2018'de Tüp Bebek Yaptıranlar, Yaptıracaklar buraya

Maşallah maşallah kuzularına sağlıkla kucağına al inşallah

Canim nerelerdesn sen naslsin?
Ne olsun cnm hafta sonu eşimle gezdik biraz moral oldu. İyi sayılırim. Yapılan detaylı hiç detaylı gibi olmadı. Başka yerden randevu aldık. Aslında bugündü ama eşimin kardeşi rahatsızlandı. İnş çarşamba günü daha da rahatlarim. Hayırlı haberlerle dönmek nasip olur.

Ay insallah cnm ya iyi olmaniza sevindim bebisinle. Icine neden sinemedi sinmediyse baska yerde yaptrcak olman iyi en azindan aklinda kalmaz

Sen nasılsın ? Transfer sürecine az kaldı sanırım. Rabbim hayirlisiyla sağlıklı sonuna kadar giden gebelik nasip etsin. Yavruna bu sefer kavusursun inş cnm.
Insallah cnm ya bende adet olmayi bekliyorum iste hstereskopiyi oldum adetle baslicaz transfer surecine yine 1 ayi bulur sanirim bnimkisi bu defa cift koyalim dedi doktor zaten 2 tane dondurulmua var benim icin dua et Rabbim bu defa nasip etsn insallah sil basdan yasamak istemiyrm herseyi yoksa artk maddi olarakda zordayiz onunda stresi uzerimde

kizlar jel vajinayi tikarmi ben sabah yenisini sokamadim tikamis galiba bisey olurmu o jel kendiliginden dokulurmu
Tikama yapıyor benim de olmuştu ama daha ileriki haftalarda oldu. Senin daha yeni . Kullandıktan sonra yürüyüşü yapıyorsun dimi? Lavaboya gittiginde ilaç kalıntısı geliyor mu?

İnan takılmayayım okumayayım araştırmayayım dedikçe kendimi sorular sorarken buluyorum :) daha ikinci günüm.... ALLAH ne yazdıysa o tabi hiöbir şeye takılmamak lazım

Tikama yapıyor benim de olmuştu ama daha ileriki haftalarda oldu. Senin daha yeni . Kullandıktan sonra yürüyüşü yapıyorsun dimi? Lavaboya gittiginde ilaç kalıntısı geliyor mu?
cnm evde ignemde var sanki igne daha rahat gibi jeli kullandiktan sonra bu kaniya vardim yarin yeniden igneye baslasam olur deme jeli yapmasam

cnm evde ignemde var sanki igne daha rahat gibi jeli kullandiktan sonra bu kaniya vardim yarin yeniden igneye baslasam olur deme jeli yapmasam
İki günde birikme yapmaz yeni kullandığın için zorlandin muhtemelen. İlacın başını koparttıgin zaman biraz dışarı çıkıyor onu temiz bir peceteyle etrafına sürersen daha rahat girer . Doktor jel dediyse onun dediğini dinlemen daha iyi canim

İnan takılmayayım okumayayım araştırmayayım dedikçe kendimi sorular sorarken buluyorum :) daha ikinci günüm.... ALLAH ne yazdıysa o tabi hiöbir şeye takılmamak lazım
Seni aslında çok iyi anlıyorum canım
Ne kadar laboratuvar ortamları iyi olsada hiç bir ortam anne rahmi gibi olmuyor yeter ki Rabbim ol desin
2.gün embiriyosuyla bile hamile kalan birçok arkadaşımız var ben inanıyorum Rabbim katından sana müjdesini nasip edicek.
Aynı dönem transferimiz olan bir arkadaş daha vardı topikte 5.gün 2 adet embiriyosu onunda negatifle sonuçlanıp 3.gün 2 adetle ikizlerine hamile şuanda :)

Gönlümü ferahlattın canım ya Allah razı olsun..

cnm normalde igne kullaniyodum iki gun once ben aradim jel yazdirdim daha kolay dediler bana dun rahat yaptim cnm sabah sokamadim zorlandim

Tuana jeli yaparken sırt üstü uzan bacaklarını hafif kır, aç ve öyle yap jeli. Telaşlı bi şekilde değil rahat ve gevşemiş olmalısın. Biliyorum hiç zevkli bi işlem değil ama yapacak bişi yok...

kizlar jel vajinayi tikarmi ben sabah yenisini sokamadim tikamis galiba bisey olurmu o jel kendiliginden dokulurmu

Jel vajinada birikebiliyor, çok kaşıntı yapıyor o zaman. Jeli bırakınca 2 hafta içinde dökülüyor, daha kullanman gerekiyorsa doktoruna başvurmanı tavsiye ederim, temizleyebiliyorlar. Geçmiş olsun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…