2018'de Tüp Bebek Yaptıranlar, Yaptıracaklar buraya

Çok sağol canım valla seninde kafanı şişirdim sordumda sordum hakkını helal et

Helal olsun tabi olur mu, hepimiz aynı derdi paylaşıyoruz, kimimiz biraz önde kimimiz biraz geride. Hem de bir tek bizler tam olarak anlayabiliyoruz birbirimizi. Elimden geldiğince cevaplamaya çalışırım her zaman...

Aynısı bende de oldu banyodan cıkıp yere uzanıyordum sonra biraz iyi olunca koltuga gecıyordum biraz daha yatıyordum sonra yatak odasına gecıyordum hemen gitmeye kalksam düşerdim 8 haftadan sonra geçti
evet canim tansiyon dusuklugu cok oluyor 3 ay ara ara oldu gecti ama simdi. insallah sagsaglim kucaklarimiza alalim :))))

))) evet anneligin mantigi yok maalesef annemde oyle diyor. gozlerinden bile kiskanirsin diyor)
b3nde cok onemsiyorum ayni seyleri yasayan insanlarin tecrubelerini. paylasmak guzel oluyor. bende elimden geldigince mantik cercevesinde kimseyi galyana getirmeden anlatmaya calisiyorum:))))

İyi akşamlar hanımlar. Dondurulmuş embriyo transferi nasıl oluyor. Ortalama kaç gün sürüyor. İlaç vs. Kullanılıyor mu. Allah nasip ederse 10 güne kadar 2. Tedaviye başlayacağım. Şimdiden teşekkür ederim.

Evet ila kullanicaksn adetinim 2 gunu yada ucuncu gunu baslicaksin rahim kalinligina gore tarnsfer tarihin belli olur

Kizlar bugun daha cok net cikti dun yaptigim laboquick di bugünkü ovula diye bo test Allah'ım inş kan testiyle de netlesir çok mutluyum:)) pozitif bekleyen herkese nasip olsun ins
Inşallah kanada pozitif çıkar sağ salim kavuşursun bebeğine çok daha mutlu olursun... . Bende senin gibi idrara baktım hatta bakıyorum günlerdir benimde pozitif bakalım çarşambaya kan testim umarım pozitif görürüm..

Ya maşallah subhanallahh çok güzel bilmiyorum bizde bi gün sizin gibi pozitif gorebilecekmiyiz sizin gibi testlere defalarca bakacakmiyiz bilmiyorum ama içimde coookk büyük bi umut var Allahım. Kimsenin emeğini boşa cikarmasn

Kızlar ilk ultrason randevunuzu transferden kac gun sonraya verdiler? Benim bugun 16. Gunum. Kan vermistim sabah sukur degerim ikiye katlamis yine. Ama randevuyu 2 hafta sonraya verdiler. Kalp atisini mi bekliyorlar acaba
Katlanma sağlıklıysa bu şekilde veriyorlar, kalp atışını da duymak için dediğin gibi. Bana da 18 gün sonraya verdiler.

Helal olsun tabi olur mu, hepimiz aynı derdi paylaşıyoruz, kimimiz biraz önde kimimiz biraz geride. Hem de bir tek bizler tam olarak anlayabiliyoruz birbirimizi. Elimden geldiğince cevaplamaya çalışırım her zaman...
Allah razı olsun canım gerçekten bizi bizden başka kimse anlamıyo,iyiki hepiniz varsınız güzel yürekli arkadaşlarım

kizlar jel vajinayi tikarmi ben sabah yenisini sokamadim tikamis galiba bisey olurmu o jel kendiliginden dokulurmu

kizlar jel vajinayi tikarmi ben sabah yenisini sokamadim tikamis galiba bisey olurmu o jel kendiliginden dokulurmu
Ben böyle bir sorunla karşılaşmadım canım tıkadığını duymadım da. Belli bi günden sonra toplu olarak geliyor, normalde de her silindiğinde az az gelebilir. Benim o toplu gelme hafta bir falan oluyodu.

Kızlar günaydın bir şey soracağım pozitifi gören arkadaşlara hücre sayısı 12 olan var mıydı 3.gün??

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…