2018'de Tüp Bebek Yaptıranlar, Yaptıracaklar buraya

6 yumurta çok iyi sayı canım inşallah olumlu sonuçlanır tedavin Allah yardımcın olsun

Rabbim nelere kadir. yoktan varediyor
mucizelerini gonderiyor insanogluna. cok sukur ki kulundan degil rabbimden istiyoruz ve o en guz3l ozel zamanda veriyor
hic uyuyamam diyorum bende hep bakarim napiyor diye esimde simididen tavana bile aynalar yaptiralim yatatak izleriz diyor. bende surekli utulemem zatem canim . zatem bebek camasir deterjanida 1 tane aldim. bittiginde birakirim .cunku gorumcem hep utuledi hep sakindi banyo suyunu bile damacana icme suyunu kaynatti ilityi oyle banyo yaptirdi vs. cocuk suan alerjik en kucuk cimene bile basamiyor oynayamiyor yasitlariyla. farkli marka su icince karni agriyip ishal oluyor

Rabbim büyük canım en kısa zamanda nasip eder inşallah

insallah kaliteli dollenir ve annesine saglikla tutunur canim allah yardimcin olsun

İnşallah sakin bir bebek olur güzel güzel tatlı tatlı bakisirsiniz. :)
Evet canım hijyen alışkanlığı aşırıya gidildiğinde zarar veriyor, yeteri kadar olsun tamamdır. Rabbim korur onları. Kışın poposu açıkta üstünde t-shirt ile dışarda oynar Adana'nın yerli çocukları bazı mahallelerde hiç hatta olmaz onlar alışkın bünyeleri. Nasıl alışırsa öyle gider. 8 yaşında yeğenim var aşırı korundu sürekli hasta ki soğuk ise koca çocuğu battaniyeye sarıp çıkartıyorlar ona rağmen. Doğaya dönelim.

Az kaldı kavuşmana bize de nasip olsun o güzel günleri görmek ve hepimize.

aynen canim. geleceksin insallah o gunleree ben dogumdan once isim alacagim sizlerden verirseniz eger . bol bol dualar edecegim .suan nickiniz ile ediyorum allahim kabul etsin

canim sen nasilsin az kalmis gunun
bellimi cantani vs.hazirladin mi becidina arkadasinkide ikiz senin gibi bak busgok bu gunlerede geldi sende insallah geleceksin
Evet benim örneğim ol :) zamanında sağlıkla doğar inşallah minikler.

Cinsiyetleri nedir benim belli değil belki cuma söyler dr hala fikrimiz yok. Hazırlıkları öğrenmek isterim çok temkinli gideceğim ben sürekli kaybetme korkusu olduğundan ama inşallah biz de o güzel günleri görürüz. Busgok0606

Canım yılmak yok kolayca doğuranlari unut , 6 defa deneyip 7.de anne olan arkadaşlar var onları düşün.. herşey üstüne üstüne geliyor biliyorum . Keşke tedavi olacağını söylemeseydin saklamak daha iyi oluyor.. Allah'a şükredelim sen ve eşine sağlık sıhhat huzur versin öncelikle .. en kısa zamanda evladını kucağına al insallah

Arkadaslar merhaba size bir soru sormak istiyorum. Cevaplarsaniz sevinirim.
14 aylik evliyim ve ilk gunden beri hic korunmadik bebek istedigimi icin. Esiminde benimde yaslarimiz dolayisiyla gec kalmak istemedik. Ben 30 yasindayim. Ovulasuon testi incir kuru bilmem ne varsa denedim ama sonuc alamadik.
Bu arada hormon testi, rahim filmi ve spermiyogram yapildi. Hic bir sorun cimadi. Hersey 4 4 luktu. Yine de olmadi olmadi olmadi.
Sark hizmeti dolayisiyla dogudayiz ve burada saglik cok kotu durumda. Ozel bir doktor bulduk sagolsun iyi bir adam ilgili vs.
Bana klomen baslatti ancak ne kadar ise yarar emin degilim.
Hasretle beklemekten baska birsey yapamiyorum ve her ay adet gunu ne esimde ne bende moral denen birsey kalmiyor. Her gecen ay sabirsizligim kat be kat artiyor.
Simdi esimin israriyla klomen tedavisine basladim. 3 aydan fazla asla icmem.
Doktorun istanbulda anlasmali oldugu bir tup bebek merkezi varmis adini sanini sormadim.
Olurda bu klomenle basarili olamazsak dedim asilama filan istemiyorum esimin zaten %80 ileri hareketli sperm testi cok iyi cikti morfoloji iyi yani asilama bana mantiksiz geldi.
Simdi ilaclarini buraya getirtiriz ben buradan takip ederim sonra 3 5 gunlugune istanbula gider gelirsiniz dedi.
Bu yolculuk beni etkiler mi? Dedigi gibi basarili olur mu? Beklemek istemiyorum artik. Sagim solum hamile yada dogum yapacak psikoloji filan kalmadi.
Maddi imkanimiz var cok sukur ama derdim ayni seyleri tekrar tekrar yasamak. Hic evladim olmayacakmis korkusu.
Simdiden tesekkur ederim

Sen çok iyi bir anne olacaksın o kadar eminim ki eşin de iyi bir baba..maşallah

6 tane olsun sağlıklı olsun bence gayet iyi bir sayı :) benimde 7 tane alındı biri boş çıktı. Kalanları döllendi çoğu 1.kaliteydi. hakkında hayırlısı olsun inşallah pozitifi alirsiniz

aynen canim. geleceksin insallah o gunleree ben dogumdan once isim alacagim sizlerden verirseniz eger . bol bol dualar edecegim .suan nickiniz ile ediyorum allahim kabul etsin
Doğum sancısı çeken annenin duası kabul olurmuş canım bende duymuştum :) Rabbim kolay doğum nasip etsin inşallah bebeğini sağlıkla al kucagina

Sen çok iyi bir anne olacaksın o kadar eminim ki eşin de iyi bir baba..maşallah
canim benim allah razi olsun cok duygulandim. cok tesekkur ederim. sende mukemmmel bir anne olacaksin . okadar tedavi sonrasi rabbim nasip etti sana cefakar fedakar . esim bana diyorki anneligi bine katladin yasadiklarinla diyor ama seninkinin yaninda bir hic. seninki milyonlara katlanmis anneligin canim

Aklından çıkar kotu düşünceleri kuzum yat sürekli ikizlerde ne kadar dinlenirsen o kadar uzun duruyo bebisler bi tanıdığım var çalışıyo kız 34 de doğurdu kuvoze girdiler 8 gun bende inşallah girmezler diye elimden geleni iki oğlum olacak canım nasipse 3 dr da erkek dedi kesinleşti yani

Inşallah canım benim cok zor geçiriyorum genede cok sukur yatmali geciyo zamanım bol bol yayın sonra karin büyüyo sirt catliuo
Canım Ankara'da misin hangi dr hastaneye gidiyorsun ikiz olunca erken doğum riski vs derken hastane seçiminde çok sıkıntı yaşıyorum Hacettepe ye gidiyorum perinatolog dr a ama yeterince ilgi yok sorularima cevap alamiyorum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…