2018'de Tüp Bebek Yaptıranlar, Yaptıracaklar buraya

Ne içinmiş peki bu serum. Bayağı önceden başlamışlar sonuçta. Ne gerekiyorsa yapmışlar helal olsun. Allah sağlıcakla kucağına almayı nasip etsin bebeğini.
Tutunmayı kolaylaştırıcı canım bide vücut embriyoyu virüs zannedebilirmiş çünkü sonuçta ikinizin parçası vücudun bağışıklığını düşürüp embriyoyu atmasını engelliyirmuş öyle açıkladı Dr tamamen size kalmış zorunlu değil ama ben öneriyorum dedi bizde o kadar masraf oldu sonra keşke dememek için deneyelim dedik çok şükür sonucumuz pozitif aslında ben istememiştim serumu eşim karşı çıktı ne derlerse yapacaz mecbur dedi Rabbim sana da nasip etsin inşallah Rabbim isteyen herkesin kucağını doldursun inşallah canım benim

Kislar yokmu serum kullanan ya aranizda.
Ben kulandim son üc tedavimde. Bana iyi gelmedi, cok kötü oluyordum cok yogun bi tedavi. Korkutmak istemem ama 8-12 hafta arasinda kalpleri durdu malesef.(serumla ilgisinin oldunu düsünüyom ben, kanitlanmis degil) Simdi 19 haftalik hamileyim dogal siklusla. Bu tedavimde serum istemedim. Serumla bebislerini kucagina alanda var bunuda belirtim. Bana iyi gelmemisdi.

Ayy mesajına çok mutlu oldum. Bende bu serumu uygulayacam bu trasferimde. Peki daha önceki denemelerinde hep negatif miydi sonucun canım?
Evet canım negatifti hep zaten 3.denemede transfer olamamıştım 5 donmus embriyo vardı 3gunde çözdürülünce 5.güne gitmesi beklendi sadece 2si çözüldü diğerleri bozulmuştu çözülürken çözülenlwrde 5.güne gidemedi kısmet 4.yeymiş Rabbim sizinde güzel haberlerinizi almayı nasip etsin inşallah cnm

ilki kimyasal oldu canm sonra serumu verdı hoca merak etme içeriğine bak zaten zararlı bı yanı yok serumun ıkıncıde pozıtıfı gorduk cok sukur 8. haftamdayım. receteye hazırlanısını yazıyorlar canım hıc endıselenme

cnm bnde sımdye kadar uc kere aldm hıc bır yan etkısını gormedım serum zaten organ naklı olanlara fılanda verılıyor vucut organa uyum sagladn dıye yanlıs anlama ama arkası olmayan iddialarla bence kımseyı endıseye sokma stres de cok onemlı bızım ıcın kişisel dusuncelerden ise akademık olarak arastırılmıs verıleri dayanak almak daha saglıklı olacaktır. bebeğinde hayırlı olsun saglıkla kucaklarımıza alırız inşallah

rahım agzına yaknsa önemlı degılmıs bebege yakn olunca bnde korktum ama Allaha emanetız yavrularımızla ustumuze düşeni yapmaya çalısıyoruz bende bır haftadır yatıyorum sadece tuvalete fılan kalkıyorum çoğu gebelikte oluyormus Rabbım saglıkla kucagımıza almayı nasıp etsın ınsaallah gıttıgımde haber verırım.

Canım sen ne zaman transfer olmuştun kalp atışlarını duydunmu

10 eylulde canım duydum çok şukur suan 7+1 iz sanırsam haftaya kontrolum var ınsaallah guzel haberlerle döneriz. kanamam olmustu cunku bıraz tedırgınım Allaha emanetız
Bende 5 eylülde olmuştum 2 hafta önce benim de lejelenme olmuştu Dr a gitmiştim kalp atımı başlamış ama dinletmiycem şimdi dedi 15ine randevu verdi yarın gideceğim dinlemek için çok sabırsızlanıyorum duyunca belki içim rahat eder lekeleme herkeste oluyor rabbime emanetler Rabbim hepimize sağlıkla kucağımıza almayı nasip etsin inşallah
Darısı isteyen bekleyen herkesin başına inşallah

Amin canım inşaallahh ben jel yaptım kıpkırmızı kanlı çıktı içerde de kanama alanı var demıstı o gun çokkorktum ama dışarıya kan gelmedı hıc ıgne oldum çok şukur gelmedı bıdaha ama insan bu kadar yakınken en küçük olumsuzluğu tolere etmekte zorlanıyor çok Rabbim hepımıze yardım etsin sıkıntısız sağlıklı evlatlarımızı kucagımıza almayı nasıp etsın kımsenın kucagını ve emeklerını boşa çıkarmasın

Amin canım benim amin Rabbim kısmetimizden eylesin minikleri korkma Allahın izniyle bişey olmayacak

Kaybınız için üzgünüm ama embriyolar sağlıksız olduğundan ilerlememiştir yüzde seksen. O yüzden serumdur diye kendinizi üzmeyin..

Benim de oldu, bir pedi doldurdu kan çok korktum. İğne oldum hemen kesildi. Ben de 2 gündür yatıyorum tuvalet hariç. Çok sıkıcı bu kadar hareketsizlik. Neler yapıyorsunuz yatarken?

Benim de oldu, bir pedi doldurdu kan çok korktum. İğne oldum hemen kesildi. Ben de 2 gündür yatıyorum tuvalet hariç. Çok sıkıcı bu kadar hareketsizlik. Neler yapıyorsunuz yatarken?
Napacaksın canım kuzular iyi olsun da yatalım. Bende 3 haftadır evdeyim bi 3 hafta daha raporum var. Ben hafta içi uzaktan bağlanıp iş yerime iş yerimdeki işlerimi yapıyorum. Hafta sonu da o koltuktan o koltuğa yuvarlanıyorum yanımda kızkardeşimle kayınvalidem de var O yüzden çok sıkılmıyorum.

geçmiş olsun canım napayım tv izliyorum zikir çekiyorum gelen giden oluyor yatıyorum diye oyalanıyorum öyle yapacak bişey yok Allah hastalıktan yatanlara sabır versin biz sonu güzel bişey için yatıyoruz inşaallahh. Sağlıkla alalım kucaklarımıza inşaallah

Evet doğru diyosun şükretmek lazım, sağolun moral oluyor yazdıklarınız..

Ben hep yataktayım, yarın koltuğa geçiş yapıcam umarım :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…