2018'de Tüp Bebek Yaptıranlar, Yaptıracaklar buraya

Hemen deneyeceğim şimdi:) bazen sanki ufak ufak kalp atışı gibi pıt pıt bir şey oluyor göbeğime yakın tarafta acaba o mu. İnşallah bende hissederim bende o günleri görürüm canımm
Çok heyecanlı ve mucizevi bişi bu ya, her şey çok güzel ve mutluluk dolu olsun inşallahhh

canim cok surmez hissetmeye baslarsin. kaygilanma imsallah ayrintiladanda hicbir sorun olmadan doneceksin evine. butun kalbimle inaniyorum allah yrdmcn olsun

canim cok surmez hissetmeye baslarsin. kaygilanma imsallah ayrintiladanda hicbir sorun olmadan doneceksin evine. butun kalbimle inaniyorum allah yrdmcn olsun
Ayy çok sağol cnm içimi ferahlattin. İnşAllah dediğin gibi güzel haberlerle dönmek nasip olur. Aminn Rabbim hepimizin yardımcısı olsun. Sağlıkla kavusalim yavrularimiza inş.

Masallah canim insallah hissedersin saglikla kucahinada alirsin cok tuhaf oldum seninle ayni vakitlerde transfer olmusduk ikimizde umutsuzduk senin umudun yeserdi sukur benimki yeseremeden soldu nasip deilmis. Benimkide 22 haftalik olucakdi eger benimle olabileydi hep aklima geliyor unutamyrm smdi sende yazinca o gunler geldi aklima merakla tutup tutmadni bekledimiz gunler omur geciyor..

Amin cnm inşallah. Sende hissedeceksin bn inanıyorum hepimiz farklı sınavlardan geçtik geçiyoruz. Rabbim kaldiramayacagimiz yük vermesin. Evet hatırlıyorum ne günlerdi... korku, stres, heyecan. Gerçi bitmiş de değil. Sanırım kucagimiza alana kadar rahat nefes alamayacagiz. Sana ve tüm evlat haberi bekleyenlere hayirlisiyla sağlıklı yavrular nasip eder inş Rabbim.

Canım merhabalar bende göğsen onalanda basliycam tedaviye hulusi hocanın hemen karsisindaki doktor kendisi ne zman başlayacksn tedaviye bende aralıkta baslicamda ankara baskent hastanesinde

Of evet yaa bende merakla bekliyorum inşallah ikisi de iyidir S sma903 bize yaz meraktan çatlarız kuzum
tugken kinalikadin canlar çok şükür epidural anesteziyle sezeryan dogum yaptım bebek de bende iyiyiz su an Allahi ma bin şükür çok şükür çok ağladım Allah.kimseye aratmasin rabbim,,36.6haftaliktik dün kilomuz da 3 kilo 50 cm,,çok güzel küçücük sıcacık,,sezeryan yapacak olursanız sakın genel anestezi almayın,,ayrıntılı anlatırım,,inşallah dualarım sizinle,,sıkıntısız güzel süreçlerle geçsin hamilelikleriniz kilo falan takmayın 3numara buyumustu ayaklarım inanılmaz terledim terliyorum çoğu ödem gitti zaten,,göbek falan kalirsa kalsinumrumda değil tek derdiniz emzirmek oluyir sutum gelsin diye sabaha kadar dua ettim geldi çok şükür,,emmesede.meme bırakmamaya başladı ilk günden yalancı.emzik verme derler ya ben verdim çok sevdi :))kucagada alıştı ayrı duramıyor uyanık.oldugunda hala anne karnında hissediyor sanırım,,öpüyorum sizi çok inşallah sıra.sende tugken rabbim hepinizi duz kurtarsın allah nazarlardan saklasın

Çok sevindimm sende hep dualarımdasın Allah razı olsun. Hulusi hoca iyidir inşallah olumlu sonuç alırsınız inşallah mutluluktan uçarsın

Bende aynı durumdayım kuzucum ayrıntılıyı da atlatırsak inşallah kız bebekler daha geç hissettiriyormuş kendilerini ruhum_mavi demişti o da geç hissetmiş moral bozmayalım inşallah iyi gider herşey. Senin az kalmış benim daha var ayrıntılıya. Herşey yolunda inşallah merak etme

Ya şu an nasıl duygular yaşıyorum anlatamam çok çok mutlu oldum yazdıklarını yaşadım bende senin yanındaymış gibiAllahım korusun hiç ayırmasın sizi inşallah sütün bol gelsin dua edeceğim size bende canımm çok rahatladım çok şükür nereden nereye burada tanıştık tedavi sürecinde şimdi de bebeğini aldın kucağına Rabbime şükür Maşallah size

Allah uzun ömürler versin minnağa maşallah ikinize allah bağışlasın cnm Rabbim hepimize o günleri göstersin inşallah ömür boyu mutlu mesut yaşarsınız cnm allah ayırmasın

Ya kızlar 6 haftalık olduk ama benim her tarafım o kadar şiş ki gören 7 8 kilo aldım sanır ama 1 kilo aldım ve şişlik yüzünden pantolonlarım bana olmuyor göbeğim 4 aylık gibi önümde acaba ilaçlardan mı oluyor bu şişlik

Canım hayırlı olsun Allah analı babalı büyütsün. Sağlıcakla büyüt inşallah. Bol sıvı tüket hem sütün bollaşır hem anesteziyi atarsin. Darısı bize inşallah

Rahat ol stres yaramaz sana allahin izniyle güzel olacak inşallah herşey hastaneden çıkmışsın gözün aydın evde devamlı yat arkadaşım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…