2018'de Tüp Bebek Yaptıranlar, Yaptıracaklar buraya

iyim napiym oyalaniyorum kendi dkkanimiz var byuk eltimle gidiyorum kafami dağıtıyorum. sen naptn teyzesinin bebişi npıyo
en.son kontrolde iyiydi ama önümüzdeki 2 ay bitmeden içim hiç rahat değil,, kimselere söylemedim zaten,, ben sıkıntılıyım ağrılarım çok,,kum dökmeye başladım kum varmış bobreklerimde iyi olmaya çalışıyorum,,hep endişe içind e işte normal yolla olmadığı için çok evhamlaniyorum,,hep yatarak da olmuyor bende dükkana gidiyordum bunalıyorum gelen gidenden ufak yürüyüşler yapıyorum arada,,, dua ediyorum saglik la geçsin günlerimiz,,sen ne zaman başlayacaksın tekrar dondurulmuslarin vardı zaten,,benim yok canım hala korku içindeyim,,

canm kendine cok dkkat et alllah yardmcin olsun kum dokmek tehlikeli seni skmak istemem ama dkkat et dokktor komtrol altına aldımı cnku ablamda kum döküyordu gectikten snra tedavi olup hamille kaldı. bnm dondurulmuslarm vaar evet ama biraz maddi manevo kendimizi toparlamaya calisiyoruz cnm. hic korkma kendini rahat brak skma hic 3ayin dolduktan snra syle herkese cnm

benim böbreklerle ilgili hiç bi sıkıntım yoktu bi hafta öncesinde idrar tahlili.aldi dr normaldi herşey usutmusum sanırım dr az dedi bol.su iç dedi sadece üroloji druna gideceğim yrn,,gebelikle ilgili sıkıntı olmaz inşallah

Selam kızlarrrr
6 mart salı günü transferim var Allahın iziniyle
dün kontrolde rahim kalınlığı 7,6mm çıktı
transfere daha 4 gün var o zamana kadar kalınlık aşağı yukarı kaç olur ?

insallaah canm bsey olmaz beni haberdar et tmmiı

Evet canm tüp bebek tedavisi başarı oranımız %60 öyle dedi Dr tüp bebeğe başlamadan bı kan sulandırıcı iğne yaparız öyle başlarız dedi tüplere gelince tıkanma demedi ama yapışıklık var dedi soldan geçiş sağlanmış ama sağdan yetersiz dedi Dr sanırım tek tüptede içine sıvı birikiyor öyle biseler söyledi tam dinleyemedim Dr u açıkçası şoktan bidaha ki randevuya daha ayrıntılı sorucam hakkımızda hayırlısını versin Rabbim senin varmı bebişin yada tedavi görüyor musun canm

Geçmiş olsun canım benm hiç kendni üzme birşeycik olmaz inşallah kasma rahat ol hamileliğin tadını çıkar 3 ay dolunca söylersin milletede haklısın. Bol bol su iç ama sakın kasıklarını sıcak tutmaya kalkma yani sıcak su torbası ya da sıcak suyla banyoda bekleme sakın. Hiçk merak etme korkulacak birşey değil hamilelikte vajina ve idrar çıkışı ph seviyesinde değişim olduğu için enfeksiyona çok açık zaten bu nedenle hamilelerde enfeksiyon daha fazla görülür idrar yolu enfeksiyonu bizlere göre sizlerde yani gebelerde daha sık rastlanan durum Allahım korusun

Ben bekelemedeyim canım test sonucum çıkınca inşallah bir aksilik çıkmzsa başalayacam inşallah hakkımızda hayırlısı seninde inşallah en kısa sürede olur

saolasin canım.
l
saolasin kuzum benim,,inşallah saglik la geçer biter su günler inan daha hiç içten sevinemedim hep bi tedirginlik,,aile hekimim de enfeksiyon çabuk kaparsin bu dönemde normal dedi,,biraz yürüdüm hava gUzeldi hareketsiz evd e kaldığımda bol su içiyorum ama wc çıkamıyorum,,hareket olduğunda dolaşım sistemide rahatlı yor,,hep yatsam olmuyor çıktım işte bugün karnım batıyor kalkıp yemek hazırlayamadım put gibi yattım kaldım,,tüp tedavi süreci zor beklemek zor inan benim duruma gelince de zorlanıyor insan,,normal yolla gebe kalmış olsam su an hissettiklerimin hiçbiri olmazdı biliyorum,,Allah yolumuzu kolaylaştırsın hepimizin inşalla h,,

Hepsi geçecek inşallah bebeğini kucağına alacaksın ben bütün kalbimle inanıyorum dualarımdasın bitanem Rabbimn korusun inşallah

Hepsi geçecek inşallah bebeğini kucağına alacaksın ben bütün kalbimle inanıyorum dualarımdasın bitanem Rabbimn korusun inşallah
amin inşallah hepimizi allahım inşallah sanada nasip etsin canım benim dua edeceğim çokça,,hamile arklara hep söylerdim kabul olur dua edin diye,,inşallah rabbim en.kisa zamanda nasip eder tüm.isteyenlere

amin inşallah hepimizi allahım inşallah sanada nasip etsin canım benim dua edeceğim çokça,,hamile arklara hep söylerdim kabul olur dua edin diye,,inşallah rabbim en.kisa zamanda nasip eder tüm.isteyenlere
Allah razı olsun canım saolasın. Daularımızda birbirimizi unutmayalım inşallah annelik duygusunu hepimiz yaşarız

Arkadaslarim yardiiiiimmm lutfen !!
Benim bugun igneye baslayali 6. Gunum. Bugun kontrolum vardi doktorum bu aksam Cetrotide 0.25 catlama önleyici igneyede baslamami soyledi. Bi yarim saat once yaptim gobegimin cevresi kizardi kasinmaya basladi icten biraz yakti halen daha kasiniyor ve kizarik. Normalmi bu sekilde tepki vermesi yoksa dokundumu bana. Kullanan arkadaslar beni aydinlatabilir mi?

Canim transfer gününe 2 gün kala ateşim yükseldi sebebi belli degil. Doktorum riske atmayalım bir sonraki aya erteleyelim dedi. Ilk denemem 2 gün sonrayı iple çekerken 1 ay bekleyeceğimi öğrendim sağlık olsun. Tek inandığım ne 1 dakika önce ne 1 dakika sonra herşey olması gerektiği zaman da olur nasip den öteye geçilmiyor. Sen de canını sıkma canim. Rabbim hayırlı zamanda hayirli evlat nasip etsin bizlere. Evet üzülüyoruz belki yeri geliyor isyan ediyoruz tek çözüm sabir.

Canim yeni gordum yazını evet normal bir durum sonra geçiyor zaten. Ben de kullandım geçen hafta korkma

Canım geç oldu yeni gördüm. Cildin hassas olabilir geçici bir durum aynısı bana da oldu kaç defa hemde ama daha sonra kendiliğinden geçiyor korkacak bir durum yok canım benimde kızarıklık oldu biraz şişti ve kaşıntı oldu ama geçti. Her yaptığımda tekrarını yaşadım ama cildimiz hassas demekki ya da ilaç içeriğinden kaynaklıdır yakabilir kaşıntı kızarıklık yapabilir normal..

Aynen öyle yapacağım canım benim kendimi güzel hazırlayacağım ben tedbirini alıyım takdir Allahtan rabbim pişman etmesin hicbirimizi güzel sonuçlarla karşılaştırsın inşallah. Evet dişçiye de gideceğim ilk tedavimde gidememiştim pişman olmuştum sonradan bu sefer her şeyi halledeceğim Allahım izniyle. Aminn inşallah canım inşallah Allah razı olsun teşekkür ederim güzel desteklerin için

Ben de 3 ay bekleyeceğim. Bunu fırsata çevirip yapılması gereken işler, gezme tozma, şehir dışı seyahatlerle filan değerlendiririm diye seviniyorum bile.

En iyisini yaparsın valla canım ben çalışıyorum izin almam da sikıntı baya transferden sonrasina sakliyorum izinlerini hayırlısı olsun inşallah bis vakitlerimde bende gezeceğim stressiz sakın 2 ay geçirmek istiyorum Allahım izniyle inşallah hayırlısı olsun hakkımızda

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…