2018'de Tüp Bebek Yaptıranlar, Yaptıracaklar buraya

Canım inan aynı durumdayız endişe konusunda. Ben de yarın ogrenicem. Ama gelişimi maşallah çok iyi. Sonuçta bu kanamayla doğuma giden de çok. Sanırım 6 ve 7. Haftalarda daha riskli. İlk engeli aştık. İnşallah 12. Haftaya tamamen biter. Çoğu zaman öyle oluyormuş. Tek temennim bu. Perinatolog bakacağım canım ben de

Umarım canım atlatırız en kısa zamanda. Sende yarın gidince muhakkak bilgilendir beni. Benim gibi olup olumlu sonuçlananları okuyunca moral oluyor insana.

kinalikadin değerli arkadaşım sana birşey sormak istiyorum. Transfer öncesi bakılması gereken testler var mı? Homon testi vs.. bazen transfer erteleniyor ya ne yüksek olunca erteleniyor. Bugün aklıma o takıldı.

Umarım canım atlatırız en kısa zamanda. Sende yarın gidince muhakkak bilgilendir beni. Benim gibi olup olumlu sonuçlananları okuyunca moral oluyor insana.
Canım senin kanama alanı kaç cm di bilmiyorum ama küçüktü sanki. Benimki çok büyüktü ve 20 gün hep aynı kaldı 1 mm bile azalmadı. 21.gün yariyariya azaldı vücut emmis tolere etmiş dedi dr. Kalan kısım buyuyebilir ama yok olabilir de belli olmaz dedi aynı zamanda. Benim 4 cm di bu arada. Yani bir bakmissin bir günde azalmış gitmiş olabiliyor benim anladığım kadarıyla yeter ki bebek iyi olsun

kizlar siz saglik ocagina gebelik kaydi yaptirdinizmi aşiya felanda cagiriyolarmis bizimki tup bebekya asilari yaptiriyomuyz saglik ocagina

İlk gittiğimde küçüktü sanırım şu kadar Bu kadar hiç demedi doktorum. Ya bebek iyi olduğu için çok önemsemedi ya da beni korkutmak istemedi. Kanamam olmayınca açıkçası bende çok kafama takmadım ama bugün baktım ki büyümüş ve kâğıtta yazıyor ki retroplesantal alanda yaygın hematom izlendi 14*9mm ve 40*11mm en büyükleri yazıyor demek ki baya kanama alanım var.

kizlar siz saglik ocagina gebelik kaydi yaptirdinizmi aşiya felanda cagiriyolarmis bizimki tup bebekya asilari yaptiriyomuyz saglik ocagina
Ben yerimden kalkamadığım için kayınvalidemi yolladim kimliğimle durumumu anlatınca illa gelsin falan dememişler hemşire ben kayıt açar ararım bilgi almak için demiş. Dediği gibi bugün aradı kan grubunu falan sordu kilomu falan aşı zamanı ararım. Doktoruna danışırsın yaptır derse yatırırsın dedi. O zaman gelince sorucam doktoruma ona göre hareket edicem. Yinede sen kayıt yaptır bence gerekiyor sanırım.

ayrintili icin gitmistim evet canim 500 tl verdik . muayene ucreti olarak ayri para alinmadi. sadece ayrintili parasi bu canim
Dr kontrolun nasil geçti
Canım ikinci şeker yüklemesi de değerin kaç çıkmıştı benim pazartesi ikinci yükleme olacak

canim gecmis olsun . ben 50 lik yapildiktan sonraki 2 hafta sonra yaptirdim 100lugu. 100 lukde dusuk cikti hepsi 4 kere kan aldilar. tamtahilli ekmek sadece kahvaltida yedim. oglen aksam hic ekmek makarna cikolata abur cubur vs. hic yemedim. zaten tek yedigim cikolata idi onuda biraktim. princ pilavida yemedim o 2 haftalik surecte.
tabi sonrasinda az az ekmek yiyorum makarna yiyorum abur cubur zaten ilk bastan buyana yemedim. haftada 1 yada 2 cikolata yiyorum. dikkat et sen o surecte dusuk cikar mutlaka. bebisinde masallah. benimkide hep onde 2 haftaya yakin. simdiye kadar 13 kg aldim
randevumuzda cok guzel gecti sanci kasilma cikmadi nst de.oglusda buyuyor gelisiyor cok sukur. dogum seklimizde normal olacak eger sikinti olmazsa son dk. insallah

kinalikadin canim ama Avalon80 muayene icin aydan hocaya gidiyor. takipli hastasi. muayene ucreti hakkinda bilgi verebilir.

Geçmiş msjları okumadım bundan başlıyorum. :)

kinalikadin evet Aydan hocaya gidiyorum 9. Haftadan beri. 400 veriyoruz. Fakat 8 kere gitmişizdir, 5 kere ödedik sanırım. Birkaç kere kontrol zamanı geçmiş olsa bile kendiliğinden para almadı. Ben Dr olarak çok tavsiye ederim, riskli gebelik, genetik uzmanı ve perinatolog. Turkiyedeki en sevecen prof olabilir, çok mütevazi, 24 saat ulaşılabiliyor, teli burcucum diye açıyo, her soruyu güler yüzle uzun uzun cvplıyor, bi de her ultrason en az 20 dk ve ayrıntılı oluyor. Sorular sohpet muhabbet espri derken odasından 40 dk da çıkıyorum. Biraz durumunuz müsade edebiliyorsa ücrete, zaten helal olsun dersiniz. çok reklam gibi oldu ama gerçekten böyle.

Burcu teyzesinden kocaman bi Maşallah oğluşuna canım. Evet koruda yapıcam canım, kısmet olursa ben de normal istiyorum. Gezdiğimde doğum odaları da çok güzel, içerdeki insanların tavrı da güzeldi. Ayrıntı henüz konuşmadım normal doğumda da farklı rahatlatıcı teknikler sunuyolarmış, instagramda görüyorum.

incir09 Evet ben özel eryaman hastanesinde yapacağım doğumu. Sezaryen normal aynı fiyat. Doktorum sema mutgan ben çok memnun kaldım ilk dogumumda. Fiyat 2500 .20 pozluk doğum albümü var içinde. 1 gece yatis. Ilk 10 gun kontroller ücretsiz doğumdan sonra. Ayrıca doğumdan hemen sonra diyetisyen geliyor görüşmeye. Muayene 81.5 tl.

Ne güzel bir paket hazırlamışlar :) gelip orada doğurasi geliyor insanin

tesekkur edriz burcu teyzesi:)))
evet farkli uygulamalari var. epizyotomisiz dogum gerceklestiriyorlar. uygulamalar yaparak
insallah bizedr oyle bir dogum nasip olur

aynen canim ya yaklasiyoruz gitgide))))
unuturmuyum ayni gun yazarim insallah. bebegi buyuturkende burda olacagim gitmem bir yere.benden sonrada sen geliyorsun degil mi
Aynen bırakma bizi:) senle korbaykus arka arkayasınız sonra ben geliyorum. 39+2 olarak planlıyoruz 18 aralık benim doğum inşallah.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…