2018'de Tüp Bebek Yaptıranlar, Yaptıracaklar buraya

İnşAllah inşAllah biz aşılama yapalım diye gitmiştik böyle olunca tüp bebek dndi doktor bekleyin yaşınız genç dedi ama bı 6 ay daha bekleyemem her gittiğimiz doktor 6 ay bekleyin diye diye 3 Senem geçti valla sizede nasip etsin Rabbim inşAllah hayırlı bebişler
cnm bnde 3senelk evlim 7aylk evliykn kızlık zarı ameliyatı oldum doktor bekle 1 sene sonra tedavi grrsun hep 1sene 6ay diye diye 1senemi falan yediler smdi 2senedir deniyorz hersey naasip cnm

Düşüğüm kendiliğinden oldu kürtaja gerek kalmadan bı operasyon falanda geçirmedim enfeksiyondan şüpheleniyor um dikkat edin kızlar enfeksiyon ne kadar ciddi biseye sebep oluyormuş bunuda ögrendim
evet cnm enfeksiyon ktu dusuge biile nedn oluyomus rabbm herseyn hayrlisinii versn. sen nerdesin pki

cnm bnde 3senelk evlim 7aylk evliykn kızlık zarı ameliyatı oldum doktor bekle 1 sene sonra tedavi grrsun hep 1sene 6ay diye diye 1senemi falan yediler smdi 2senedir deniyorz hersey naasip cnm

evet cnm enfeksiyon ktu dusuge biile nedn oluyomus rabbm herseyn hayrlisinii versn. sen nerdesin pki
Kayseri'de yım canm bende 3. seneme gircem inşAllah evlilikte tüp bebek uzmanı zeki Yılmaz'a gidiyorum sen nerdesin canm

Kayseri'de yım canm bende 3. seneme gircem inşAllah evlilikte tüp bebek uzmanı zeki Yılmaz'a gidiyorum sen nerdesin canm

Geçmiş olsun bu arada cnm bu tür ameliyatlarda da enfeksiyon riski ve tıp tıkanması oluyor sanırım dikkat et ❤
sagol cnm evet olabiliyomus ama bunu öğrenmek mumkn mu blmiyorum malesef tkrr sagol ederim tbi. bnde 3.bck olck istnbuldaym cnm ben

evt canm ckildi sag tüpüm kapalı sol tüpüm açık :KK12:
Benimde sol açık sagdada yapışıklıklar ve zedelenmeler varmış canım hayırlı zamanda hayırlı bebekler nasip etsin Rabbim tüm isteyenlere inşallah senin bebeğin olmaz denilen kuzenimin smdi 2 çocuğu var Allah'tan ümit kesilmezz o yüzden ❤

Benimde sol açık sagdada yapışıklıklar ve zedelenmeler varmış canım hayırlı zamanda hayırlı bebekler nasip etsin Rabbim tüm isteyenlere inşallah senin bebeğin olmaz denilen kuzenimin smdi 2 çocuğu var Allah'tan ümit kesilmezz o yüzden ❤
kadnlar 1ay sagdan 1ay solldan yumurtlarmış ama hersey nasip ksmet ne olacağını hicbirimiz billemeyiz hayırlısı artk gerci tüp bbkte kapalı açık frketmiyo cnm. bnmde ablmn zehir guatr vardii olmuyodu 9sene sonra oldu 1tüp bebek negatf olldu 1tane ppozitif smdi 1bucuk yasnda ccugu var onada nrmal kadn dogmcu bii adam diyorum cnku doktorlukla alakasi yok ablma dedi senn asla ccugun olmaz oolursa gel yüzüme tükür dedi ama allaha skur smdi tosun bi oglu var

Kızlar doktorumla görüştüm bugün değerlerin iyice düşüp düşmediğine bakma için tekrar kan aldılar 1 2 ay dinleneceğiz dedi nisan gibi dondurulmuşlarınla tekrar başlarız kaliteleri gayet iyi dedi inşallah bu sefer olur Allahın izniyle ama nasıl geçecek 2 ay ya canım sıkıldı :KK43:
Canim aynı durumdayız bana da 1 ay nasil geçecek hic bilmiyorum. Ev de temizlik yapmakla başladım yoksa vakit gecmiyor. Arkadaşlar geliyor sık sık sağolsunlar. Ama bunlar da geçecek çoook guzel olacak herşey inanıyorum. :KK19:

kadnlar 1ay sagdan 1ay solldan yumurtlarmış ama hersey nasip ksmet ne olacağını hicbirimiz billemeyiz hayırlısı artk gerci tüp bbkte kapalı açık frketmiyo cnm. bnmde ablmn zehir guatr vardii olmuyodu 9sene sonra oldu 1tüp bebek negatf olldu 1tane ppozitif smdi 1bucuk yasnda ccugu var onada nrmal kadn dogmcu bii adam diyorum cnku doktorlukla alakasi yok ablma dedi senn asla ccugun olmaz oolursa gel yüzüme tükür dedi ama allaha skur smdi tosun bi oglu var[/QUOTE
Doktor aşılama tüp bebek birer vesiledir öyle insanlar çok gidip tüküreydi bari doktorun yüzüne adam büyük konuşmuş hakkını vermek lazım

evt öyle cnm tbi.iste byle doktorlar oldukca kmseye gveni kalmiyo bizim gbilerin. onun seviyesine inmek istemedi aablam. artk gecti onn icin yyenim onn iciin mucizeydi yasida38di nasip hersy cnm tbi

Canim aynı durumdayız bana da 1 ay nasil geçecek hic bilmiyorum. Ev de temizlik yapmakla başladım yoksa vakit gecmiyor. Arkadaşlar geliyor sık sık sağolsunlar. Ama bunlar da geçecek çoook guzel olacak herşey inanıyorum. :KK19:

Valla canım bende çalışıyorum zaten bir şekilde geçecek inşallah geç olsun da güç olmasın kendimi iyice hazırlayacağım transfere geriside Rabbime kalmış artık takdir Allahtan hayırlısı olsun hepimiz için inşallah. Aminn canım arkadaşım aminnn :KK15::dua::KK68::KK19::KK200:

merhaba ben 6 aydır bekliyorum opudan bu yana eylülde opu ekimde miyon operasyonu kasımda kontrol histereskopisi ve dr kasımda 3 adet bekleyelim dedi şubatta transfer için sözleştik şubatta transfer için ilaçlara başladım hormon düzeyi sıkıntı yaptı iptal oldu mart ayına ertelendi bilemiyorum ben çok istedikçe birşey çıkıyor hayırlısı artık demekten kendimi alamıyorum. sizin bir ay sonraya kalma nedeni nedir arkadaşım

tarlusal içtim bende dün bitti adeti bekliyorum

Günaydınn, evet 2 buçuk yıl bekledim 2 ay daha beklerim tabi yeterki sonu güzel olsun Rabbim hayırlısını versin hepimize. Çalışıyorum zaten artık daha dikkatli beslenirim kilo aldım biraz kendime iyi bakacağım diye kiloları veririm verebilirsem :) Çok şükür tabi her halimize Rabbim sanada hayırlı sonuçlar almanı nasip eder 2. bi tedaviye gerek kalmaz inşallahh Allah yardımcımız olsun çok sağol desteğin için canım :KK200:
Spor yap canım yürüyüş çok iyi geliyor 2 ay su gibi geçer hiiç merak etme anlamzsın bile. Sende bu zaman diliminde kilo ver karında yağlanma olması iyi değil mesela. 2 ay boyunca çok iyi beslen kendine bak dişlerinle ilgili sorun varsa hallet gez toz çalışmadığın zamanlarda bunları yapmaya çalış pozitif düşün herşey yoluna girecek evvelallah:KK200:

Merhaba arkadaşlar ben aranıza yeni katıldım benim bir düsüğüm ve başarısız bir aşilamam var düşükten 2.5 yıl sonra bidaha olmadı düzgün bı doktorda bulamadık zaten bir kaç gün önce hsg çekildim soldan geçiş olmuş ama sağdan çok az olmuş ve %70 zedelenmiş kanalların dedi yıkıldım resmen bu zedelenme tam olarak ne oluyor acaba böyle bı problemi olan varmı bide heterozigot çıktı düşüğün sebebi düşükten 2.5 yıl sonra geç kalınmış bu sonucuda öğrenmiş olduk böyle problemleri olanlar yardım edin destek olalım birbirimize
Kanalların zedelenmesi diye birşey duymadım dr un başka bir açıklama yani tıp dilinde bir terim kullanmış olabilirmi canım. Geçiş yoktur kanallarda ya da tıkanma vardır zedelenme duymadım. Heterozigot pıhtılaşma problemi ve tüp bebek yaptırırsan transfer sonrası kan sulandırıcı iğne ve coraspinle kontrol altına alınır düşüğün sebebi hamilelik sürecinde kan sulandırcı kullanmaman olabilir. Korkma yani kan sulandırcı iğne ile gebelik başarılı bir şekilde sonuçlanıyor. Kanallara gelince tıkalı bile olsa ya da alınsa bile tüp bebekte hiç bir sorun olmaz tüplere ihtiyaç yok zaten tüp bebekte. İçi sıvı birikmiş ise sorundur çünkü o sıvı rahime akarak embriyonun tutunmasına engel olur. Yıkılacak birşey yok canım herşeyin çaresi var bir kere hamile kalmışsın önemli olan bu. Demekki hamile kalabiliyosun ufak tefek sorunlar da kontrol altına alınırsa tekrar çocuk sahibi olup sağlıklı gebelik geçirebilirsin:anneadayı:

Son düzenleme:
Kızlar doktorumla görüştüm bugün değerlerin iyice düşüp düşmediğine bakma için tekrar kan aldılar 1 2 ay dinleneceğiz dedi nisan gibi dondurulmuşlarınla tekrar başlarız kaliteleri gayet iyi dedi inşallah bu sefer olur Allahın izniyle ama nasıl geçecek 2 ay ya canım sıkıldı :KK43:
Ben de 3 ay bekleyeceğim. Bunu fırsata çevirip yapılması gereken işler, gezme tozma, şehir dışı seyahatlerle filan değerlendiririm diye seviniyorum bile.

X