2018'de Tüp Bebek Yaptıranlar, Yaptıracaklar buraya

Inanın şu an hiç bir şeye düşünemiyorum. Bu merkez benim 2.yerim dogru yerdemiyim değilmiyim onuda bilmiyorum. 5 dondurulmuş embriyom vardı. burda bahsedilen çoğu tahlil bana yapılmadı mevcut embriyoları degerlendirmekten ve doktora guvenmekten baska çarem yoktu. Masraflar zaten hiç soylemeyim maddi manevi olarak yıprandık. Parasını falan geçtim artık hayal kırıklığı beni mahvetti bir daha bebek kokusu alamayacağım küçük minnak elleri ayakları sevemeyecegim gibi geliyor. Cok mutsuzum
Benim de böyle düşünüp günlerce ağladığim oldu. Milletin konuşmaları tavsiyeler teselli ler hepsi çok boş. Ama bakın şu an 2. Kez anne olmaya hazırlanıyorum. Özellikle ilki hiç kolay olmadı. 8 haftalikken ameliyat oldum o kaybetme korkusu vs çok kötüydü. Hepsi geçti geride kaldı. Umarim inşallah bi gün sizin de ve bekleyen bütün arkadaşlar bunları geride bırakacak.

Kızlar kromozom analizi ve trombofili taraması yaptıranlar; özelde yada devlet ünv hastanelerinde ne kadar ödediniz ve ne kadar zamanda sonuç aldınız yazarmisiniz ?

Dün bütün gün basım agridi ama idare edilir gibiydi gece o kadar kötü oldum ki kafamı yastığa koydukca şimşekler çaktı sanki beynimde ağrı kesici de icemedim tabi.. baş ağrısı için onerebileceginiz birşey var mı kızlar , bugün de diken üstündeyim yine agrirsa diye

Kızlar kromozom analizi ve trombofili taraması yaptıranlar; özelde yada devlet ünv hastanelerinde ne kadar ödediniz ve ne kadar zamanda sonuç aldınız yazarmisiniz ?
Canm hangi şehirdesin? Trombofili panelini ben Ankara Gazi Üniv Hastanesinde yaptırdım. 3 haftada sonuç çıktı ücret ödemedim.

Dün bütün gün basım agridi ama idare edilir gibiydi gece o kadar kötü oldum ki kafamı yastığa koydukca şimşekler çaktı sanki beynimde ağrı kesici de icemedim tabi.. baş ağrısı için onerebileceginiz birşey var mı kızlar , bugün de diken üstündeyim yine agrirsa diye
Canım işe yarar mı bilmem ama ağrın olduğunda Parol içebilirsin. Onun dışında ense köküne buz koyabilirsin. Yada patatesleri halka halka doğrayıp biraz buzlukta bekletip alnına ve şakaklarına koyuyorsun üzerine sıkıca tülbent bağlıyorsun. Bana çok iyi geliyor bunlar ağrım olduğunda.

canim parol onerebilirm . kan basinci arttigindan bas agrilari cok normal. insallah dahada ilerlemez. gevmis olsun.karanlik sessiz odada dinlen

Canım işe yarar mı bilmem ama ağrın olduğunda Parol içebilirsin. Onun dışında ense köküne buz koyabilirsin. Yada patatesleri halka halka doğrayıp biraz buzlukta bekletip alnına ve şakaklarına koyuyorsun üzerine sıkıca tülbent bağlıyorsun. Bana çok iyi geliyor bunlar ağrım olduğunda.
Canım o kadar kötü oldum ki kalktım yatağın ortasında oturdum duvar kenarında yatıyorum başımı duvara sürmeye başladım .. esimde mışıl mışıl uyuyor ben uyuyamıyorum sinirlerim bozuldu . En son sabaha karşı 4 gibiydi uyumusum

Canım ben de arkadaşların dediği gibi parol kullanıyorum ve son 1 haftadır çok sık ağrıyor ve dediğin gibi çok şiddetli.tansiyonunu takip et öyle olduğunda yükseliyor olabilir

Canım ben de arkadaşların dediği gibi parol kullanıyorum ve son 1 haftadır çok sık ağrıyor ve dediğin gibi çok şiddetli.tansiyonunu takip et öyle olduğunda yükseliyor olabilir
Aklıma da geldi ense den başlıyordu ağrı :KK43: inşallah tansiyon problemi yaşamam sanada çok geçmiş olsun canım

Neredeyse üç yıl önce Başkent üniversitesi Ankara da yaptirmistk benim için 1000 tl ye yakın eşim için 500tl civarında ödeme yapmıştık Genetik inceleme için. Bir aydan uzun sürmüştü galiba emin değilim

Canım arkadaşlar çok güzel çözümler söylemiş. Parol çok sık olmasın ama iki günü bulduysa Ağrı mutlaka al. Tansiyon takibi mühim Allah korusun bebeğine de zarar olur. Tansiyon değilse ki genelde hormonlar oluyor soğuk kompres iyi oluyor. Benim omuz boyun bölgesi eşlik ediyor genelde baş ağrısına ben doğal bir masaj barı kullanıyorum eşim masaj ile birlikte omuz ve boynuma gece yatmadan evvel sürer azıcık sıcak tutarım gece rahat uyurum sabaha genelde geçer, biraz tutulma da sık oluyor bende ama zaten ağrının tipini bir süre sonra ayırt ediyorsun. Benim migren sinüzit hormonal soğuk algınlığı ağrıları hepsi birbirinden farklı şekilde gelir. Bazı arkadaşlar lavanta yağı ile falan alın bölgesine yanlara masaj yapıyor, iyi geliyor diyorlar. Daralmadan çözümü bul yoksa birkaç gün çekersin Allah korusun.

Aklıma da geldi ense den başlıyordu ağrı :KK43: inşallah tansiyon problemi yaşamam sanada çok geçmiş olsun canım
Canım çok geçmiş olsun 2 hafta önce kontrolde sordum bu baş ağrılarını.
Doktor bana hamilelikten önce olup olmadığını sordu ara ara oluyodu çok şiddetli bi şekilde 2 gün falan sürüyodu.
Onunlada alakası olabilir dedi hamilelikten kaynaklıda olabilir dedi ara ara yine çok ağrı çekiyorum hiç bir şey uygulamıyorum canım.
En güzel çözümü karanlık sessiz ortamda uyumakta buluyorum geğirmeye başlayınca rahatlıyorum

X