2018'de Tüp Bebek Yaptıranlar, Yaptıracaklar buraya

Nasıl sevindim çok şükür canım maşallah herşey güzel olacak Allahın izniyle

Çok sevindim canım senin adına darısı başıma maşallah size kuzu büyüyor yavaş yavaş bundan sonrasını hep böyle sorunsuz atlatırsın inş

Çatlamaz cnm merak etme. Zaten bu gittiğinde yumurtalar büyümüş se çatlamamasi için de igne verir. Onlar takip ediyor kafan rahat olsun. İnş güzel haberlerini alalım.

Bende de oluyordu canım hatta 5-6 aylık hamile gibi karnım şişmişti kıyafetler olmuyordu ilaç kullanırken. Erken çatlamaz merak etme onun içinde ayrıca iğne verirler zaten bir sonraki muayene de .

Teşekkür ederim her ikinize de. Iyi ki burası var. Çok rahatlatıyor, yalnız olmadığını bilmek çok güzel bir duygu. Diğer türlü insanin içi içini yer.

Doğum yapan arkadaş hayırlı olsun, Allah analı babalı sağlıklı hayırlı uzun ömürler nasip etsin yavrularına.

Başka bir arkadaş daha vardı ikizleri olan ondan haber var mi?

Canim bunu dr mu önerdi sana ? Birde histereskopi oldum demistin tedavin ne zaman baslayacak ?
Adet olmayi bekliyorum o zaman baslicam. Yok ayni doktora gttim bir arkadasm varda banafa serum uygulicam deei onada demisdi smdi o bnden oncw basladi bu demisler ama piyasada yok yani banada aynisini verir serum dediyse. Bnde sorim bi dedim arastirin demis doktor

Cem bey mi dedi. Serum tedavisi bir başlıkta okudum ben ama nerdeydi. Vücut bebeği yabancı bir madde gibi algılayıp atmasın diye uygulandı yazmıştı sanırım. O arkadaşta mi Cem beye gidiyor peki canım.

Kislar yokmu serum kullanan ya aranizda.
Canım ben kullandım intralipid bizim 4.deneme olduğu için Dr önerdi serumu ismini vermedi merkezden aldık takıldığı gün öğrendim intralipid olduğunu beyaz süt gibi bana yumurta toplama günü transfer günü transferin 6.günü uygulandı sonuç pozitif olursa 1 hafta arayla 2 kere daha uygulanacak dedi çok şükür bin şükür 4.denemede ilk defa pozitif oldu 5 defa kullandım merkeze 1200 TL ödedik Rabbim seninde güzel haberlerini almayı nasip etsin Rabbim kimsenin emeğini boş bırakmasın

Cem bey mi dedi. Serum tedavisi bir başlıkta okudum ben ama nerdeydi. Vücut bebeği yabancı bir madde gibi algılayıp atmasın diye uygulandı yazmıştı sanırım. O arkadaşta mi Cem beye gidiyor peki canım.
Evet cnm oda cem beye gidiyor 2 tedavisi onunda o adet oldu basladi serum da vercm demisdi banada dedi serumde uygulicam die ama kiz diuor yokmus piyasada

Ne içinmiş peki bu serum. Bayağı önceden başlamışlar sonuçta. Ne gerekiyorsa yapmışlar helal olsun. Allah sağlıcakla kucağına almayı nasip etsin bebeğini.

Ay insallah canim ya banada uygulanicak Allah izin verirse bagisiklik icin Allahim insallah bu sefer yuzumuzu guldurur hayirlisiyla

Ne içinmiş peki bu serum. Bayağı önceden başlamışlar sonuçta. Ne gerekiyorsa yapmışlar helal olsun. Allah sağlıcakla kucağına almayı nasip etsin bebeğini.
Bagisiklik icinmis bazen rahim icinde bagisiklik dusuk yada cok yuksek olursa bebek tutunmuyorms ondan yani zarari yokmus faydasi da varmis oyle okudum

Evet cnm oda cem beye gidiyor 2 tedavisi onunda o adet oldu basladi serum da vercm demisdi banada dedi serumde uygulicam die ama kiz diuor yokmus piyasada

Sen ilaçları ordan almıyor musun. Merkeze sorsun, ben hiç uğraşmıyorum ordan alıyorum. Vitamin kullanıyor musun canım hala.

Sen ilaçları ordan almıyor musun. Merkeze sorsun, ben hiç uğraşmıyorum ordan alıyorum. Vitamin kullanıyor musun canım hala.
Bende hep ordan aliyorum ama ne bilim onuda sormadim hemsire zor bulunuyor arastr demis simdiden olsa burda var demesmiydi. Evet kullaniyorum pirevit

Bende hep ordan aliyorum ama ne bilim onuda sormadim hemsire zor bulunuyor arastr demis simdiden olsa burda var demesmiydi. Evet kullaniyorum pirevit

Hemşire yukarda var demiyor ki hiç, ben ikinci gittiğimde öğrendim ilaç satıldığını. Vitaminleri eczaneden almaya çalıştım yoktu bazıları. Sonra burda da ilaçlar satılıyor mu diye sorunca öğrendim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…