da sorar ayarlarsın
Vallahi sorma bu aralar temizliğe sardim kendimi.zaman geçsn diye hayrlisi olsun hakkımızda habeerleselim sürekli canm

Baskent hast Hulusi Zeyneloglu

Yaa ciddi misin bende ankara baskent hastanesi göğsen onalanda düşünüyorum hulusi hocanın da çok methini duydum hangi ilden ankaraya gideceksn ve aralıkta hangi gün adetle basliycaksn belki karsilasiriz bu arafa. Kaç yaşındasn Ayy çok soru sordum ama sevindim aynı yerde aynı zman da tedavi olacagmza

Ben 34 yaşındayım ankaradayım banada genart ta 2 negatif tedavi sonrası hulusi hocayı burada önerdiler Allah razı olsun, bu 3.tedavimiz olacak çok güveniyorum mutluyum inşallah bi terslik olmaz neden olmadığını araştırıyorlar su an.
Ben kasım sonu adetimle başlar diye düşünüyorum 25 i gibi..

Benimde yaşım 22 sorun yok yani sizde öyle mi. Bende aralık 20 gibi basliycam herhalde canm hakkımızda hayrlisi

Benimde yaşım 22 sorun yok yani sizde öyle mi. Bende aralık 20 gibi basliycam herhalde canm hakkımızda hayrlisi
Yaşın daha çok genç mutlaka olur çok dert etme yaş faktörü çok önemli kadınlarda biliyorsundur..eşim 37 hic bir prob i çıkmadı bendede küçük bir çikolata kisti var ama net bi engel değilmiş o yüzden başka bir sebep varmı diye araştırılıyorum..
Kasım olmazsa benimde aralık son haftaya kalır bakalım hayırlısı olsun ne günler geceler geçti bu da geçecek inşallah..

İnşallah vallahi çok arastrdim doktorumu hulusi hoca ve göğsen hocam arasndaydm olsun ikiside alanında çok çok başarılar bende geçen mart ayında tup bebek için gitmiştm göğsen hocama doktorum 2cmlik polip olduğunu söyledi ofis işlemiyle onu aldı esimin sperm testinde de sayı 2.5 ml çıktı hız ve morfoloji 0 çıkınca göğsen hocam bizi Kaan aydosa yonlendirdi biraz takviye alın ve öyle gelin daha iyi olur hem ofis işlemi geçirdiğin için rahimde dinlenir ddi kaan beye gittik 2 ay ilaç verdi kullanıp doğal yolla hamile kalırsın dedi tabi benim Tüplerim de tıkalı olduğu için normal gebelik beklenemez dedi 2 ay ilaç tedavisi görün sonra tup bebek yapın dedi ramazan den geldiği için erteledik eşim ağustostn veri ilaç kullanıyor 1 aydır maranki macun incir ve havuç suyu kullanıyor yeni yeni ısırgan otu cayina da başladık bende rahim ve yumurtaliklarim için Arisutu-bal-polen ve yaş fıstık karstrdim kullaniyirum havuç suyu içiyorum Oyle yani bakalm sonuçlar ne olcaak pazartesi yada salı belli olur biraz değil baya uzun oldu hakkınızı Helal edin

Ne demek canım burda herkes herkese ışık oluyor..Arısütünü eşine de kullandır ve kestane balı yesin..
Bizde içiyoruz eşimle arı sütü birde omega 3 kullanın onunda çok etkisi var..ve kefir..

Ne demek canım burda herkes herkese ışık oluyor..Arısütünü eşine de kullandır ve kestane balı yesin..
Bizde içiyoruz eşimle arı sütü birde omega 3 kullanın onunda çok etkisi var..ve kefir..
Macunfa bunlar mevcut canim
3 kg organik bal,
* 100 gr keçiboynuzu (harnup) pekmezi,
* 100 gr zencefil,
* 100 gr zerdeçal,
** 100 gr çakşır kökü,
* 100 gr çam fıstığı,
* 100 gr çoban çökerten,
* 100 gr üzüm çekirdeği,
* 100 gr polen,
* 100 gr ceviz,
* 100 gr fıstık ve arı. Sütü

Bagisiklik icinmis bazen rahim icinde bagisiklik dusuk yada cok yuksek olursa bebek tutunmuyorms ondan yani zarari yokmus faydasi da varmis oyle okudum
canım merhaba ben kullanıyorum o serumu ama başka bir türevini clinoleic diye kullanmaya başlafıhımda da yazmıstım zor bulunuyot piyasada evet sadece bulundugunuz şehirde değil baska yerleri de arayın kuryeler getırıyor bazen. biz istanbulda can eczanesinde bulmustuk maslakta. önceden siparıs verirsen daha rahat bulunur istediğin güne.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…