2018'de Tüp Bebek Yaptıranlar, Yaptıracaklar buraya

Kizlat

Kizlar bence hangi tarih verilmisse o zaman yaptorin cunku oncesinde arada bir deger cikarsa kafaniza takarsnz bn bu sferki tedavimde sabredip doktordan ogrencm Allah isin verirde o gunleri gprursem
Haklısın canım hemde çok ama ama... :)herşeyin hayırlısı inşâAllah canım sende hayırlısı ile güzel haberler yazarsın buraya

sizin kaçıncı gün oluyor test gününüz bizden 9. Gün istediler
Benimde 9.günüm 15 ekim Pazartesi test günüm bilmiyorum bende belki bi gün önceden yaptırırım çünkü eşim yanımda olsun istiyorum yalnız olmak o anda çok zor

Benim dondurulmuş 3.gün embriyosu . 3.gün embriyoları genelde 12.gün net bilgi veriyormuş

Kizlat

Kizlar bence hangi tarih verilmisse o zaman yaptorin cunku oncesinde arada bir deger cikarsa kafaniza takarsnz bn bu sferki tedavimde sabredip doktordan ogrencm Allah isin verirde o gunleri gprursem
Canım ben 11.günü akşam yaptırıcam ki 12.gün sabah hastaneye gidebileyim test sonucumla.. Cok izin kullandım çünkü :)

Anladım canım bende mi senin gibi bi gün önceden yaptırsam diye düşünüyorum hâlâ:)
Canım 1 gün öncesi bile olmuyor ki bence ha 11 i aşamı ha 12 sabahı yani bir gecede bchg birden fırlayabilir mi:) varsa vardır seviniriz yoksa hayırlısı buymus der önümüze bakarız.. Kendime şaşırıyorum bu denememde test yapmaya bile korkuyorum açıkcası.. :KK43:

Canım 1 gün öncesi bile olmuyor ki bence ha 11 i aşamı ha 12 sabahı yani bir gecede bchg birden fırlayabilir mi:) varsa vardır seviniriz yoksa hayırlısı buymus der önümüze bakarız.. Kendime şaşırıyorum bu denememde test yapmaya bile korkuyorum açıkcası.. :KK43:
Hayirli haberler veririsnz insallah ikinzde mubarek cuma gecesi dua edicem hepimiz icin..

Doğru söylüyorsun 12 saat öncesinde yaptırmış olcaz dediğin gibi varsa zaten vardır benim 4. Denemem ilk iki tedavide internetten bi sürü test almıştım bu son ikide yapmaya artık cesaretim yoktu tek bi tane kalmış testim duruyo bende yapmicam evde test falan sizin kaçıncı denemeniz daha önce hamile kaldınız mı

Doğru söylüyorsun 12 saat öncesinde yaptırmış olcaz dediğin gibi varsa zaten vardır benim 4. Denemem ilk iki tedavide internetten bi sürü test almıştım bu son ikide yapmaya artık cesaretim yoktu tek bi tane kalmış testim duruyo bende yapmicam evde test falan sizin kaçıncı denemeniz daha önce hamile kaldınız mı
Yok benim ilki ocak ayında taze transferdi 9 ay sonra anca cesaret edebildim 1 tanecik dondurulmuş um vardı onu aldım:) Allah büyük umudumu kesmediğim gibi olacakmış gibi de şartlamıyorum kendimi.. Bi kere negatif aldım ya sanki hep alırmısım gibi bi değişiğim açıkçası..

Yok benim ilki ocak ayında taze transferdi 9 ay sonra anca cesaret edebildim 1 tanecik dondurulmuş um vardı onu aldım:) Allah büyük umudumu kesmediğim gibi olacakmış gibi de şartlamıyorum kendimi.. Bi kere negatif aldım ya sanki hep alırmısım gibi bi değişiğim açıkçası..
Evet canım hepimizde var o duygular inşâAllah bu son olur sağlıkla nasip olur

Biz resmen evlat teslim ediyoruz tüp bebek merkezi ne nasıl açıklama bile yapamazlar :KK43: peşine düş sonuna kadar birileri böyle ugrasmazsa devam ederler aynı şekilde
Tedavimiz raporluda değildi özeldi 10 000 tl den fazla ödeme yaptık fatura da vermiyorlardı makbuz sadece yani vergi de kaçırıyorlar..
Ki şu an giden parası da dert değil resmen duygularımızla oynamışlar ne üzülmüştüm çok ağlamıştım Rabbim bunların hesabını daha çetin soracaktır insallah..O süreçte çok duygusaldık fazla sorgulamamıştık ama gördüm ki herşeyi sormak belge almak lazimmis şimdi bnde sürdürülen nereye kadar giderse..

İnşallah canım.. Sizde sorun neydi
7 yıllık evliyim ilk 4 sene sebepsiz dendi eşim varikoselden ameliyat oldu bekleyin olur sperm değerleri çok kötü değil vitamin vs. Bekledik öyle hiç bi tedavi görmeden daha doğrusu üni hastanesi çapa rapor çıkarmadı neyse konu çok uzun anlatsam roman olur kısaca başka hastanede tüplerimde sıvı olduğu tespit edildi ve ikiside alındı maalesef:KK43: o yüzden tedaviler benim tek şansım maddi manevi çok yorulduk inşâAllah bebeğimi sağlıkla kucağıma alınca hikayemi buraya yazmak nasip olur

Merhabalarr, ben yine dayanamadım ve ilk kontrole bugün gittim, normalde salı günüydü. 2 gündür akıntım çoktu ve açıkçası kötü bir habere kendimi hazırlamıştım. Fakat iyi haberler aldım. İkizlerimiz olacak ve çok şükür ki kalp atışlarını da duyduk. Kendi kalbim duracaktı onları dinlerken... Allahım vermedi vermedi, 8. denemede verdi şükürler olsun umarım sağlıkla devam etsin.. 6+2 yiz... :KK200::KK200::nazar::nazar:

7 yıllık evliyim ilk 4 sene sebepsiz dendi eşim varikoselden ameliyat oldu bekleyin olur sperm değerleri çok kötü değil vitamin vs. Bekledik öyle hiç bi tedavi görmeden daha doğrusu üni hastanesi çapa rapor çıkarmadı neyse konu çok uzun anlatsam roman olur kısaca başka hastanede tüplerimde sıvı olduğu tespit edildi ve ikiside alındı maalesef:KK43: o yüzden tedaviler benim tek şansım maddi manevi çok yorulduk inşâAllah bebeğimi sağlıkla kucağıma alınca hikayemi buraya yazmak nasip olur

Amiin canım. benim tüplere falan bakılmadı rahim filmi çekilmedi yani sıvı birikmesi anlaşılıyor mu acaba hsg olmadan

Merhabalarr, ben yine dayanamadım ve ilk kontrole bugün gittim, normalde salı günüydü. 2 gündür akıntım çoktu ve açıkçası kötü bir habere kendimi hazırlamıştım. Fakat iyi haberler aldım. İkizlerimiz olacak ve çok şükür ki kalp atışlarını da duyduk. Kendi kalbim duracaktı onları dinlerken... Allahım vermedi vermedi, 8. denemede verdi şükürler olsun umarım sağlıkla devam etsin.. 6+2 yiz... :KK200::KK200::nazar::nazar:
Allah sağlıkla kucağına almanı nasip etsin canım

Gözün aydın inşallah sağlıkla devam eder minikler hayırlısı ile doğarlar. Maşallah.

Maşallah size :nazar: Bende kalp atışlarını duyduğumda çok heyecanlanıp ağlamıştım. Rabbim çok büyük :dua: Herşeyin vakti zamanı var pes etmeden sabredip istemek lazım. Hayırlısıyla kucağına da almak nasip olur inş canım

ayy cnm hayırlı olsun tatlım ne güzel pes etmemisin benim ikin ci denemem 7.günümde idrrada negatif görünce yıkıldım olmıycakmıs gibi geliyo insallah kucagına da alırsın bebeişleri kacıncı gün embriyosuydu senin benim 3.gün

Rabbim kucağınıza almayı nasip etsin çok sevindim ya çok duygulandım

X