2018'de Tüp Bebek Yaptıranlar, Yaptıracaklar buraya

amin insalllaaahhhhh :KK200:
aydan hoca da cok tatli memnun kalirsiniz canim.biraz beklersiniz ama yogun . uzun uzun bakiyor oda anlatiyor konusuyor eksiyi artiyi. plasentasi asagida olan arkadasim gebelik basindan beri gittigi hastane ve doktorunu birakti.ne olur ne olmaz diye. bir prof a gidiyor simdi bu konuda uzman
dogumunu koruda yapacak. ora ile anlasmali imis doktor.
Bir de o görsüm durumumu dedim canım. Diğer dr umlar randevum 1 sonra. Belki aydan hanım daha farklı bir yorum yapar diye düşündüm. Plesenta sorunu olanlar maalesef perinatologla riskli gebelik dr larıyla devam etmek zorundalarmış. Benim dr um da perinatolog ama çok rahat söyledi risklerini ne yapacağımı şaşırdım çoğu kişi progestan kullanıyormuş benim dr kullanma dedi bakalım hayırlısı

canim histeroskopi sonrasi adet gecikebilecegi icin doktorum bana adet sokucu vermisti. ama masallah benimki gununde geldi. ilaci kullanamadim bile. doktorumla gulusmustuk yuh yani hic sasirmiyor gununu diye:)))
Bnm asri agrim var ya bugunden beri adet te olmadim sebebi ne bilmyrm doktor olabikir dedi ama agridan bacgim uyusuyor

kızlar idrardanegatif kanda pozitif cıkma ıhtımali varmı mesela 5 gün yada 3 gün idrarda ne zaman cıkar
İhtimal var tabiki, zaten herkesin bthcg değeri farklı oluyor ona göre kana karışma suresi de farklı olacaktır. Ben hiç idrar testi yapmadan direk kan verdim kafamı bulandirmiyim dedim

Öyle tabi canı sağolsun ama tüm paramı dr a verince çocuğumun ihtiyaçlarını neyle alacam onun rızkını dr lara bayılmaktan bunaldım kimse yüzüne bile bakmıyor valla nasılsa müşteri çok.. sizin yazdığınız fiyatlar çok uygun valla çok şaşırdım
Tedavi bitti ama işte drlar hala sömürüyor allah vicdan versin Allah iyilerle karşılaştırsın malesef ankara istanbul gibi yerlerde dr fiyatları çok uçuk ben Hatay dayım buranın özel hastaneleri uygun yani başka şehirlere göre uygun Rabbim sağlıkla kucağımıza almayı nasip etsin inşallah

kizlar doguma devlete nie gitmiyosunuz iyi bir doktor bulup ben simdi devlet hastanesinden iyi bir doktor bulup ona baslicam muayenelere dogumuda devlette yapicam
Benim kapının dibinde kocaman devlet hastanesi var ama her gittiğinde farklı doktora yollabiliyorlar . Ayrıca riskli bir durum olursa hemen başka hastaneye sevk ediyorlar. Tahlilleri dışarı gönderip yaptırıyorlar hep geç çıkıyor. Bir tane daha devlet hastanesi var onun doktorları çok iyi ama kadın doğum bölümü ana baba günü . Bir odada sekiz kişi yatıyor kimisi düşük yapmış , kimisi doğum, kimisi ameliyat olmuş hepsi aynı WC yi kullanıyor . Birine ziyaretçi gelse herkese gelmiş gibi oluyor odalar tıklım tıklım.. refakatçi olarak kalmıştım oradan biliyorum..
En iyisi özele gideyim dedim zaten her zaman doğum yapacak değiliz böyle şeyler hayatta kaç kez oluyor ki.. inşallah pişman olmam bakalim

kizlar doguma devlete nie gitmiyosunuz iyi bir doktor bulup ben simdi devlet hastanesinden iyi bir doktor bulup ona baslicam muayenelere dogumuda devlette yapicam
devlet hastanelerinde insanın yüzüne bile bakmıyorlar canım. Birkaç defa acile gittim lanet okuyarak çıktım. Kardeşimin eşi devlette doğum yapmıştı kızı sancıları geldiğinde bir aldılar içeri 13 saat hiç birimiz göremedik. Bebek doğup odaya çıkardıklarında aldılar yanına ancak. İnsanın psikolojisini bozan şartları var. Ben şuan doktoruma istediğim saatte whatsapptan mesaj atarak bile ulaşabiliyorum. Devlette bu mümkün değil. Doktorun mesaisi bitince haber alamazsın. İnşallah sen ilgili bir doktor ve hastane bulabilirsin canm.

buarada randevumuz cok guzel gecti. oglus buyuyor sanci kasilma cikmadi nst de. ohh daha ne isterim cok şükür
dogum seklimiz normal olacak insallah bir aksilik cikmaz ise. dogum odalari falan cok tatliydi gezdim bugun @Avalon80 canim sende koruda yaoacaksin degilmi dogumu. cok sicak tatli odalar :))))
maşallah canım:) çok az kaldı yaa çok heyecanlı o_Odoğumdan sonra bizi unutma yaz mutlaka:)

Tedavi bitti ama işte drlar hala sömürüyor allah vicdan versin Allah iyilerle karşılaştırsın malesef ankara istanbul gibi yerlerde dr fiyatları çok uçuk ben Hatay dayım buranın özel hastaneleri uygun yani başka şehirlere göre uygun Rabbim sağlıkla kucağımıza almayı nasip etsin inşallah
Valla canım vicdan bir yana dursun herşey ticarete dökülmüş artık Amin inş sağlıcakla kucağımıza almamızı nasip etsin Allah’ım

Kızlar neden bise yazmiyosunuz :KK43: böyle olan yok mu hiç değer yüksek diye tedirginim mol gebelikte yüksek çıkarmış korkuyorum ya

!!kızlar çok acil ben pazartesi ilk beta yatırdım sonuç 233(total ) yazıyordu bugün yaptırdım evdeyim netten baktim sonuç <1000 (total) yaziyo ve ayrı bi sonuç daha var onda da 2492 (dilusyonlu) yazıyor
Yani ne demek bu anlamadım gerçekten dr ulaşamıyorum şuan. Yani dilusyonlu ne demek ve bnm sonuc 2492 mi yani ayrica oyleyse fazla yuksek degil mi bu da bi sorun mu? :KK43:(
Fikri olan yokmu yarim dr ulaşmaya caliscam ama bugün uyuyamam ki

!!kızlar çok acil ben pazartesi ilk beta yatırdım sonuç 233(total ) yazıyordu bugün yaptırdım evdeyim netten baktim sonuç <1000 (total) yaziyo ve ayrı bi sonuç daha var onda da 2492 (dilusyonlu) yazıyor
Yani ne demek bu anlamadım gerçekten dr ulaşamıyorum şuan. Yani dilusyonlu ne demek ve bnm sonuc 2492 mi yani ayrica oyleyse fazla yuksek degil mi bu da bi sorun mu? :KK43:(
dilusyon ne demek bilmiyorum hiç karşılaşmadım. Bugünkü değeriniz 2492'yse çok aşırı da yüksek değil. Arada 4 gün var. Ve 2-3'e katlayarak yükseliyor değer.

Valla kuzum söylediginiz fiyatlar konusunda ağzım açık kaldı Rabbim yar ve yardımcınız olsun o kadar uçuk fiyat şaşırtti beni ben gebelik takibini tüp bebek drumda yapıyorum sigortalının diye muayene 60 TL ödüyorum sigortasız 80 TL sanırım bide doğum da sezaryen için 1500dü geçen aylarda şimdi taş patlasa 2bin ancak olmuştur sanırım sanırım şehir farkı fiyatları bunlar Rabbim hepimizin yardımcısı olsun :dua::dua:sağlıkla gelsinler de canları sağolsun :dua::dua::dua::nazar::KK200:

Siz hangi hastaneye gidiyorsunuz istanbulda merak ettim. Benim tüp bebek doktorunun muayene ücreti 500 tl bir defa verip 6 ay vermiycekmisiz, tabi ilaçlar tedaviler zaten 6 ayı bulur. Şayet gebelikte olursa ücret 500 tl sanirim

dilusyon ne demek bilmiyorum hiç karşılaşmadım. Bugünkü değeriniz 2492'yse çok aşırı da yüksek değil. Arada 4 gün var. Ve 2-3'e katlayarak yükseliyor değer.
Canım dilusyonu öğrendim normalde beta isteince laboratuar 1000 e kadar değer gosterebiliyomus dilusyonlu beta isteyince 1000 üstü değerleri de gösteriyormuş..ama benim transferin 14.günü ve normal adet tarihim

Benim de crinone jel ile başım dertte ya. Üç gündür koyu kahverengi topaklar geliyor. Acaba içerde kanama mi var diye düşünmekten kafayı yicem. Burda başına böyle birşey geleniniz var mı acaba. Otururken bile acı hissetmeye başladım artık jel birikmesi tahriş mi yapiyor yoksa. Korkmali miyim yoksa normal mi bu durum arkadaşlar

Benim de crinone jel ile başım dertte ya. Üç gündür koyu kahverengi topaklar geliyor. Acaba içerde kanama mi var diye düşünmekten kafayı yicem. Burda başına böyle birşey geleniniz var mı acaba. Otururken bile acı hissetmeye başladım artık jel birikmesi tahriş mi yapiyor yoksa. Korkmali miyim yoksa normal mi bu durum arkadaşlar
Ben yaşadım canım en son mideni bulandirmiyim yeşil geliyordu benimki , tahriş oldu , kaşıntı yaptı , sarı akintim oldu. Baya çektim o ilaçtan :KK43: doktoruna danış mutlaka

X