2018'de Tüp Bebek Yaptıranlar, Yaptıracaklar buraya

Kuzum bi tane riskli gebelik var 1 kere gittim zaten bu gidişimde bakiyim bi aynı doktormu
Sen durdo bakalım beğenecek misin hastaneyi. Ben Hacettepe de yattım temizliği falan çok iyiydi hemşireler de fena değildi yani biraz düzgün temiz olsun istiyorum. İnşallah memnun kalırsın yakında tadacaksin.
becidina becidina Canim sen hangi hastanenin riskli gebelik bolumune gidiyorsun ? Ben birde Ankara Univ. Cebeci Kadin Dogumdan randevu aldim yarin sabahta oraya gidecegim. Hic olmazsa dosyami actirayim belki ileride lazim olur dedim
Hacettepe canım, Ankara üniversitesi için önyargılarım var, annem rahmetli kanserdi, tedavileri için o hastaneyi seçmiştik, dini imanı para desem yeridir o hastanenin. Sevmedim ve bana iyi şeyler hatırlatmıyor. Kadın doğum bölümü belki iyidir ama hiç gitmedim sen gidersen yaz bize.
Aa gerçekten yazık. Böyle cahil düşüncesiz kafalara sinir oluyorum. Amaan ne olacak havalarında gezmiyorlar mı of. Uzak dursan bir çeşit kurtulamıyorsun yine. Şimdi uğraş dur artık
Özellikle toplu taşıma kalabalık çok sorunlu, dikkat edeceğiz hepimiz. Kış geliyor severim aslında :)

becidina becidina Canim basin sagolsun :KK43: Allahim sana ve bebegine uzun omur versin insallah. Devlet hastanesi degil mi orasi ne icin para aliyorlar ? Bende sirf dosya actirmak icin gidecegim ileride nolur nolmaz diye
Amin canım Allah razı olsun. Vakıf üniversitesi hastanesi doç vs gideceksen kesinlikle para alıyorlar basit bir operasyon a girecekse dr yine para alıyor bir de şunu söylüyordu ödeme yapmazsanız asistanlar yapar vs. Dr ların gözünü para bürümüş, numune hastanesi yanık biriminde abim yattı uzun süre ölümden döndü dr ameliyat i sürekli geciktirdi diğer abimi odasında görmek istedi para istemiş parayı alırken de kapiyi kilitletmis. Yani asistan yapmasın uzman doktorum yapsın ise her yer para maalesef. İnsanımızın ahlaki kötü.

Amin canım Allah razı olsun. Vakıf üniversitesi hastanesi doç vs gideceksen kesinlikle para alıyorlar basit bir operasyon a girecekse dr yine para alıyor bir de şunu söylüyordu ödeme yapmazsanız asistanlar yapar vs. Dr ların gözünü para bürümüş, numune hastanesi yanık biriminde abim yattı uzun süre ölümden döndü dr ameliyat i sürekli geciktirdi diğer abimi odasında görmek istedi para istemiş parayı alırken de kapiyi kilitletmis. Yani asistan yapmasın uzman doktorum yapsın ise her yer para maalesef. İnsanımızın ahlaki kötü.
Aaa o nasıl hastane öyle .. burada devlet Hastanesi'nde hiç öyle birseyle karşılaşmadım İstanbuldayim. Sadece fazla kalabalık oluyor ama bu da doktorun suçu değil şehir kalabalık yapacak birşey yok. Anlattığın resmen soygunculuk canim

Aaa o nasıl hastane öyle .. burada devlet Hastanesi'nde hiç öyle birseyle karşılaşmadım İstanbuldayim. Sadece fazla kalabalık oluyor ama bu da doktorun suçu değil şehir kalabalık yapacak birşey yok. Anlattığın resmen soygunculuk canim
Canım acil bir durumun olsun o zaman anlatırlar Allah göstermesin. abimi yüksek gerilim hattı çarptı yoğun bakımda uzun süre yatti, annem kanserdi ne oluyor bilemiyorduk memeden küçücük bir biyopsi için bile soydular bizi ki biz düşük gelirli bir aileyiz. Zengin zaten özele gidiyor olan gariban a oluyor. Ne bileyim belki hep vicdansız olana denk geldik inşallah hepsi böyle değildir

Canim valla bende verecek para kalmadi :KK43: Kendi tup doktoruma devam ediyorum aylik ona eksta ucret odeyecegim sirf baska para vermeyim belki dogumda lazim olur diye devlete gideyim dedim ama eger oyleyse bosa gitmis olacagim olmazsa Sami Ulusa gideyim bilemedim saol canim bilgilendirmen icin :KK200:

Canım acil bir durumun olsun o zaman anlatırlar Allah göstermesin. abimi yüksek gerilim hattı çarptı yoğun bakımda uzun süre yatti, annem kanserdi ne oluyor bilemiyorduk memeden küçücük bir biyopsi için bile soydular bizi ki biz düşük gelirli bir aileyiz. Zengin zaten özele gidiyor olan gariban a oluyor. Ne bileyim belki hep vicdansız olana denk geldik inşallah hepsi böyle değildir
Yazıklar olsun böyle kötü yürekli ‘insanlara’. Allah hep iyilerle karşılaştırsın inşallah seni ve aileni

Canim valla bende verecek para kalmadi :KK43: Kendi tup doktoruma devam ediyorum aylik ona eksta ucret odeyecegim sirf baska para vermeyim belki dogumda lazim olur diye devlete gideyim dedim ama eger oyleyse bosa gitmis olacagim olmazsa Sami Ulusa gideyim bilemedim saol canim bilgilendirmen icin :KK200:
Bildiğin durum bu inşallah senin gittiklerini böyle değildir. Bizdede para yok canım bir maaş ile ne olursa ancak kredi falan ödüyorum bir de. Rabbim yardım eder, sağlık versin hepimize

Kızlar ben grip oldum maalesef sizlerde dikkat edin salgın varmış zencefil bal karışımı yapıyorum.
Bu arada her hapşrmamda ya da öksürmemde sağ kasık üst göbek deliği biraz altında titreme seyirme oluyor sanki içerde kelebek hızlı hızlı çırpınıyor gibi bu bebek mi. Sizde de oldu mu böyle bir durum @anneveoglusu tugken tugken ruhum_mavi ruhum_mavi
Canım çok geçmiş olsun. Ben de grip aşısı yaptıracağım doktorumun önerisiyle. Doğumdan sonra bir süre bebeği de koruyormuş. Sık grip oluyorsan doktoruna danışıp yaptırabilirsin belki sen de.
Aynen öyle hissetmiştim ben de hareketlerini canm. Titreşim gibi kelebeğin kanat çırpması gibi:) bence seninki erkek, erken hissettin baya :) hayırlısı olsun sağlıklı olsun inşallah.

Yazıklar olsun böyle kötü yürekli ‘insanlara’. Allah hep iyilerle karşılaştırsın inşallah seni ve aileni
Amin canım Allah razı olsun, karşılaştırıyor zaten Rabbim sizin gibi güzel insanlarla karşılaştım. Rabbim hepimizi iyilerle karşılaştırsın inşallah.

Canım çok geçmiş olsun. Ben de grip aşısı yaptıracağım doktorumun önerisiyle. Doğumdan sonra bir süre bebeği de koruyormuş. Sık grip oluyorsan doktoruna danışıp yaptırabilirsin belki sen de.
Aynen öyle hissetmiştim ben de hareketlerini canm. Titreşim gibi kelebeğin kanat çırpması gibi:) bence seninki erkek, erken hissettin baya :) hayırlısı olsun sağlıklı olsun inşallah.
Grip aşısı benimde aklımdaydı ama geç kaldım sanırım. İnşallah sizlerde grip hiç olmaz Allah esirgesin.
Hareket şöyle hapşryrm ya da öksürüyorum sonra hemen sağ tarafımda hızlı hızlı bir titreşim oluyor ama seri baya. Bebek daha naif pıt pıt şeklinde olmaz mı bu baya kes öksürmeyi hapşrmayı be kadın der gibi tepkili:KK45:erkek diyorsun ha bakalım tahminin doğru çıkacak mı

Saol canım benimm. Yalnız baya hızlı pıt pıt pıt dışardan görünüyor hapşrnca öksürünce özellikle
evet pitpit tam da onu tarif ediyor :) gozunaydin.cok gyzel duygukar yaaaaa allahim neolur sagsaglim zamaninda kucaklasip evimize donelim :KK43:
rabbim isteyenlerede nasio etsin tez zamanda

Grip aşısı benimde aklımdaydı ama geç kaldım sanırım. İnşallah sizlerde grip hiç olmaz Allah esirgesin.
Hareket şöyle hapşryrm ya da öksürüyorum sonra hemen sağ tarafımda hızlı hızlı bir titreşim oluyor ama seri baya. Bebek daha naif pıt pıt şeklinde olmaz mı bu baya kes öksürmeyi hapşrmayı be kadın der gibi tepkili:KK45:erkek diyorsun ha bakalım tahminin doğru çıkacak mı
Bazı bebekler daha güçlü hareket ediyor canım. Bebeğe ve senin iç karın yapına göre değişiyor hareketler. Ben ilk hissettiğimde 22.haftadaydım 3 kere arka arkaya tık tık tık vurmuştu:) ben erkek hissediyorum seninkini başından beri:)

X